همه چیز درباره Windows 8

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود بر دوستان بازیسنتری
یه مدت نتونستم بیام؛
داخل پست های قبلی یه نفر گفته بود که ویندوز 8 بیشتر از 7 فریم میده! من کاملا این حرف رو تکذیب میکنم! من روی ویندوز 7 با شبیه ساز Dolphin از بازی SH Shattered Memories، حدود 40 فریم میگرفتم که روی ویندوز 8 این فریم به 34 کاهش پیدا کرده!
یه چیزی رو به طور خلاصه بگم: اگر سیستم قوی و High-End دارید بدون شک برید واسه 8، وگرنه شرایط افت فریم رو در نظر بگیرید!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
درود بر دوستان بازیسنتری
یه مدت نتونستم بیام؛
داخل پست های قبلی یه نفر گفته بود که ویندوز 8 بیشتر از 7 فریم میده! من کاملا این حرف رو تکذیب میکنم! من روی ویندوز 7 با شبیه ساز Dolphin از بازی SH Shattered Memories، حدود 40 فریم میگرفتم که روی ویندوز 8 این فریم به 34 کاهش پیدا کرده!
یه چیزی رو به طور خلاصه بگم: اگر سیستم قوی و High-End دارید بدون شک برید واسه 8، وگرنه شرایط افت فریم رو در نظر بگیرید!
درایور ساپورت میکنه W8 ! اما باید درایور رسمی بیاد تا درست شه. ربطی به سیستم نداره.
هر سیتمی هرچی بوده، W8 روش بهتر کار میکنه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درایور ساپورت میکنه W8 ! اما باید درایور رسمی بیاد تا درست شه. ربطی به سیستم نداره.
هر سیتمی هرچی بوده، W8 روش بهتر کار میکنه
من هم که نگفتم این ویندوز بد کار میکنه! شما چرا زود محکوم میکنی؟! من که روی 3 تا سیستم نصب کردم، روی هر 3تاش هم افت فریم وجود داشت!
منتظر درایور هم میمونیم;)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من هم که نگفتم این ویندوز بد کار میکنه! شما چرا زود محکوم میکنی؟! من که روی 3 تا سیستم نصب کردم، روی هر 3تاش هم افت فریم وجود داشت!

شکلک نذاشتن دلیل بر تند گفتن نیست :d
این که حرف من نیست که سرعت بیشتر میشه. حرف جاهایی هست که انقدر اعتبار دارن که اولین تست ها و ویندوز رو میگیرن + درایور های شرکت ها که حتی هنوز خیلیاشون بتا رو هم نذاشتن

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید

دوست گرامی، برنامه های دست سوم و شبیه ساز باید با ویندوز 8 سازگار بشن، شما فقط با تست یه نرم افزار کم استفاده اومدی توصیه های ایمنی می دی؟!
قبلاگفته شده بیشتر بازیها فریمی برابر یا حتی بیشتر توی ویندوز 8 می دن، درایورهای اختصاصی حتما نصب بشه.

Mojtaba_A

کاربر سایت
Sep 6, 2012
17
سلام
من windows 8 enerprise رو نصب کردم اما هر کار می کنم نمی تونم تم start رو عوض کنم در قسمت تنظیمات ویندوز که اسمش personalize هست همه ی گزینه ها کم رنگ هستش و نمی شه کلیک کرد.
ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.
:-/

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام
من windows 8 enerprise رو نصب کردم اما هر کار می کنم نمی تونم تم start رو عوض کنم در قسمت تنظیمات ویندوز که اسمش personalize هست همه ی گزینه ها کم رنگ هستش و نمی شه کلیک کرد.
ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.
:-/

آفا چرا پرسونلایز بستس ؟؟؟؟؟ :| خیلی برام اهمیت داره :(( !! آفلاین اکتیو کردما !! :d با اسکایپ هر چی میزدم میگفت دکمه ای رو نزدی :| !!

قبلا گفته شد بارها، فقط کرک آنلاین با اسکایپ بطور کامل ویندوز 8 رو اکتیو می کنه، راههای دیگه همین مشکلی رو که می گید ایجاد می کنن.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
قبلا گفته شد بارها، فقط کرک آنلاین با اسکایپ بطور کامل ویندوز 8 رو اکتیو می کنه، راههای دیگه همین مشکلی رو که می گید ایجاد می کنن.
میگم که !! با اسکایپ اصلا هر شماره ای میزنم میگه شماره ای زده نشد :| !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوست گرامی، برنامه های دست سوم و شبیه ساز باید با ویندوز 8 سازگار بشن، شما فقط با تست یه نرم افزار کم استفاده اومدی توصیه های ایمنی می دی؟!
قبلاگفته شده بیشتر بازیها فریمی برابر یا حتی بیشتر توی ویندوز 8 می دن، درایورهای اختصاصی حتما نصب بشه.
از کی تا حالا قرار دادن اطلاعات شده توصیه های ایمنی؟
آهان، فریم بیشتری میدن بعضی بازی ها آره؟ پس حتما Silent Hill Homecoming و GTA IV هم به قسمت شبیه ساز مربوط میشن!
در ضمن، به نظر من هرگونه تستی که با هرگونه نرم افزار و بازی انجام میشه، باید اینجا گزارش بشه که همه مطلع بشن؛ حالا من دیگه نمیدونم حرف حساب شما چیه!!!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از کی تا حالا قرار دادن اطلاعات شده توصیه های ایمنی؟
آهان، فریم بیشتری میدن بعضی بازی ها آره؟ پس حتما Silent Hill Homecoming و GTA IV هم به قسمت شبیه ساز مربوط میشن!
در ضمن، به نظر من هرگونه تستی که با هرگونه نرم افزار و بازی انجام میشه، باید اینجا گزارش بشه که همه مطلع بشن؛ حالا من دیگه نمیدونم حرف حساب شما چیه!!!

خب این مشکل شماس
چون برای ما برنامه ها و بازی ها هم سریع تر کار کردن و هم فریم بیشتری دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر