همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
من کماکان نمی تونم وصل یشم.
هنوز که ظاهرا درست نشده فکر کنم تا فردا درستش میکنن چند ساعت پیش یکی از دوستان هم توی تاپیک پست توییر لیزار اسکواد رو گذاشتن که گفته بود اینا عواقب بعد از حمله هست و دوساعت هست که حمله متوقف شده :D
حال میکنم هر وقت میخواد میاد حمله میکنه هر وقتم میخواد قطعش میکنه :D

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
این شرکت به این بزرگی همچین اتفاقی براش رخ میده یکی دو روز سرورهاش از کار می افته ، اگر همچین اتفاقی برای یک شرکت ایرانی رخ بده کلا تعطیل میکنند

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
البته حملات رو همینجوری قطع نکردن. Kim Dotcom پایه گذار شرکت MegaUpload ( سال 2012 بسته شد ) و Mega، مستقیما با گروه Lizard Squad صحبت کرده و راضیشون کرده که در ازای 3000 اکانت همیشکی در سایت Mega، حملات رو قطع کنن.

dm1.jpg

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
البته حملات رو همینجوری قطع نکردن. Kim Dotcom پایه گذار شرکت MegaUpload ( سال 2012 بسته شد ) و Mega، مستقیما با گروه Lizard Squad صحبت کرده و راضیشون کرده که در ازای 3000 اکانت همیشکی در سایت Mega، حملات رو قطع کنن.

dm1.jpg

بعد از این خبر اکانت این گروه توسط خودشون بسته شد و به گفته خودشون حملاتشون رو متوقف کردند. اما PSN همچنان قطع بود تا اینکه یه اکانت جدید با همون نام Lizard Squad تاسیس شد و مسئولیت حملات رو به عهده گرفت.
آخرین خبر هم توی صفحشون اینه که به گفته خودشون دارند تک تک بازی های معروف رو توی PSN هک میکنند تا مجانی بشن. از Destiny هم شروع کردند.
9qcqpsh43ulhwctcs64u.jpg

- - -ویرایش - - -

پیشنهاد میکنم هرکس میخواد لحظه به لحظه در جریان باشه به صفحه توییتر این گروه بره

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
بعد از این خبر اکانت این گروه توسط خودشون بسته شد و به گفته خودشون حملاتشون رو متوقف کردند. اما PSN همچنان قطع بود تا اینکه یه اکانت جدید با همون نام Lizard Squad تاسیس شد و مسئولیت حملات رو به عهده گرفت.
آخرین خبر هم توی صفحشون اینه که به گفته خودشون دارند تک تک بازی های معروف رو توی PSN هک میکنند تا مجانی بشن. از Destiny هم شروع کردند.
9qcqpsh43ulhwctcs64u.jpg

- - -ویرایش - - -

پیشنهاد میکنم هرکس میخواد لحظه به لحظه در جریان باشه به صفحه توییتر این گروه بره

حالا دیستنی رایگانه؟؟؟
دانلود کنیم مشکل بن شدن نداره؟؟؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان چجوریاس برا من به psn وصله ولی نمیشه رفت استور !!!
تو فیفا هم وصل میشه به سرورا ..قسمت آلتیمتم میشه رفت ولی موقع سرچ ارور میده و کلا قطع میشه
عجبا :|

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
LS توئیت کرده که بازی Destiny برای PSN رایگان شده. برای XBL هم به زودی رایگان میکنن.

کسی از دوستان چک کرده ببینه درسته یا نه؟؟

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
PSN همچنان قعطه
دیروز BBC فارسی رو که میدیدم یک خبری داشتن مبنی بر اینکه همون گروهی ک پرسال پلیستیشن رو هک کردن ایدفعه هم پلیستیشن و ایکس باکس رو هک کردند
و داشتند تحلیل و برسی که میکردند حملات اخیر سونی و و ربطش دادن به ماجرای اون فیلم جنجالی سونی که در رابطه با کره شمالی بود.
امیدوارم زود نصب بشه PSN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر