همه چیز درباره Windows 8

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بچه ها تو رو خدا بگید چجوری فعال کنم با اسکایپ
تو رو خدا نگید به پست اول مراجعه کنید
:|
بعدش بگید کد هارو کجا وارد کنم
به خدا تا به حال 7، 8 بار توضیح داده شده! نمیشه که هر بار یه نفر بیاد بگه توضیح بدید دوباره یه رمان بنویسیم واسش! با این حال من یه بار دیگه به خاطر امضات واست توضیح میدم:d
Command رو به عنوان Administrator اجرا کن و این کد رو وارد کن (هیچ تضمینی وجود نداره که این کد کار بکنه، اما جدیدترین کد هستش):
slmgr.vbs /ipk CNVTB-YK4RV- M8C92-H633M-R6V3P
باید اعلان بکنه Key Installed Successfully. بعد از این کار، ارتباط رو با اینترنت قطع بکن و از قسمت Activation منوی PC Settings گزینه ی Activate و سپس Activate via Phone رو بزن.
در کادری که نشون داده میشه کشور UK رو انتخاب کن و از صفحه ی بعدی که باز میشه توسط Skype شماره ی موجود رو شماره گیری بکن.
وقتی به Micro وصل شدی ابتدا 1 رو بزن؛ بعد از چند ثانیه گروه اول کدی رو که داخل همون کادری که شماره تلفن داخلش بود رو وارد کن، وقتی گفت Thank You، گروه دوم رو وارد کن و به همین ترتیب تا آخرین گروه ادامه بده، اما اگه گفت We didn't Receive ... و این چرت و پرتا دوباره همون گروه رو وارد کن.
در نهایت وقتی همه ی گرو ها رو وارد کردی، اگه کد از طرف Micro پذیرفته نشه میگه، We were unable to ... و اگه پذیرفته بشه میگه که این کد رو میخواید برای چند کامپیوتر استفاده کنید که باید 1 رو بزنید.
سپس، کد ها رو بلاک بلاک بهت اعلام میکنه و باید وارد بکنی و در نهایت ویندوز Activate میشه.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
چرا تو قسمت پروفایل مال من همشون خاموشه نه عکس پروفایل میشه گذاشت نه بک گراند مترو رو میشه عوض کرد و ... اینم بگم که من از کرک استفاده کردم همون که موقع اینستال از cmd استفاده میکنه... خودم احتمال میدم واسه کرک باشه

LEONARDO2014

کاربر سایت
Jan 1, 2012
50
نام
محمد
دوستان من windows 8 pro نصب کردم اکتیو هم کردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم هیچ صفحه ای باز نمیشه هیچ دریافتی نمیکنه و خلاصه هیچ کاری نمیشه کرد انگار نه انگار اکتیو شده.
من الان باید چکار کنم؟؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
به خدا تا به حال 7، 8 بار توضیح داده شده! نمیشه که هر بار یه نفر بیاد بگه توضیح بدید دوباره یه رمان بنویسیم واسش! با این حال من یه بار دیگه به خاطر امضات واست توضیح میدم:d
Command رو به عنوان Administrator اجرا کن و این کد رو وارد کن (هیچ تضمینی وجود نداره که این کد کار بکنه، اما جدیدترین کد هستش):
slmgr.vbs /ipk CNVTB-YK4RV- M8C92-H633M-R6V3P
باید اعلان بکنه Key Installed Successfully. بعد از این کار، ارتباط رو با اینترنت قطع بکن و از قسمت Activation منوی PC Settings گزینه ی Activate و سپس Activate via Phone رو بزن.
در کادری که نشون داده میشه کشور UK رو انتخاب کن و از صفحه ی بعدی که باز میشه توسط Skype شماره ی موجود رو شماره گیری بکن.
وقتی به Micro وصل شدی ابتدا 1 رو بزن؛ بعد از چند ثانیه گروه اول کدی رو که داخل همون کادری که شماره تلفن داخلش بود رو وارد کن، وقتی گفت Thank You، گروه دوم رو وارد کن و به همین ترتیب تا آخرین گروه ادامه بده، اما اگه گفت We didn't Receive ... و این چرت و پرتا دوباره همون گروه رو وارد کن.
در نهایت وقتی همه ی گرو ها رو وارد کردی، اگه کد از طرف Micro پذیرفته نشه میگه، We were unable to ... و اگه پذیرفته بشه میگه که این کد رو میخواید برای چند کامپیوتر استفاده کنید که باید 1 رو بزنید.
سپس، کد ها رو بلاک بلاک بهت اعلام میکنه و باید وارد بکنی و در نهایت ویندوز Activate میشه.
بالاخره تماس گرفتم گرفتم و همه کدها هم گفت درسته ولی کدی بهم نگفت و ادرس مایکروسافت رو داد:(

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
مسعود مغازه ها ویندوز 8 رو گذاشتن جلو درشون میگن کاملا اکتیو میشه ! برا خودشونو دیدم اکتیو بود !
بعد رفیقم هم میگه من نصب کردم راحت اکتیو شد !
جریان چیه ما از دنیا عقبیم یا واقعا کرک نیومده ؟!

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,308
نام
Farzad
داداش من تا اونجایی که گفتی کشور انگلیس رو انتخاب کن رو انجام دادم بعدش یه صفحه میاد توش دو تا شمارس {دومی رو با تلفن خونمون زنگ زدم یه زن ایرانیه برداشت }الان گیر کردم وقتی اینترنت قطعه چجوری با اسکایپ شماره گیری کنم؟
باید برنامه اسکایپ رو دانلود کنم توش ثبت نام کنم؟؟
lموقع که اکتیو با تلفن رو میزنی باید به اینترنت وصل شی.اسکایپ رو هم دان کن توش ثبت نام کن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مسعود مغازه ها ویندوز 8 رو گذاشتن جلو درشون میگن کاملا اکتیو میشه ! برا خودشونو دیدم اکتیو بود !بعد رفیقم هم میگه من نصب کردم راحت اکتیو شد !جریان چیه ما از دنیا عقبیم یا واقعا کرک نیومده ؟!
کاملا فیک هستش!بله، کرک میشه، اما فقط شما رو گول میزنه و فقط Activate your windows روحذف میکنه.همچنان هیچ کرکی وجود نداره؛ عزیزم، نگران نباش، اگه کرک واسش بیاد اینجا 1 ماه زودتر از اینکه مارکت ها واسه فروش بذارن اعلام میشه!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
هی چقدر روزای اول گفتم این کدهای فعال سازی رو از دست ندید بجنبید:d
بوسیله یکی از این کدها ویندوز رو اکتیو کردم از طریق اپراتور ماکروسافت.
دارم هر روز ویندوز فایروال رو اپدیت میکنم و تقریبا هر 10 یا 12 ساعت یه اپدیت برای defender سیستم عامل میاد حجمش هم کمه بین 300 تا 500 کیلوبایت.

خیلی خلاصه تا اینجا که تقریبا کمتر 2 ماه هست دارم با این ویندوز کار میکنم برخی از امتیازات بزرگش رو میگم:
بشدت روی امنیت این ویندوز کار شده فایر والش خیلی نیرومنده باور کنید تونست بد افزارهایی رو کشف و نابود کنه که nod32 با اخرین اپدیت رو xp نتونست!!
بشدت سرعت عملکرد ویندوز بالا رفته .
اگر روی کیبوردتون دکمه power دارید وقتی shut down میکنید از روی ویندوز8 حتی اگر پریز کیس رو کامل از برق بکشید و بعد از مدت طولانی هم بزنید با همون دکمه power روی کیبورد باز کیس روشن میشه در صورتی که من با 7 امتحان کردم و یا هر سیستم عامل دیگه نشد.دیگه احتیاجی نیست دکمه پاور کیس رو بزنید.

سرعت بالا اومدن ویندوز از موقعی که کیس روشن میشه حداکثر 7 یا 8 ثانیه هست.

برای اینترنت و وب گردی کاملا کوچ کردم روی این ویندوز چون من با فایرفاکس کار میکنم سرعت کارش روی این ویندوز بسیار بالاتره.فایروال ویندوز هم عالی کار میکنه.

اینترفیس ویندوز و کار باهاش راحت تر شده.با برنامه های قدیمی هم مشکلی نیست اگرم هم مشکلی پیش بیاد براحتی خودش وضعیت سازگاری رو چک میکنه و برطرف میکنه.

کلا ماکروسافت ترکوند با این سیستم عامل و عالی کار کرد.اگرم کسی این ویندوز رو اورجینال بخره واقعا ارزشش رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر