همه چیز درباره Windows 8

Rivendell

کاربر سایت
Mar 20, 2014
2
نام
Mostafa
درود بر همگی شما عزیزان
من یک ویندوز 8.1 نسخه 64 بیتی Pro تهیه کردم و Active هم شده منتهی چندتا سوال داشتم.
1- User account control settings رو من خاموش کردم منتهی هنوز زیر آیکون نصب برنامه ها، اون تصویر کوچیک سپر زرد رنگ وجود داره که مجبور هم هستم گاهی برای اجرای برخی برنامه ها مثل Active های مختلف به صورت Run as برم. راه حل؟
2- گدجت روی این ویندوز اجرا میشه؟ مثل همون Cpu Meter ویندوز 7
3- توی ویندوز 7 فولدر آهنگ های تصویری و فیلم های من از هر فایل یک Thumbnail داشت که الان چنین چیزی نیست و KM Player نصب کردم فرقی نکرده. راه حلی برای نمایش Thumbnail فایل ها هستش؟ (البته صرف نظر از برخی فرمت ها که اصلا ندارند چنین چیزی) آیکون ها رو هم به صورت Large گذاشتم تغییری نکرده.
5- فولدر آپشن توی This PC کجاش رفته؟
6- من یه DVD Writer دارم با یه ROM. بعد از نصب ویندوز DVD ROM رو شناسایی نکرده. علت و راه حل
7- My Computer (که اینجا شده This PC) رو میشه روی دسکتاپ هم داشت. به این File Explorer عادت ندارم :d
یک دنیا ممنون
1-pointer موس رو ببر سمت راست توی search همین change user account control settings رو بزن و حالت رو روی never notify تنظیم کن
2- تا اونجایی که من میدونم گدجت ها با اپلیکیشن های اصلی Start عوض شده ولی شاید هنوز نرم افزاری باشه
3- فایلها رو بریز توی یه پوشه دیگه شاید مشکلت حل شه
4- :d
5-توی this pc روی view کلیک کن سمت راستش نوشته options روش کلیک کن نوشته change folders and search options
6- device manager رو بیار بالا راست کلیک کن و روی scan for hardware change کلیک کن شاید پیداش کرد
7- روی desktop راست کیک کن بزن personalize سمت راست نوشته change desktop icons

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
موس رو ببر سمت راست توی search همین change user account control settings رو بزن و حالت رو روی never notify تنظیم کن
انجام داده بودم
فایلها رو بریز توی یه پوشه دیگه شاید مشکلت حل شه
نشد
راست کلیک کن و روی scan for hardware change کلیک کن شاید پیداش کرد
پیدا نکرد
ممنون بابت راهنمایی بقیه همه درست بود :d
----
کسی راه حلی برای اینایی که جواب نگرفتم نداره؟

113 نفر دیگر

کاربر سایت
Oct 20, 2012
15
درود بر همگی شما عزیزان
من یک ویندوز 8.1 نسخه 64 بیتی Pro تهیه کردم و Active هم شده منتهی چندتا سوال داشتم.
3- توی ویندوز 7 فولدر آهنگ های تصویری و فیلم های من از هر فایل یک Thumbnail داشت که الان چنین چیزی نیست و KM Player نصب کردم فرقی نکرده. راه حلی برای نمایش Thumbnail فایل ها هستش؟ (البته صرف نظر از برخی فرمت ها که اصلا ندارند چنین چیزی) آیکون ها رو هم به صورت Large گذاشتم تغییری نکرده.
6- من یه DVD Writer دارم با یه ROM. بعد از نصب ویندوز DVD ROM رو شناسایی نکرده. علت و راه حل
یک دنیا ممنون
3- برای اینکه ویدیو ها رو به اون صورت داشته باشی باید Codec Pack نصب کنی که یکی از بهتریناش K-Lite Codec Pack هستش و CoreAVC Professional که مطالب آموزشیش و تنظیمات KM پلایرش همه جا هست
6- dvd rom توی بایوس شناخته شده؟
----------------------------------------------------------
آقا این ویندوز 8.1 برای بازی مناسبه؟ کلا مشکلی نداره؟ اگر از هه لحاظ اوکی هستش
کدوم ویندوزش بهتره ؟ اینترپرایز یا pro ؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
آره با همون ویندوز رو هم نصب کردم. منتهی الان توی This PC یا همون My Computer نمایش داده نمیشه
1 درایو رو جدا کن اگر صفحه This PC اومد که مشخصه درایو مشکل ناسازگاری داره
2 دیوایسی که ناسازگار هست رو جدا کن مثلا (موس ،کیبرد،کارت خوان و از این جور چیزا)من خودم کارت ریدر داشتم صفحه This PCهنگ میکرد.
3 دوتا احتمال دیگه هم هست تهویه نامناسب کیس یا مشکل رم.
.............................
دوستان من اپدیت جدید رو نصب کردم، 9 اپریل رو میگم،نزدیک 1 گیگ میشد!
ولی خبری از استارت جدید تو دسکتاپ نیست؟

113 نفر دیگر

کاربر سایت
Oct 20, 2012
15
آره با همون ویندوز رو هم نصب کردم. منتهی الان توی This PC یا همون My Computer نمایش داده نمیشه
اون یکی مشکل حل شد؟:d
اینجا رو ببین ، مثل اینکه برای خیلی ها جواب داده
------------------------------------------------------------
خداروشکر موشکلم حل شد و 8.1 نصبه
حالا دوتا سوال
1.وقتی میریم داخل یک پوشه ، اون نوار بالا ( مثلا توی this pc که میری دقیقا همون نواری که روش نوشته this pc ) رنگش مثل وین 7 بیرنگ نمیشه؟ رنگش بشه شبیه منو استارت و بیرنگ
2.شما چطوری اپلیکیشن هایی که باز کردید رو میبندید ؟ من با Alt + F4 و یا با گوشه سمت چپ/بالا و با کلیک وسط موس میبندم اما بازم توی task manager برنامه بازه

آخرین ویرایش:

113 نفر دیگر

کاربر سایت
Oct 20, 2012
15
درود بر همگی شما عزیزان
2- گدجت روی این ویندوز اجرا میشه؟ مثل همون Cpu Meter ویندوز 7
آرش این پستت رو دوباره نقل قول گرفتم چون یک برنامه خوب پیدا کردم برای گدجت ها
برنامه رایگانه و تقریبا بیشتر گدجت های 7 رو همراهش داره . میتونم بگم عالیه
اون یکی مشکل حل شد؟:d
اینجا رو ببین ، مثل اینکه برای خیلی ها جواب داده
------------------------------------------------------------
خداروشکر موشکلم حل شد و 8.1 نصبه
حالا دوتا سوال
1.وقتی میریم داخل یک پوشه ، اون نوار بالا ( مثلا توی this pc که میری دقیقا همون نواری که روش نوشته this pc ) رنگش مثل وین 7 بیرنگ نمیشه؟ رنگش بشه شبیه منو استارت و بیرنگ
2.شما چطوری اپلیکیشن هایی که باز کردید رو میبندید ؟ من با Alt + F4 و یا با گوشه سمت چپ/بالا و با کلیک وسط موس میبندم اما بازم توی task manager برنامه بازه
دوستان کسی جواب اون دو سوال را نمیداند ؟ فکر میکردم اینجا خیلی فعالتر باشه :d
پی نوشت : جواب سوال اول رو پیدا کردم . مثل اینکه شیشه ای نبودن به خاطر غیر فعال بودن رابط AERO بود که با یک سرچ 40 تا برنامه برای درست کردنش پیدا شد

آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
آقا این 8.1 نسخه 32 بیت کرک نداره ? واس من فعال نیستش!

اینو یه امتحانی بکن احتمالا جواب بده...

exclaim.gif
نام: KMSpico v9.2.3 | تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
arrow-down.gif
دانلود - 2.78 مگابایت
exclaim.gif
فایل Setup.exe را در حالت Run as Administrator اجرا کنید.

رمز فایل و منبع: www.p30download.com

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
منظورم همینه ولی قرار بود توی آپدیت 1 عرضه بشه و من هم آپدیت 1 رو انجام دادم (حدود 500 مگ بود) ولی دکمه استارت نیومد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر