همه چیز درباره Windows 8

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
به سلامتی دوستان ...مسعود تو جزوشون نیستیا:d سومین ویندوز هم اکتیو کردم...گوش مایکروسافت بریدم.اسکایپ هنوزم کار میده..این یکی خیلی اذیت کرد 1 روز هر چی میزدیم ارور میداد پاکش کردم دوباره نصب کردم با همون کد هایی که قبلا ارور میداد اکتیو شد.:>

---------- نوشته در 05:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:28 PM ارسال شده بود ----------

بله از سایت مایکروسافت یک اکانت بسازید.
بدون وی پی ان کار میکنه. اگه کار نکرد از وی پی استفاده کنید. درضمن پراکسی فایر و... نصب نکنید!

attachment.php
این عکس منو یاد قدیما انداخت...من و بردپیت و انجلی جولو =))

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
حالا که ما خودمون رو کشتیم با سکایپ کرکش کردیم، راه آسونتری پیدا شد:d
دوستان انصافا 8 ىه چیز دیگه ست ها!

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
دوستان منم اکتیو کردم خیلی خیلی راحت و کم دردسر بهترین روش همینه

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:59 PM ارسال شده بود ----------

دوستان منم اکتیو کردم بهترین روش برای اکتیو همینه خیلیخیلی کم دردسر و راحته

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان طبق تحقیقاتی که تو فروم های خارجی کردم این activator فقط کاربر رو با پیام اکتیو گول میزنه یعنی ویندوز اصلا اکتیو نمیشه نمونش همین کاربرomidpunisher که بعد اکتیو باز هم نمیتونه عکس lock screen و یا هر قابلیتی که نیاز به اکتیو کردن داره رو انجام بده در ضمن برای تغییر عکس lock screen نیاز به مایکروسافت اکانت نیست
در حال حاضر بهترین روش همون اسکایپ هستش.

اینم نقل قول از یه کاربر که این روش رو تست کرده
There is no activator for windows 8 as off now, the above tool only modifies the activation files to give false activated status. It will only cripple your windows 8 copy nothing else, for those who have already activated using above activator try personalizing start or lock screen it won't let you change because this is a fake activator. Easy way to find if it's real is by running sfc /scannow under command prompt(admin) and after reboot if it still shows activated than it is genuine activator and if it show de-activated it means system files were tempered by that activator.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907

دوستان دیگه همه این مشکل رو دارند؟
منم همین مشکل دارم:d
کلا این کرکه مشکوکه و درست سورس ویندوز رو کرک نمیکنه اگه دوستان دقت کنن یه سرویس هم روی ویندوز نصب میکنه و فعالش میکنه کلا حالت وصله پینش این کرکه فایده نداره همون اسکایپ فعلا بهترینه
دقیقا یه دونه سرویس Software Protection که برای اکتیو ویندوز هست اضافه میکنه رو قبلی

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N

دوستان دیگه همه این مشکل رو دارند؟

منم همین مشکل رو دارم
راستی یه مشکل دیگه که فقط آقا مسعود و بقیه دوستانم میتونن جواب بدن
من نمیتونم تو اسکایپ ثبت نام کنم
لطفا مراحل کاملشو اگه بگین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند