همه چیز درباره Windows 8

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
دوستان من نسخه aio رو خریدم ولی نمیدونم کدومش رو نصب کنم میخوام مثل ultimate سون باشه باید پروفشنال رو نصب کنم؟

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام دوستان من نسخه حرفه ای رو نصب کردم اما حتی بلد نیستم چه طور کامپیوترم رو خاموش کنم!میشه بم بگیدچطوری میشه کامپیوترم رو خامش کنم؟چه طور میشه وقتی یه فیلم رو وقتی با مدیا پلیر باز میکنم ببندمش؟ چقدر کار با این ویندوز سخته!

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
سلام دوستان من نسخه حرفه ای رو نصب کردم اما حتی بلد نیستم چه طور کامپیوترم رو خاموش کنم!میشه بم بگیدچطوری میشه کامپیوترم رو خامش کنم؟چه طور میشه وقتی یه فیلم رو وقتی با مدیا پلیر باز میکنم ببندمش؟ چقدر کار با این ویندوز سخته!

وقتی روی دسکتاپ هستی یا وقتی روی رابط کاربری مترو هستی موس رو ببر گوشه سمت راست بالا یا پایین صفحه
ی تولبار نمایان میشه روی آخرین آیکونش یعنی چرخ دنده ( SETTING) کلیک کن تا تولبار بعدی باز بشه پایین صفحه می تونی VOLUME و SOUND و NETWORK و سرانجام POWER روببینی . روی پاور کلیک کن تا سه حالت RESET ,STANDBY , SHUTDOWN رو ببینی مثل میندوز 7 .

وقتی کارتون با مدیا پلایر ویندوز 8 یا هر APP دیگه ای تموم شد کافیه دکمه ویندوز روی کیبورد رو بزنید تا از APP خارج بشه در این حالت که روی رابط کاربری مترو هستید می تونید موس رو به گوشه سمت چپ و بالای صفحه ببرید تا APPLICATION باز رو به صورت کادر کوچک مشاهده کنید حالا موس رو روی اون برنامه باز مونده ببرید و راست کلیلک کنید و CLOSE رو بزنید .
به همین سادگی .

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
هنوزم وقتی میرم تو بازیه ب.ت.ل.ف.ی.ل.د 3 بعد 1 ساعت بازی گیر میکنه میام بیرون میبینم حجم مصرف رم رو 90% رفته...هر چیزی تست کردم نفهمیدم چی داره حجم رم رو میخوره.فقط با ریستارت درست میشه.3تا ویندوز 8 متفاوت نصب کردم بازم اینجوری شد.فقط وقتی بتل 3 بازی میکنم اینطوریه
سیستمم هم خوبه
2500k
4*2 gig gskill

سلام دوست عزیز
چراغ هاردت روشنه یعنی داره کار میکنه درسته؟
برای منم اینطور میشه بتل بستم گزاشتم 2مین موندارور امد درباره اسکریپت که کنسل کردم درست شد
نمیدونم به چی ربط داره من از فایرفاکس استفاده میکنم

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی کاسپرسکی نصب کرده و اکتیوش انجام داده باشه؟
من اکتیو کرد مدتش تموم شد حالا میخام کلید جدید بدم سریال مخاد هر چی میزنم میگه استباه چکار باید کرد؟
مرسی

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
این ویندوز ابدا به هیچ آنتی ویروسی نیاز نداره .
WINDOWS DEFENDER خودش اونقد قویه که حتی به کرک ویندوز هم گیر داد و اونو بدافزار شناخت که اجبارن بهش اولویت TRUST دادم که اینو دیگه اسکنش نکنه .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی

من اکتیو کرد مدتش تموم شد حالا میخام کلید جدید بدم سریال مخاد هر چی میزنم میگه استباه چکار باید کرد؟
مرسی
با این نرم افزار اکتیو جدید را وارد کن
التیمیت نمیاد؟
کامل ترین ورژن کدومه؟ از کجا دانلود کنم؟
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enterprise صفحه اول
من هرکاری میکنم ویندوز اکتیو نمیشه!میشه یه نرم افزاری که باش بتونم ویندوز رو اکتیو کنم بهم معرفی کنید؟
ممنون
چند صفحه قبل من یک اکتیو افلاین گزاشتم 100 % اکتیو میکنه

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام دوست عزیز
چراغ هاردت روشنه یعنی داره کار میکنه درسته؟
برای منم اینطور میشه بتل بستم گزاشتم 2مین موندارور امد درباره اسکریپت که کنسل کردم درست شد
نمیدونم به چی ربط داره من از فایرفاکس استفاده میکنم

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

مرسی
دوست عزیز کی آنتی ویروس شما بلاک شده و باید یه Key جدید وارد کنی....
یه سایت واسه دانلود کی های بروز رو واست PM کردم;)

آخرین ویرایش:

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
دوست عزیز کی آنتی ویروس شما بلاک شده و باید یه Key جدید وارد کنی....
یه سایت واسه دانلود کی های بروز رو واست PM کردم;)

ممنون از دوستان برای پیگیری و جواب
مرسی برای pm انجام دادم درست شد عالی بود

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
خب دوستان من نسخه پروفشنال رو نصب کردم یه کرک هم توی پی سی دانلود بود اونم ریختم الان ویندوزم برای 180 روز اکتیو شده >:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب دوستان من نسخه پروفشنال رو نصب کردم یه کرک هم توی پی سی دانلود بود اونم ریختم الان ویندوزم برای 180 روز اکتیو شده >:d

چرا 180 روز الان کرک دائمی براش اومده

دوستان من موقع نصب ازم product key میخواد چی کار کنم ؟

نسخه ی pro یه سریال تقلبی می خواد سرچ کنید یه چیزی دستی بهش بدید بعدا باید اکتیو کنید

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام مثل اینکه امروز یه نسخه جدید منتشر شده ؟؟!! درسته ؟
بالاخره ما نفهمیدیم بهترین نسخه کدومه !!؟ pro و
enterprise
تفاوتشون چیه ؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام مثل اینکه امروز یه نسخه جدید منتشر شده ؟؟!! درسته ؟
بالاخره ما نفهمیدیم بهترین نسخه کدومه !!؟ pro و
enterprise
تفاوتشون چیه ؟

pro یسری امکانات حرفه ای مثل ریموت دسکتاپ و مدیا سنتر داره تقریبا همون ultimate سون هستش

---------- نوشته در 09:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

چرا 180 روز الان کرک دائمی براش اومده
لینکشو میدی من سرچ کردم ولی همشون همون 180 روزه هستن

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
pro یسری امکانات حرفه ای مثل ریموت دسکتاپ و مدیا سنتر داره تقریبا همون ultimate سون هستش

---------- نوشته در 09:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

لینکشو میدی من سرچ کردم ولی همشون همون 180 روزه هستن
P8_v25.exe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر