همه چیز درباره Windows 8

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نسخه CONSUMER PREVIEW رو نصب کردم. بدون هیچ مشکلی در اجرای نرم افزار و درایور ها دارم ازش لذت میبرم.
برای دانلود به پست اول برید به همراه سریال.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
میشه علاوه بر CONSUMER PREVIEW از ویندوز 7 هم استفاده کرد ؟؟؟
از Link زیر نرم افزار Virtual PC استفاده کن و Win 8 رو از تو Win 7 اجرا کن هیچ مشکلی هم بوجود نمیاد سریع هم هست.
Windows Virtual PC: Home Page
من خودم از Win 8 Consumer Preview استفاده می کنم و همین العان که خیلی مونده تا نسخه Final بهتر از Win 7 هست.
ولی یه سوال اگه کسی بتونه کمک کنه چجوری App Store باز کنم با هر گونه *** رفتم نمیشه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
WINDOWS 8 RELEASE PREVIEW

درود.
نسخه جدید ویندوز 8 توسط مایکروسافت انتشار یافت که با لینک مستقیم برای دانلود آمادست.

Windows-8-Metro-logo1.png

حداقل سیستم مورد نیاز:

• Processor : 1 GHZ

• Ram : 1 GB (32bit) , 2 GB(64bit)

• HDD Space : 16 GB (32bit) , 20 GB(64bit)

• GPU : Microsoft Direct X 9 Graphics Device
....

دانلود:

نسخه 64 بیت

نسخه 32 بیت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درود.
نسخه جدید ویندوز 8 توسط مایکروسافت انتشار یافت که با لینک مستقیم برای دانلود آمادست.

Windows-8-Metro-logo1.png

حداقل سیستم مورد نیاز:

• Processor : 1 GHZ

• Ram : 1 GB (32bit) , 2 GB(64bit)

• HDD Space : 16 GB (32bit) , 20 GB(64bit)

• GPU : Microsoft Direct X 9 Graphics Device
....

دانلود:

نسخه 64 بیت

نسخه 32 بیت

نصب کردم من.کاملا استیبل تر از قبلی هست و تقریبا به نسخه نهایی طبق گفته خودشون نزدیکه.
متاسفانه هنوزم دسترسی به Store نداریم و این خیلی بده که نمیشه اپلیکیشنها رو تست کرد.
فعلا هم با iTunes سازگار نیست ولی در کل نرم افزارها عالی جواب میدن روش.
سرعت هم بسیار خوب.

کسانی هم که Consumer Preview دارند میتونن به راحتی از اون نسخه آپدیت کنند به Release Preview

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
از صبح دارم باهاش ور میرم!
آیتونز + تعدادی از پلیر ها + بازی ها کرش میکنن! به هیچ وجه برای نصب توصیه نمیشه. خیلی افتضاحه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از صبح دارم باهاش ور میرم!
آیتونز + تعدادی از پلیر ها + بازی ها کرش میکنن! به هیچ وجه برای نصب توصیه نمیشه. خیلی افتضاحه.

فایل اینستالر 5مگی رو اگر نصب کنی یه آپدیت چکر داره بهت همون اول میگه فلان نرم افزارها رو پشتیبانی نمیکنه فعلا.
برای حل مشکل این نرم افزارها باید صبر کرد آپدیت بیاد براشون بیرون.
اتفاقا این نسخه استیبل هست نسبت به قبلی ...
فقط فعلا مشکلات مترو پا بر جاست که منم از مترو استفاده‌ای نمیکنم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کدوم فایل؟
نسخه consumer پشتیبانی میکرد اما pre release پشتیبانی نمیکنه؟ عجب!

شما در وبسایت مایکروسافت 3 حالت برای دانلود ویندوز 8 داری.صفحه اصلی یه فایل 5 مگابایتی هست که دانلود می‌کنید و یه سری امکانات داره برای خودش ...
دو حالت دیگه هم دانلود فایلهای ایزو 32 و 64 بیتی هست بسته به سیستمتون.

من فایل اینستالر 5 مگابایتی رو گرفتم همون اول کار آپدیت اسیستنت داشت و بهم گفت iTunes رو پشتیبانی نمیکنه فعلا... بعدش هم دانلود کردم که خود اون اینستالر قابلیت این رو داشت که هم فایل ایزو بسازه برام و هم این که فایلها رو روی یه فلش مموری بریزه که بشه با فلش نصب کرد.
در مورد این که در نسخه Consumer Preview به راحتی iTunes اجرا شده ممکنه این باشه که هسته سیستم عامل هنوز کامل جداسازی نشده بوده از ویندوز 7.فکر می‌کنم تغییرات سیستمی روی این نسخه Release Preview زیاد بوده.البته اگر Apple و شرکتهای دیگه به فکر کاربرها باشن سریعتر آپدیت عرضه میکنن.
من مثلا درایور کارت گرافیک رو برای تست نسخه 301 ان ویدیا نصب کردم بدون مشکل الان داره کار میکنه در صورتی که برای ویندوز 7 هست در اصل.اما ان ویدیا 1-2 روز پیش اعلام کرد که آپدیت مخصوص ویندوز 8 رو داریم آماده میکنیم عرضه کنیم ...
پس باید صبر کنیم یه سری نرم افزارها هماهنگ بشن با ویندوز 8 اون موقع نظر میدیم.من هر چیزی که اذیت نمی‌کرد رو نصب کردم و الان خیلی راضی هستم از ویندوز 8 ... فقط دنبال راهی هستم که بتونم از مترو استفاده اینترنتی کنم ... مخصوصا از Storeش.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نکنه منظورت از اون نرم افزار win7 usb/dvd tool باشه؟ آخه اونه که برات فلش و دی وی دی رو بوتیبل میکنه! من با usb3 فقط ویندوز میزنم! سرعت نصب فوق العاده میشه.
..
up:
گرفتم! الان اون فایلو دانلود کردم! درست میگی.
:)

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نکنه منظورت از اون نرم افزار win7 usb/dvd tool باشه؟ آخه اونه که برات فلش و دی وی دی رو بوتیبل میکنه! من با usb3 فقط ویندوز میزنم! سرعت نصب فوق العاده میشه.
..
up:
گرفتم! الان اون فایلو دانلود کردم! درست میگی.
:)

چیزی که میگم دقیقا از اینجا قابل دانلود هست : Download Windows 8 Release Preview
اسم فایل هم Windows8-ReleasePreview-UpgradeAssistant هست.
ویندوز رو خودش دانلود میکنه و فایل رو هم روی USB میزنه هم تبدیل به iso. میکنه بنا به درخواست شما :)
نسخه Consumer Preview رو هم من همینطوری گرفتم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه من ویندوز رو جدا دانلود کردم بعد با برنامه ای که گفتم (که ماله خود میایکروسافته) به راحتی بوتیبل میکردم.

ولی طبق این:

باید فقط با آیتونز و اپستور مشکل داشته باشم! راستشو بخوای بعد از آپدیت دیروز ویندوز با آیتونز مشکل ندارم! اما gom player . flash player و بازیهایی مثل جهاد 3 رو نمیتونم بازی کنم یا نصب کنم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه من ویندوز رو جدا دانلود کردم بعد با برنامه ای که گفتم (که ماله خود میایکروسافته) به راحتی بوتیبل میکردم.

ولی طبق این:

باید فقط با آیتونز و اپستور مشکل داشته باشم! راستشو بخوای بعد از آپدیت دیروز ویندوز با آیتونز مشکل ندارم! اما gom player . flash player و بازیهایی مثل جهاد 3 رو نمیتونم بازی کنم یا نصب کنم.

خودش یه نسخه Flash Player روش نصب هست.من دیروز هم داخل Youtube که رفتم پیغام نصب پلاگین داد که فلش پلیر دانلود کرد و به راحتی نصب شد...
اتفاقا توی اون آپدیت چکر فلش پلیر رو هم زده بود که پشتیبانی نمیشه که من داخل کنترل پنل دیدم یه نسخه ازش دیفالت نصب هست...
همین روزا با آپدیت خیلی از موارد فیکس میشه مطمئن باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر