همه چیز درباره Windows 8

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
واقعا 500 نفرو شمردی؟
الان چه روشی بکار بردن که توی اینجا گفته نشده؟

نه جدیده نه فرقی با اینجا داره. این اکانت جدیدی هم که اینجا پست زده محض تبلیغ برای اون سایت بوده. این چیزا باید واست عادی باشه

دعوا دارین ؟
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
چرا میزنین خوب !
yahoo_22.gif

نه چون این پست شما هر چند صفحه در مورد گفته شده که چجوریه ! باز شما اومدی همون حرف اول که هر چند صفحه تصحیح شده رو دوباره میگید

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوست عزیز، مجبوری خبری بدی که خودت هم نصفه نیمه متوجه شدی؟! چرا واقعا؟
اون 15 دلار یک امتیاز ویژه مخصوص کسانی هست که تا تاریخ 26 اکتبر یک دستگاه PC یا لپ تاپ از سازندگان معتبر بخرن و با کوپن مخصوصی که دریافت می کنن می تونن فقط با 15 دلار ویندوز 7 خودشون رو به ویندوز 8 ارتقا بدن،

این با حرفی که شما زدی یکی بود؟! مایکروسافت دیوونست ؟ :|

دعوا دارین ؟:|:| چرا میزنین خوب ! :|

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
نه چون این پست شما هر چند صفحه در مورد گفته شده که چجوریه ! باز شما اومدی همون حرف اول که هر چند صفحه تصحیح شده رو دوباره میگید
نه واقعا دعوا دارین ! :| نمیشد همینو با لحن ملایم تر بگین ؟ :d=((

خب من دیدم نوشته Windows 8 For 15$ نرفتم تو لینکش ببینم چیه ، اومدم اینجا گفتم ؛ پا تو حلقم کردین و کتک زدین منو ! :d:d

Last edited by a moderator:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نه واقعا دعوا دارین ! :| نمیشد همینو با لحن ملایم تر بگین ؟ :d=((

خب من دیدم نوشته Windows 8 For 15$ نرفتم تو لینکش ببینم چیه ، اومدم اینجا گفتم ؛ پا تو حلقم کردین و کتک زدین منو ! :d:d

---------- نوشته در 03:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:12 AM ارسال شده بود ----------

با منی ؟

بابا چرا اینجوری فکر میکنین ؟! :d
تو فروم جدی حرف زدن با عصبی و دعوا داشتن فرق داره. جدی حرف زدن بدون شکلک دلیل نمیشه که آدم بد حرف زده یا عصبی باشه.
مشکل اینه که با چه دیدی نگاه میکنی؟ جدی حرف زدن یا عصبی حرف زدن :d

دوستان جا دعوا کردن منو راهنمایی کنید
biggrin1.gif
دستتون طلا

تو سایت خود Asus باید بری مدل های دستگاهت رو چک کنی ببینی براش هست یا نه. که فکر میکنم تا حالا زده

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بابا چرا اینجوری فکر میکنین ؟! :d
تو فروم جدی حرف زدن با عصبی و دعوا داشتن فرق داره. جدی حرف زدن بدون شکلک دلیل نمیشه که آدم بد حرف بزنه یا عصبی باشه.
مشکل اینه که با چه دیدی نگاه میکنی؟ جدی حرف زدن یا عصبی حرف زدن :d

حالا شما به بزرگی هودتون ببخشید :d ! -- ((( :| ))) == ( خودتونه ها ، ولی ما برا حال کردن گفتیم هودتون ( دستم خورد به ه دیدم جالب میشه گفتم خوبه ) :d

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
دوستان به دنگ و فنگش می ارزد که این ویندوز 7 64 بیتی سرویس پک 1 رو پاک کنم و این ویندوز 8 اینترپرایس رو بریزم ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,785
نام
فرشید
من برای راحت تلفظ کردن این برنامه میگم ******

محض اطلاع شما باید عرض کنم به نقل از سایت پی سی دانلود :مکان فعلی شما با آی پی تون همخونی نداره .
منظور از مکان فعلی مکانی است که در قسمت control panel و در تنظیمات region انتخاب کردید.
و بعد از استفاده از نرم افزارهایی که IP شما رو تغییر میدن این گزارش به صورت اوتوماتیک به ماکروسافت ارسال میشه و Metro برای شما از کار میوفته !!!!!

دوست عزیز به صفحات قبل رجوع کنید ، به طور کامل گذاشتم اموزش نصب را

سایت پی سی دان لود کاملا مطلب تخیلی نوشته و قضیه ی گزارش دادن به مایکروسافت هم از اون جکای بی مزه و ساخته ی ذهن افراد کم اطلاع هست، قطعا همچین قضیه ای اتفاق نمی فته، مایکرو هم بیکار نیست همچین کاری رو انجام بده، گرفتن اطلاع بدون اجازه ی کاربر می تونه نقض حریم شخصی محسوب بشه و در دادگاه جریمه ی سنگین بشه، مگر با ملاک ذهنیت زندانی خودمون در ایران امروزی بخوایم تحلیل کنیم!!

دوستان جا دعوا کردن منو راهنمایی کنید :D دستتون طلا

شما راحت باش، بزار دعوا کنن، زحمت سرچ کردن و گشتن رو هم بزار به عهده ی هموطنان عزیز، الان لینک رو دربست در اختیار شما قرار میدیم، باشد که رستگار شوید:

Download GeForce 302.80 FOR Windows 8

Desktop: | Windows 8 64-bit

---------- نوشته در 08:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:42 PM ارسال شده بود ----------

جديدترين اپديت اداپتر كه ايتنل زده را از لينك زير دريافت كنيد كه مخصوص ويندوز 8 طراحي شده ..

http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=21642&keyword="windows+8"&lang=eng

نكته : ويندوز 8 تمامي درايو ها و ديوايس هاي شما را به طور خودكار ساپورت و پشتيباني ميكنه ، و از اين لحاظ نگران نباشيد.

اگر شما قبلا ويندوز 7 داشتيد نگران ويندوز 8 و ساپورت مادربورد يا MAIN خود نباشيد.

دوستان به دنگ و فنگش می ارزد که این ویندوز 7 64 بیتی سرویس پک 1 رو پاک کنم و این ویندوز 8 اینترپرایس رو بریزم ؟

بارها گفته شده خیر، در حال حاضر ارزش نداره، چند ماهی باید صبر کنید.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
دوستان چرا این Framework 3.5 رو نمیتونم نصب کنم حتی از سایت خوده مایکروسافت هم گرفتم ولی وسط کار قطع میشه! خنگ شدم شدید:d

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دوستان کرک جدید اومد پدر مادر دار بود خواهشا تو پست اول بزرگ بزنین بدونیم تشکر .

اینا هیچکدوم کرک نیستن. فقط راه های اکتیو کردن آنلاین هستن که پیدا میشن
فعلا نمیشه کرکش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر