همه چیز درباره Windows 10

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,598
نه.
از طریق بوت رفتم و فلش یو اس بی رو برای بوت دادم. قبلش با برنامه Refus فلش رو بوتیبل کردن رو GPT و از مین مادربورد UEFI زدم.
تا اینجا همه چیز درست رفت برای نصب ویندوز که میره میگه ویندوز خرابه و باید ریپیر بشه و اون اررور که میبینید.
خب پس شما از داخل خود ویندوز اقدام به نصب کنید.راحت می تونید با حقظ تمامی برنامه ها و ... ویندوزتون رو به 10 آپدیت کنید.از داخل خود ویندوز بعید می دونم دیگه به uefi گیر بده.اگه گیر داد احتمالا فایل ویندوزی که دانلود کردید مشکل داره.
سلام

یک سوال بعد اپدیت محتویات Dirve C حذف میشه؟
اگه از داخل ویندوز 7 یا 8 به 10 آپدیت کنید هیچ چیز حذف نمیشه و اگه از 10 خوشتون نیومد تا یک ماه هم می تونید همچنان به ویندوز قبلیتون برگردید.
این کاری که گفتیو چه جوری بکنم؟
شما رو درایو مورد نظر راست کلیک کن.properties رو بزن.بعد از تب tools گزینه Optimize رو بزن.بعد هم که درایوت رو انتخاب کن و opimize رو بزن.

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان من ورژن اورجینال windows embedded 8.1 pro دارم!
نتونستم به ویندوز 10 آپگرید کنم! پیغام آپگرید رو که نداد! دستی هم خواستم آپگرید کنم کد رو قبول نکرد!!!
این ورژن رو نمیشه به 10 آپگرید کرد؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,472
نام
نیما
سلام دوستان.
من ویندوز 8 64 بیت دارم میخوام 10 نصب کنم ولی وقتی رو ستاپش کلیک میکنم این ارور رو میده : use the other installation disc that says 64-bit
از توی بوت هم که بالا نمیاد رو لوگوی ویندوز میمونه. یه جا خوندم نوشته بود ide رو به ahci تو bios تغییر بدین که من اصلا پیدا نمیکنم اینارو. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوستان من ورژن اورجینال windows embedded 8.1 pro دارم!
نتونستم به ویندوز 10 آپگرید کنم! پیغام آپگرید رو که نداد! دستی هم خواستم آپگرید کنم کد رو قبول نکرد!!!
این ورژن رو نمیشه به 10 آپگرید کرد؟
باید از تو خود محیط ویندوز آپگرید کنی ها، نه boot کردن!

- - -ویرایش - - -

بچه ها اپلیکیشن استور برام کار نمیکنه. مشکل از چیه؟ راهکاری چیزی ندارید؟
آپدیتا رو غیر فعال کردی؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,598
سلام دوستان.
من ویندوز 8 64 بیت دارم میخوام 10 نصب کنم ولی وقتی رو ستاپش کلیک میکنم این ارور رو میده : use the other installation disc that says 64-bit
از توی بوت هم که بالا نمیاد رو لوگوی ویندوز میمونه. یه جا خوندم نوشته بود ide رو به ahci تو bios تغییر بدین که من اصلا پیدا نمیکنم اینارو. ممنون میشم راهنمایی کنید.
این اروری که داده داره میگه نسخه ای که دانلود کردید 64 بیت نیست.باید نسخه 64 بیت ویندوز رو دانلود کنید.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,598
1 دی وی دیه که روش هم 64ه هم 32
پس مشکل از همینه شما یا فقط نسخه 64 رو دانلود کن یا تو همینی که دانلود کردی بگرد ببین فایل ستاپ دیگه ای نداره که برا 64 بیت باشه. پیشنهاد می کنم از سافت 98 دانلود کنید.نسخه pro vl.این نسخه های VL در هنگام نصب سریال نمی خوان و بهترین نسخه برای همین کرک های موجود هستن که از kms استفاده می کنن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پس مشکل از همینه شما یا فقط نسخه 64 رو دانلود کن یا تو همینی که دانلود کردی بگرد ببین فایل ستاپ دیگه ای نداره که برا 64 بیت باشه. پیشنهاد می کنم از سافت 98 دانلود کنید.نسخه pro vl.این نسخه های VL در هنگام نصب سریال نمی خوان و بهترین نسخه برای همین کرک های موجود هستن که از kms استفاده می کنن.

اصلا نسخه VL پیشنهاد نمی شه این نسخه برای افراد عادی نیست بعدا کلی مشکلات برای اپدیت یا چیزهای مشابه پیدا می کنید همین الان نسخه هایی که درحقیقت VL هستن نه به 8.1 نه به 10 قابل ارتقا نیستن این افراد در اپدیت داستان دیگه ای دارن که اصلا امکان هک هم نداره. سرچ کنید اگر بیشتر نیاز به اطلاعات دارید.

بهترین نسخه PRO RETAIL هست اگر ارتقا نمی دید هم حتما از بایوس نصبش کنید اگرم SSD دارید از UEFI BIOS هنگام نصب SKIP کنید (سریال WIN) بعدش کرکش کنید. اگر MICROSOFT ACCOUNT هم داشته باشید 1 سری از تنظیمات برمی گردن.

به یاد داشته باشید نسخه ENTERPRISE تنها حالت VL داره پس از نصبش پرهیز کنید هیچ مزیتی هم برای فرد عادی نداره بی دلیل حجم بیشتری هم می گیره به درد سرور می خوره اگرم نیاز به 1 کی از برنامه هاش داشته باشید که احتمالا ندارید به راحتی با چند حرکت بهش دسترسی پیدا می کنید یا برنامه جایگزین استفاده می کنید بهترین WINDOWS GO هست که برای کسایی که PRO دارن هم راه حلش اومده در 10 هم جواب می ده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر