همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,957
نام
امین پاشاپور
دوستان من تو تست نتورک دیدم زده برامnat type3!! پارس انلاینه ای اس پیم قبلا نت تایپ دو بودم شما هم این مشکلو دارین و اگه نت تایپ دو این چ ای اس پی دارین؟
من مخابرات هستم شهر ارومیه
برا من نت تایپ 2 هست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Cptamir69

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اخه قبلا nat type 2 بودم وقتی تو ps4 انلاین بازی میکردم:| بعد تکیم ک ارائه نمیدن اسیر شدیما
خب اگه شاتل nat type 2 عه بریم شاتل یا شرکتایه دیگه پول مفت به اینا ندیم
واسه من یه ساله اینطور شده حالا از پشتیبانی پیگری کن اگه نشد عوض کن

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
با سلام
من از ps store چند روز پیش یه dlc دانلود کردم تا بیست روز پیش 80% فایل دانلود شده بود اما الان فقط نوشته waiting to install و استارت روهم که میزنم میره داخل ps store لطفا کمک کنید و بگید مشکل از چیه ممنون

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
با سلام
من از ps store چند روز پیش یه dlc دانلود کردم تا بیست روز پیش 80% فایل دانلود شده بود اما الان فقط نوشته waiting to install و استارت روهم که میزنم میره داخل ps store لطفا کمک کنید و بگید مشکل از چیه ممنون
ریجن بازی و ریجن اکانت یکی نیست.

• Like
Reactions: A.Lopez

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
یعنی نمیشه کاری کرد 80% فایلی که دانلود کردم پرید؟
اگه dlc پولی خرید که قوانین سونی برای ریفاند کردن خیلی سخته یا اصلا نمیشه ، متاسفانه علاوه بر حجم دانلودی هزینه که برای خرید کردی هم از دست میدی،
اگه هم dlc رایگانه یه اکانت هم ریجن دیسک بازیت بساز دوباره دانلودش کن.

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
من میخام psn خودمو شارژ کنم ولی سئوالم الان اینه، که اینا دارن سرویس psn رو تغییر میدن. الان برای من دچار مشکل نشه؟
فقط اگه سرویس ps now یا ps plus داشتی باشه نمیتونی اشتراک جدید اضافه کنی ، در باقی موارد هیچ‌ مشکلی نیست.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من میخام psn خودمو شارژ کنم ولی سئوالم الان اینه، که اینا دارن سرویس psn رو تغییر میدن. الان برای من دچار مشکل نشه؟
نه مشکلی ایجاد نمیشه چنج میشن پلاسها

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,761
نام
علی
حدودا ۱,۵ سال هست که از بازی به دورم ولی خب جدیدا هر از گاهی هوس بازگشت میکنم🙁
الان در مقایسه با سال ۱۳۹۹ وضعیت اینترنت و آنلاین بازی کردن و لگ و پینگ چطوره؟ راحت میشه بازی کرد؟
آخرا که بازی می کردم خیلی اذیت میکرد!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
دوستان این ارور داستانش چیه من اکانتام هیچکدوم share نشدن میخوام یه اکانت جدید enable کنم این ارور رو میده. دوستان راه حلی دارید؟
گفتم شاید وارد اکانت اصلیم شدم یوزر و پس هم عوض کردم ولی باز این ارور رو میده

Attachments

• 47C078F6-F6A1-4578-A663-F6140E5ABBFC.jpeg
    47C078F6-F6A1-4578-A663-F6140E5ABBFC.jpeg
    833.9 KB · مشاهده: 24

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان این ارور داستانش چیه من اکانتام هیچکدوم share نشدن میخوام یه اکانت جدید enable کنم این ارور رو میده. دوستان راه حلی دارید؟
گفتم شاید وارد اکانت اصلیم شدم یوزر و پس هم عوض کردم ولی باز این ارور رو میده
سلام
میگه این اکانتی که میخوای اینیبل کنی روی یه دستگاه دیگه شده راه حلشم میگه یا برو تو اون کنسول اول دیزیبلش کن بعد رو کنسول جدید بزنش اینیبل یا هم مستقیم از وبسایت داخل تنظیمات اکانت دوایس دی اکتیو آل کن بعد بزن رو کنسولت

• Like
Reactions: Siavash_MH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر