همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
627
نام
MojtabA
سلام
دوستان روی هر کنسول تا چند تا اکانت میشه بصورت همزمان پرایمری اکتیو کرد؟از کجا میشه فهمید در حال حاضر چند تا اکانت روی کنسول پرایمری هستن؟
حالا من یکی از اکانت های پرایمری شدام سیزن پس داشت ولی الان پسوردشو ندارم.میشه بدون وارد شدن بهش دی ال سی ها رو دانلود کرد؟راهی داره؟
و در اخر
وقتی یه اکانت دی پرایمر شده از روی کنسول 1 رو روی کنسول 2 پرایمری کردم,بعدش چجوری میشه که 6 ماه باید صبر کنم تا از کنسول 2 بخوام دی پرایمری کنم؟!در صورتی که روی کنسول 1 نیاز نبود 6 ماه صبر کنم تا دی پرایرمری کنم
خیلی خیلی ممنون میشم کسی جواب بده

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من میخوام کنسولمو از طریق pppoe به نت وصل کنل . گزینه لن رو انتخاب میکنم . بعد pppoe بقیه رو همه از جمله mtu و ip addres رو همرو اتوماتیک میزارم . اما وقتی تست کانشن میزنم روو همون گزینه اول که ip addres هست میمونه و ارور میده . کسی اطلاع داره باید چه کرد ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستان من میخوام کنسولمو از طریق pppoe به نت وصل کنل . گزینه لن رو انتخاب میکنم . بعد pppoe بقیه رو همه از جمله mtu و ip addres رو همرو اتوماتیک میزارم . اما وقتی تست کانشن میزنم روو همون گزینه اول که ip addres هست میمونه و ارور میده . کسی اطلاع داره باید چه کرد ؟

اگر مودم خودش به صورت PPPOE کانفیگ شده باشه، شما کابل رو به PS4 متصل کن و بعدش لن و بعدش Easy، چیز دیگه ای لازم نیست انتخاب کنی

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
آره
اگر مودم خودش به صورت PPPOE کانفیگ شده باشه، شما کابل رو به PS4 متصل کن و بعدش لن و بعدش Easy، چیز دیگه ای لازم نیست انتخاب کنی
منم همیجوری متصل میشم با کابل . گفتم شاید اگه برم حالت pppoe و از اونجا یوزر پسورد جداگانه بدم بتونم سرعت بهتری داشته باشم . پس از دیدگاه شما سرعت حالت ایزی با حالت های دیگه یکی هست ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
آره

منم همیجوری متصل میشم با کابل . گفتم شاید اگه برم حالت pppoe و از اونجا یوزر پسورد جداگانه بدم بتونم سرعت بهتری داشته باشم . پس از دیدگاه شما سرعت حالت ایزی با حالت های دیگه یکی هست ؟

نه کلا ربطی نداره، در واقع پینگ توی حالت اتصال با کابل بهتر از حالت وایرلسه، فقط اینه که باهم تفاوت داره

• Like
Reactions: arash_sard

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
با توجه افزایش استفاده از کانتهای ترکیبی چطور بفهمیم اکانت ما هک شده است یا نه. و دوم اینکه چطور می تونیم از اکانتمون محافظت کنیم.

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
314
نام
حسین
سلام دوستان یه سوال داشتم
من دیروز چند تا تم رایگان از استور گرفتم ولی وقتی میرم فعالشون کنم یه علامت قفل روشونه ونمیشه فعال کرد مشکل از کجاست؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان یه سوال داشتم
من دیروز چند تا تم رایگان از استور گرفتم ولی وقتی میرم فعالشون کنم یه علامت قفل روشونه ونمیشه فعال کرد مشکل از کجاست؟
سلام
برو تو Setting اونجا PlayStation Network بعدش Restore License بزن درست میشه

• Like
Reactions: hp3in_pro

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
627
نام
MojtabA
با توجه افزایش استفاده از کانتهای ترکیبی چطور بفهمیم اکانت ما هک شده است یا نه. و دوم اینکه چطور می تونیم از اکانتمون محافظت کنیم.
برو به ادرس Sign In: Sony Entertainment Network
بعد به اینجایی که من توی عکس رفتم برو

41246152922522820761.jpg

اگه گزینه دی اکتیو(همونی که با فلش نشون دادم)واست بود یعنی هنوز هک نشدی
همچنین تونستی حتما سوال امنیتی + کد امینتی رو هم واس اکانتت درست کن.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان این آپدیت اومده گند زذه به psn همش دیبسکانکت میشه دم به دقع حالمو گرفته اکثر بچه ها هم همین مشکلو دارن راه حلی واسش نیست؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان سلام!
من بعد این اپدیت جدید! یکی از دسته هام چند دقیقه بعد بازی از کار میوفته!! شما همچین مشکلی ندارید؟؟ به اپدیت ربطی نداره؟!؟!؟
.
مثلا داری فیفا بازی میکنی! بعد چند دقیقه کلا کار نمیکنه هیچ دکمه ایش!! کسی مشکلی مثل مشکل من نداره؟؟؟ البته یکی از دسته ها اینجوریه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر