همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
من میگم ساخت پارتی مشکل از سرور های ضعیف سونی هستند ، خیلی ها میگن شما فقط xbox one میخواید ps4 رو خراب کنید
در حالتی که من امروز داشتم با پینگ سه خط توی Call of Duty با خارجی ها بازی میکردم و حرف هم میزدم ،وقتی توی CoD بشه راحت آنلاین بازی کرد دیگه مشکل از PSN هست

PSN رسماً داغونه. سونی بالا بره، پایین بیاد تو این زمینه به شدت از مایکروسافت ضعیف تره. هنوز که هنوزه نمیشه یه پیام ساده رو مثه آدمیزاد فرستاد. لیست دوستان 1 دقیقه طول میکشه تا بارگزاری شه. درسته نت ما هم مشکل داره، ولی وقتی با لایو مقایسه میکنی مشخصه که سونی ضعف داره تو این مورد.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
الان مشکل اصلی ساخت پارتی چت به یکماه اخیر که نت ایران خراب شده مربوطه...الان دوستان من اصلا نمیتونند به لایو X1 وصل بشن بخاطر نتشون بگم ضعف سرور های مایکروسافته ؟من راحت bfHL میزنم تو psn اون داره فقط افلاین میزنه...باز دم سونی گرم فقط پارتی چتش با این اوضاع یکماه اخیر به هم ریخته ...مغلطه به سبک خودتون:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ربطی به psn نداره بچه ها. اینترنت ایران رو الان واقعا بهم ریختنش. من حتا دیگه نمی تونم با خواهرم خارج از کشور از طریق skype حرف بزنم دلم واسش تنگ شده. تمام voice application ها رو با بستن یه پرت بستن یا اختلال ایجاد کردن. ببینید تقصیر خودمون هم هست که اعتراض نمی کنیم. من زنگ می زنم هر بار پارس انلان می بینم خطوطشون ازاد هست و هیچ اعتراضی در کار نیست. خوب معلوم هست این ها هم به زیر ساخت فشار نمیارند. الان چند وقت هست که با فشار و back channeling بعضی گروه ها مثل مخابرات که منافع مالیشون در خطر هست بخاطر viber, skype و تمام voice application ها می خوان این app ها رو ببندند تا مردم مجبور به تماس تلفنی بشند. همه با هم قرار بذارید تماس بگیرید به isp ها و فشار بیارید. من از مدیران بازی سنتر هم می خوام که هم به ما و هم به خودشون کمک کنند چون اگه gaming نباشه ما هم نیستیم و اگه ما نباشیم بازی سنتر هم کم کم از بین میره.

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
سلام
من چطور میتونم پلاس بگیرم بعد از گرفتن psn card؟ وقتی اکانت میساختم روی پلاس اوکی نکردم
بعدش اکانت امریکا هیچ پلاس رایگان نداره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من چطور میتونم پلاس بگیرم بعد از گرفتن psn card؟ وقتی اکانت میساختم روی پلاس اوکی نکردم
بله - اون نمیشه چون متسقیم کارت میخواد اگر توی حسابت پول نداشته باشی
داره ولی نیاز به credit card داره
پلاس مجانی میتونی اکانت japan بسازی. هر 14 روز باید یه اکانت جدید بسازی البته

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام
برو تو استور از منوی سمت چپ برو رو تب ps plus اونجا میتونی با پولی که تو اکانتت داری اشتراکشو بخری

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
وقتی ک پلاس میشی ارم پلاس کنار پروفایل میادش حتما ک متوجه بشی؟

- - -ویرایش - - -

راستی چطور میشه اواتار جدید گرفت اونم خریدنیه اونرو از کجای سیستم باید وارد شد

راستی من کنسولم ریجن1 و ی اکانت1 هم ساختم اگه بخوام اکانت ژاپن و اروپا بسازم مشکلی از قبیل بن شدن نداره؟ اخه میخوام ی اکانت ژاپن ردیف کنم پلاس بگیرم

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی ک پلاس میشی ارم پلاس کنار پروفایل میادش حتما ک متوجه بشی؟

- - -ویرایش - - -

راستی چطور میشه اواتار جدید گرفت اونم خریدنیه اونرو از کجای سیستم باید وارد شد
بله میاد کناره اسمت
از Ps4 نمیشه اواتار خرید. ولی میتونی برناکه psapp رو نصب کنی و عکسه دلخواه بزاری توسطه اون برای profile

راستی من کنسولم ریجن1 و ی اکانت1 هم ساختم اگه بخوام اکانت ژاپن و اروپا بسازم مشکلی از قبیل بن شدن نداره؟ اخه میخوام ی اکانت ژاپن ردیف کنم پلاس بگیرم
خیر .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ربطی به psn نداره بچه ها. اینترنت ایران رو الان واقعا بهم ریختنش. من حتا دیگه نمی تونم با خواهرم خارج از کشور از طریق skype حرف بزنم دلم واسش تنگ شده. تمام voice application ها رو با بستن یه پرت بستن یا اختلال ایجاد کردن. ببینید تقصیر خودمون هم هست که اعتراض نمی کنیم. من زنگ می زنم هر بار پارس انلان می بینم خطوطشون ازاد هست و هیچ اعتراضی در کار نیست. خوب معلوم هست این ها هم به زیر ساخت فشار نمیارند. الان چند وقت هست که با فشار و back channeling بعضی گروه ها مثل مخابرات که منافع مالیشون در خطر هست بخاطر viber, skype و تمام voice application ها می خوان این app ها رو ببندند تا مردم مجبور به تماس تلفنی بشند. همه با هم قرار بذارید تماس بگیرید به isp ها و فشار بیارید. من از مدیران بازی سنتر هم می خوام که هم به ما و هم به خودشون کمک کنند چون اگه gaming نباشه ما هم نیستیم و اگه ما نباشیم بازی سنتر هم کم کم از بین میره.

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
isp تون چیه؟ واسه من که افتضاحه بعد عید دیگه نمیشه بازی کرد
من ابادان هستم مخابرات ۵۱۲دارم پارتی رو چک نکردم ولی خدارو شکر گوش شیطون کر هیچ مشکلی ندارم فقط گاها استور کند میشه اونم چون سرعت پایینه.

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
آقا من گیج شدم کمک کنین لطفا
من اکانت پلاسم رو با آدرس و کردیت کارت اماراتم ساختم ، تا الان هم از کردیت کارت خودم ۳ ماهه پلاسم رو میخریدم ، تا دیشب که اکسپایر شد ، ولی ۲ روز فعلا بهم مجانی داده تا تمدید کنم
حالا این بار میخوام از این سایت اورجینال کی کارت پلاس بخرم ، اکانت آمریکا و UK داره ! باهاشون صحبت کردم میگن باید اکانت امارات بخری که نداریم !!!
از طرفی هم الان توو کنسول member subscribtion و که میبینم نوشته : sony computer entertainment Europe ...
تکلیف من چیه ؟ من تا حالا از این کارتا نگرفتم ، چی باید بخرم ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا من گیج شدم کمک کنین لطفا
من اکانت پلاسم رو با آدرس و کردیت کارت اماراتم ساختم ، تا الان هم از کردیت کارت خودم ۳ ماهه پلاسم رو میخریدم ، تا دیشب که اکسپایر شد ، ولی ۲ روز فعلا بهم مجانی داده تا تمدید کنم
حالا این بار میخوام از این سایت اورجینال کی کارت پلاس بخرم ، اکانت آمریکا و UK داره ! باهاشون صحبت کردم میگن باید اکانت امارات بخری که نداریم !!!
از طرفی هم الان توو کنسول member subscribtion و که میبینم نوشته : sony computer entertainment Europe ...
تکلیف من چیه ؟ من تا حالا از این کارتا نگرفتم ، چی باید بخرم ؟؟؟
امارت فک کنم ریجن 2 باشه. ریجن 2 باید ok باشه کارته پلاس ماله امارات

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان سلام کمک کنید خواهشا دارم کلافه میشم.
کنسولو با لن وصل میکنم سرعت میاد پایین تر نمیدونم چرا.عیب از کنسول نیست با pc هم چک کردم باز با کابل لن سرعت میاد پایین تر البته خیلی کم.
راه حلی برای بهتر وصل شدن ps4 به مودم نیست؟
من مودمم zoltrix هست.مودم خوببیه به نظر شما؟اصلا نوع مودم در سرعت نقش داره یا نه ؟
مرسی اگه کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر