همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
اتفاقا من همین مشکل سر ساخت اکانت دارم , هر کاری میکنم رد میشه ختی ۱۲ ساعت نگه داشتم یا ف ی ل تر شکن شر کردم و همینطور با یه نت دیگه تست کردم ولی رد بشو نیست

ما نیز همچنین. ولی چه حوصله ای چندبار 5 دقیقه تست کردم نشد بیخیال شد،به زمان انتشار آپدیت میرسه این مشکلات سبز میشه:D

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
ما نیز همچنین. ولی چه حوصله ای چندبار 5 دقیقه تست کردم نشد بیخیال شد،به زمان انتشار آپدیت میرسه این مشکلات سبز میشه:D
من فقط CoD رو بازی میکردم که الان نیاز به پلاس دارم ,که نمیشه حتی لاگین , میگم کی قراره این آپدیت جدیده بیاد؟

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
من فقط CoD رو بازی میکردم که الان نیاز به پلاس دارم ,که نمیشه حتی لاگین , میگم کی قراره این آپدیت جدیده بیاد؟
مجبوری فعلا باید افلاین بازی کرد،حدس میزنم تا یک هفته نهایتا 10 روز دیگه خیلی ـش بیاد.

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
آقا یه سوال راهی هست که من بازی دانلود کنم و بدون خرید کد دیجیتالی بازی اجرا کنم یک جورایی مفتی :D
مثلا بازی last of us رو مفتی اجرا کنم یا هر بازی جدیدی که میاد :D

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان من یه اکانت نیوزیلند ساختم برای دمو فیفا با پی سی ساختم با کنسول هرکاری میکنم وارد نمیشه چکار کنم؟
رزو قبل یدونه ژاپن ساختم یدونه کویت هردوتا راحت رفت ولی این یکی نمیدونم چه مشکلی داره دوتا اکانت ساختم با هیچ کدوم نمیره چکار کنم؟

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
آقا یه سوال راهی هست که من بازی دانلود کنم و بدون خرید کد دیجیتالی بازی اجرا کنم یک جورایی مفتی :D
مثلا بازی last of us رو مفتی اجرا کنم یا هر بازی جدیدی که میاد :D
نمیشه دیگه :d اگه اینطوری بود که کل شرکت های بازیسازی ورشکست شده بودن

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
کسایی که مثه من مشکل please wait دارن بهترین کارش اینه که با مثلا ۳g 4g ایرانسل اول یه بار وصل بشید . برای بار دوم هم دیگه نیز با ساین این شدن نداره ... من خودم اینکارو کردم
کسی اینجا سرویس معمولی (ptp نه) ارت ۱ داره ؟ اگه اره یه پ.خ بدو به من لطفا

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
من هر کاری میکنم نمیتونم اکلنت بسازم creat an account میزنم تو حالت لودینگ همینجوری میمونه کسی میتونه کمک کنه؟؟

مال من هم همین طور بود یه بار صبح زود ساعت 5-6 تست کردم به طرز کاملا مسخره ای درست شد! یه تست بزن شاید شد!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هر کاری میکنم نمیتونم اکلنت بسازم creat an account میزنم تو حالت لودینگ همینجوری میمونه کسی میتونه کمک کنه؟؟
اکانتت رو از طریقه وب بسازی نه دستگاه
بعد تو ساعات خلوت Log in کن احتمالا درست میشه.

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
سلام دوستان
من 3 روزه کنسول رو گرفتم
جایی هست آموزش 0-100 باشه واسه اکانت ساختن و وصل شدن به psn ??
مثلا یکی به من گفن بخوای اکانت psn بگیری باید ای دی آمریکا بسازی :| منم نمیدئنم چی به چیه راهنمایی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر