همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینو میدونم که باید اونجا بزنم ، سوال من چیز دیگه ای بود ، میگم این پلاس هست یا برای خرید dlc هست ؟؟ و الان پلاس دارم اینو بزنم از ادامه اون میاد ؟؟ و سوال آخر جایی هست بشه فهمید کد برای چند ماه هست ؟؟
همیشه رو برگه نوشته شده این کد برایه چی هست. حالا پشتش هست یا بالاش هست ! بخونی نوشته D:

دوستان چطور به sony PlayStation بگیم یه سری لینک ها مشکل دارن تا رفعشون کنه؟!چون. چنتا dlc خریدم دانلود نمیشن
چی رو میخوای دانلود کنی مشکل داری ؟ احتمالا مشکله نتت باشه چون اصولا دانلودها مشکلی ندارن ... از PSX امتحان کن

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
سلام دوستان دستگاهم بن شده.چند روزه بازی نکردم باهاش اصلا بازی اکانتیم 4 تا روش بوده الان روشن کردم بن شده خواهش میکنم بگید باید چیکار بکنم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,349
سلام دوستان دستگاهم بن شده.چند روزه بازی نکردم باهاش اصلا بازی اکانتیم 4 تا روش بوده الان روشن کردم بن شده خواهش میکنم بگید باید چیکار بکنم
اکانت ها رو قانونی گرفته بودی؟
یعنی هکی و ... نبوده؟!!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام . من میخوام به یکی از دوستم fifa16 رو دیجیتالی بخریم با هم share کنیم و همزمان انلاین بزنیم مشکلی که پیش نمیاد ؟
فقط یه مشکلی که هست اینه که بازی های دیجیتالی رو افلاین نمیشه اجرا کرد ٔ؟ یعنی حتما باید وصل بشی تا چک کنه خریدی؟

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
سلام . من میخوام به یکی از دوستم fifa16 رو دیجیتالی بخریم با هم share کنیم و همزمان انلاین بزنیم مشکلی که پیش نمیاد ؟
فقط یه مشکلی که هست اینه که بازی های دیجیتالی رو افلاین نمیشه اجرا کرد ٔ؟ یعنی حتما باید وصل بشی تا چک کنه خریدی؟

اره دیگه یه چک کوچیک میکنه شما که میخوای انلاین با هم بزنید این دیگه چیزی نیست

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اره دیگه یه چک کوچیک میکنه شما که میخوای انلاین با هم بزنید این دیگه چیزی نیست

شنیدم انگار اخیرا اگه یه بازی رو بخری و share کنی فقط یکی میتونه،انلاین بزنه .. ۲ نفر همزمان نمیتونه .. درسته ؟

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام
من امروز PS4 خریدم-آپدیت خودش 2.51 بود که آپش کردم
اکانت را تو لپ تابم ساختم
اما توی دستگاه روی PLEASE WAIT می مونه!!!
تکلیف چیه؟
نت من 512 مخابرات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر