همه چیز درباره Windows 8

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
الان چرا اینطوری شد قسمت اکتیو من:
73070991883107889126.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید

دوستان دقت کنند که نسخه ی Interprise رو اگر اکتیو هم بکنن اکتیوش دائمی نیست و بعد از 6 ماه دوباره باید اکتیو کنن، نسخه ای که میشه برای همیشه اکتیوش کرد نسخه ی Windows 8 و Windows 8 PRO هست
، اونم البته راه اکتیو کردنش از طریق سرورهای VLK نیست، باید روش جدیدی براش پیاده سازی بشه.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
فقط یه زد حال زد:|
اومدم کسپر اسکای نصب کنم دیدم ارور داد با ویدوز سازگار نیست
به جز این تا الان عالی بوده
حتی بازیهارم راحت اجرا کردم!!

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
الان چجوری میشه همین اینترپرایز 64 رو اکتیو کرد برای همون 6 ماه چن یک علامت ان تاپ داره همش رو اعصابمه تو فیلم ها هم میاد.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فقط یه زد حال زد:|
اومدم کسپر اسکای نصب کنم دیدم ارور داد با ویدوز سازگار نیست
به جز این تا الان عالی بوده
حتی بازیهارم راحت اجرا کردم!!

تمام anti Virus ها مشکل دارن. بدون استثنا حتی install هم بشن باز مشکل دارن. خیلی زود نسخه های جدید رو میدن. چیزه خیلی سختی نیست حل کردنش

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein

دوستان دقت کنند که نسخه ی Interprise رو اگر اکتیو هم بکنن اکتیوش دائمی نیست و بعد از 6 ماه دوباره باید اکتیو کنن، نسخه ای که میشه برای همیشه اکتیوش کرد نسخه ی Windows 8 و Windows 8 PRO هست
، اونم البته راه اکتیو کردنش از طریق سرورهای VLK نیست، باید روش جدیدی براش پیاده سازی بشه.
اوووو 6 ماه.من ویندوزم انقد دووم نمیاره:|:d

تمام anti Virus ها مشکل دارن. بدون استثنا حتی install هم بشن باز مشکل دارن. خیلی زود نسخه های جدید رو میدن. چیزه خیلی سختی نیست حل کردنش
من که فعلا با eset smart security آخرین ورژن هیچ مشکلی ندارم:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به سایت های آنتی ویروس مطبوعتون برید و اخرین نسخه (اگه ریلیزش کمتر از 10 روز پیش هست) رو دانلود کنید.
هیچوقت توی عمرم آنتی ویروس نصب نکردم! نمیدوم به چه دردی میخوره! :|

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

کلاً بحث چیز پی ان همنیست اینجا، حتی IE کار نمی کنه تو حالت مترو، خارج از مترو همه چی درسته
از کجا دالنود کردین؟ چه نسخه ای دارین؟

.:Al!reza:.

کاربر سایت
Aug 7, 2012
124
سلام
یه برنامه داشتم تو سون خیلی کارایی داشت برام ...باهاش پارت ها رو به هم میچسبوندم !
الان تو این کار نمیکنه !
یه همچنین برنامه ای برای 8 میخواستم !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام.
آقا مسعود این لینک دانلود پر سرعت درست نشد؟نمیشه ادامشو از لینک شما بگیریم؟!:d
ممنون.

حدود 3 ساعت پیش صاحب اون سرور رو توی فیسبوک پیدا کردم! بهش گفتم همچین مشکلی دارم! گفتم دانلود خودم نیمه کاره مونده! گفت اوکی میکنم! بعد از 10 دقیقه نوشت برو حل شد! رفتم دیدم ویندوز 8 رو برام 4 تیکه کرده دوباره آپلود کرده!! :| :| گفتم عمو من میخوام اینو ریزیوم کنم! لینک جدید نمیخوام! از اون موقع جواب نداده و آفلاین هست! بذار بیاد ببینم چی میگه! :| :|

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

سلام
یه برنامه داشتم تو سون خیلی کارایی داشت برام ...باهاش پارت ها رو به هم میچسبوندم !
الان تو این کار نمیکنه !
یه همچنین برنامه ای برای 8 میخواستم !

پارت چی؟ هارد؟ از پارتیشن مجیک استفاده کن روی 8 کار میکنه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اوووو 6 ماه.من ویندوزم انقد دووم نمیاره:|:d

من که فعلا با eset smart security آخرین ورژن هیچ مشکلی ندارم:d

فکر میکنی ایراد نداره. :d الآن Nod که داری و Norton کار میکنن. اما خیلی باز مشکل دارن با 8. بیس و جای یه چیزایی عوض شده، مشکل واسه اینا ایجاد کرده
به سایت های آنتی ویروس مطبوعتون برید و اخرین نسخه (اگه ریلیزش کمتر از 10 روز پیش هست) رو دانلود کنید.
هیچوقت توی عمرم آنتی ویروس نصب نکردم! نمیدوم به چه دردی میخوره! :|

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

از کجا دالنود کردین؟ چه نسخه ای دارین؟
هیچکدوم هنوز نسخه مخصوص ندادن :d دیروز Kaspersky یه نسخه بتا داد واسه 8، انقدر مشکل داشت و تو فرومش فحشش دادن که حذف کرد :d خودشون گفتن به زودی نسخه کامل میاد.

این سایت ها هستن فیلم میزارن پارت پارت میکنن !
فیلم دان کردم خویام بچسبونم به هم !

Winrar

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این سایت ها هستن فیلم میزارن پارت پارت میکنن !
فیلم دان کردم خویام بچسبونم به هم !
این یه قلم رو نمیدونم! چون باهاش سر و کار نداشتم! اسم یه برنامه روب گو ببینم ورژن خوب داره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر