همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان برای اجرای بازیهای دیجیتالی نیاز به اینترنت داریم یا بعد خریداری میشه افلاینم زد
من 2تا بازی 9 دلاری گرفتم که به صورت افلاینم فعالن
ولی دیروز گاد 3 رو پیش خرید کردم که 38 روز دیگه باید نصب کنم میخواستم ببینم اونم افلاینه یا برای بازی باید کانکت باشم
سلام.
به طور کلی اگه اکانت اکتیو پرایمری باشه میتونید هم انلاین و افلان بازی کنید ولی اگه نباشه باید به اینترنت متصل باشید.

chopan

کاربر سایت
Feb 22, 2010
23
نام
sadegh
سلام.
به طور کلی اگه اکانت اکتیو پرایمری باشه میتونید هم انلاین و افلان بازی کنید ولی اگه نباشه باید به اینترنت متصل باشید.

ممنون از جوابتون من خودم اکانتمو ساختم کارت psn هم خودم وارد میکنم منظورتون همینه که با اکانت اصلی مثل برای من بازی مطعلق به خودمه و افلاین هم میشه بازی کرد

آخرین ویرایش:

hiradz

کاربر سایت
May 28, 2015
69
نام
هیراد
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من ی psn account دارم که region شو زدم امارات(UAE ) آدرسم زدم دوبی الان ی سال میگذره پلاسم تموم شده میخوام region همین اکانتمو بزارم آمریکا و آدرسو عوض کنم که با پلاس آمریکا وصل شم منتها میخواستم بپرسم چطوری باید اینکارو انجام بدم و اینکه اگه عوض کردم بن نشم ؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین
icon7.png
درود
شما اول باید یه اکانت جدید برای دسته بسازید
از قسمت switch user میتونین فک کنم اکانت بسازین و اونجا یه psn دیگه بسازید قابل توجه اینکه با همون ایمیل قبلی نمیشه باید ایمیل جدید بدید و اوجا دیگه ریجن us رو بزنید ;)

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام. از دوستان عزیز سوالی داشتم.
هنگام ساخت اکانت psn در هنگام وارد کردن آدرس برای خرید psn plus اگر ادرس غیرواقعی وارد کنیم مشکلی پیش نمیاد؟(مشکلاتی از قبیل بن شدن)

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان كسي مشكل ورود به استور نداره؟؟؟ من يه خفتس نميتونم برم ميخوام متال گير رو بزارم واسه دانلود :((((
هم با نت امتحان كردم هم با ping lower

Sent from my iPhone using Tapatalk

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
با سلام.
بازی tomb raider رو دیجیتالی خریدم.حجمی که تو استور زده بود حدود 16 گیگ بود ولی حجمی که کنسول داشت دانلود میکرد فقط 4 گیگ و خورده ای بود.پس 12 گیگ باقی رو چه کار میکنه؟
یعنی مشکلی داره؟
اگر واسه دیتای بازی های دیجیتالی مشکلی پیش بیاد میشه از اول بازی رو دانلود کرد؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با سلام.
بازی tomb raider رو دیجیتالی خریدم.حجمی که تو استور زده بود حدود 16 گیگ بود ولی حجمی که کنسول داشت دانلود میکرد فقط 4 گیگ و خورده ای بود.پس 12 گیگ باقی رو چه کار میکنه؟
یعنی مشکلی داره؟
اگر واسه دیتای بازی های دیجیتالی مشکلی پیش بیاد میشه از اول بازی رو دانلود کرد؟

با دانلود اون چهار گیگ میتونید برید تو بازی. بقیش دانلود میشه در ادامه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر