همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
سلام دوستان

میخواستم بدونم راه یا روشی هست که بشه ID اصلی اکانت رو عوض کنم اسمشو؟ ممنون

نه دوست عزیز همچین امکانی اصلان وجود نداره ققط میتونی اسم مستاردوم انتخاب منی

sigpic108388_2.gif

فروش PSN کارت

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
سلام
من اکانت psn رو چند سال پیش ساختم و یادم نیست چه کشوری و برای psn انتخاب کردم می خواسنم بدونم چجوری میشه فهمید که اکانت من ماله کدوم کشوره چون میخوام psn card بخرم
با تشکر

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
سلام
من اکانت psn رو چند سال پیش ساختم و یادم نیست چه کشوری و برای psn انتخاب کردم می خواسنم بدونم چجوری میشه فهمید که اکانت من ماله کدوم کشوره چون میخوام psn card بخرم
با تشکر

شماازطریق دستگاه وارد استور میشی برولیست بازی ببین واحد خریدش پونده یا دلار $ یا £

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دوستان بعد از آپدیت 2.50 نمیتونم به PSN وصل شم در صورتی که فرندام رو نشون میده و PS Store هم وصل میشه :|

اینترنت روی حالت ایزی میزاری نت تایپت چنده راستی وارد استور متونی بشی چون دوست عزیز بعضی وقت ها سونی می خادبازی جدید اضافه کنه به استورش ارور مید دردست تعمیر هست

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
دوستان party ها چرا خراب شده؟؟
اصلا نمیشه جوین شد تا میشی می افتی بیرون
نمیخوان حلش کنن؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا تو این بحثا وان سرورتره...

walfon

کاربر سایت
Nov 17, 2010
26
نام
Sina
به خدا راست میگی همین هفته من وان رو فروختم به خاطر کم بودن بازی ها حالا اینجا کلا پارتی ها کار نمیکنه واقعا ضد حاله
خواهشن یکی جواب بده پارتی ها همیشه این طوریه؟ یا جدیدا مشکل دار شده Nat من هم open هست

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
به خدا راست میگی همین هفته من وان رو فروختم به خاطر کم بودن بازی ها حالا اینجا کلا پارتی ها کار نمیکنه واقعا ضد حاله
خواهشن یکی جواب بده پارتی ها همیشه این طوریه؟ یا جدیدا مشکل دار شده Nat من هم open هست

جدیدا اینطور شده. من با یکی از بچهها پارتی تشکیل دادیم ولی صدا نمیومد، مجبور شدیم همشو مسیج بزنیم.

- - -ویرایش - - -

دوستان party ها چرا خراب شده؟؟
اصلا نمیشه جوین شد تا میشی می افتی بیرون
نمیخوان حلش کنن؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا تو این بحثا وان سرورتره...
هم مایکروسافت یکی از قویترین تیم های نرم افزاری دنیا رو داره هم سرورهاش خیلی خلوتتر از psn هست.
حالا ایشالله همه چی درست شه.:)

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان کسی میدونه این تاریخ تولد رو از کجا میشه فهمید که چی وارد کردیم؟
اکانت خودم پسوردشم دارم میتونم وارد شم منتها هرچی میگردم این تاریخ تولدشو پیدا نمیکنم

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
آقا من ميزنم واسه دانلود بعد يك ساعت اين دستگاه ميره تو حالت رسيت مد - نميشه كاري كرد اين دستگاه روشن بمونه و نره رو حالت ريسيت مد
،؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی میدونه این تاریخ تولد رو از کجا میشه فهمید که چی وارد کردیم؟
اکانت خودم پسوردشم دارم میتونم وارد شم منتها هرچی میگردم این تاریخ تولدشو پیدا نمیکنم
هیچ راهی برای دیدن تاریخ تولد نیست ...

آقا من ميزنم واسه دانلود بعد يك ساعت اين دستگاه ميره تو حالت رسيت مد - نميشه كاري كرد اين دستگاه روشن بمونه و نره رو حالت ريسيت مد
،؟؟؟؟؟؟؟
Sent from my iPhone using Tapatalk
انقدر روشنش نزار توصیه
توی قسمت setting برو و بخشه power saving قسمت set functions بزن enable internet
بعد توی حالت standby میشه دانلود کرد.

HAWX

کاربر سایت
Jul 31, 2010
79
دوستان کسی اگه امتحان کرده چطور سرویس کاهش پینگ با لپ تاپ راه بندازیم یه راهنمایی بکنه با راهنمایی سایت های پینگ که انجام میدم به مشکل برمیخورم
و اینترنت با ps4 شیر نمیشه:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر