همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
اقا تو رو خدا كمك كنيد من پي اس فورم ريست شد كلا بعد اپديت ريختم توش بعدش به پي اس ان وصل ميشه ولي ميرم تو پي اس استور همينجوري تو please wait گيم ميكنه

مشکل از آپدیت شماره 2.0 بود،اگه میتونید آپدیت 2.01 رو نصب کنید تا درست بشه،اگه هم نمیتونید آپدیت رو دانلود کنید از Safe Mode یه بار Rebuild Database بزنید احتمالا درست بشه...........
ولی دانلود و استفاده از آپدیت جدید پیشنهاد میشه.............
فریمور 2.0 دوتا مشکل داشت،یدونه همین Please Wait روی استور و یکی هم Rest Mode..............
سونی 2.01 داد که اینارو درست کنه.................
از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

ddddddd

کاربر سایت
Jul 12, 2011
50
مشکل از آپدیت شماره 2.0 بود،اگه میتونید آپدیت 2.01 رو نصب کنید تا درست بشه،اگه هم نمیتونید آپدیت رو دانلود کنید از Safe Mode یه بار Rebuild Database بزنید احتمالا درست بشه...........
ولی دانلود و استفاده از آپدیت جدید پیشنهاد میشه.............
فریمور 2.0 دوتا مشکل داشت،یدونه همین Please Wait روی استور و یکی هم Rest Mode..............
سونی 2.01 داد که اینارو درست کنه.................
از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

داداش من اپديت ٢.٠١ رو ريخته بودم اينجوري شده الان rebuild database هم زدم بازم نشد:((:((

ahh1373

کاربر سایت
May 26, 2013
25
نام
AmirHossein
داداش من اپديت ٢.٠١ رو ريخته بودم اينجوري شده الان rebuild database هم زدم بازم نشد:((:((

آقا سلام. منم این مشکل رو دارم و 2.01 رو ریختم . یکی گفته بود بزارین 24 ساعت از آپدیت بگدره بعد برید و اکانتتون رو primary کنید درست میشه.

منم منتظرم 24 ساعت بشه اینکارو بکنم. اگه اوکی شد میگم.

ahh1373

کاربر سایت
May 26, 2013
25
نام
AmirHossein
آقا سلام. منم این مشکل رو دارم و 2.01 رو ریختم . یکی گفته بود بزارین 24 ساعت از آپدیت بگدره بعد برید و اکانتتون رو primary کنید درست میشه.

منم منتظرم 24 ساعت بشه اینکارو بکنم. اگه اوکی شد میگم.

آقا خودش خود بخود درست شد !:) الان راحت میره تو استور

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من اکانتم همه چیش یادم رفته , پسوورد و .... حتی تاریخ تولد رو هم الکی زده بودم و یادم نیست کی زدم . چه خاکی تو سرم بریزم ؟ از اول باید بسازم ؟
بعد یک سوال : من دستگاهم ریجن 1 هستش و اکانتم هم باید 1 باشه ؟ یا اکانت PSN مهم نیست ؟
حالا اینا رو بیخیال اکانتم رو کنم ؟

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,347
نام
یونس
از عصر تا حالا psn خوابیده!
حتی از طریق سایت هم نمی تونم لاگین کنم :|

loading_logo_white.fc3821ca.png

[h=1]Site Not Available[/h]The Sony Entertainment Network Store is currently not available.

You can learn about Sony Entertainment Network content and services at Sony Entertainment Network.

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
دوستان من براي مثال يه بازي ٢٠ گيگ رو ميزنم براي دانلود توي ps4 بعدش دستگاه رى ميزنم روي ريسيت مد
فردا شبش ميام راحت دستگاه روشن ميكنم و بازي مورد نظر دانلود ميشه
ميخوام بدونم ايا اين نوع روشن بودن دستگاه اون هم به مدت دو روز بهش اسيب نميرسه
ممنون ميشم جواب بديد

ramin92003

کاربر سایت
Nov 7, 2014
14
سلام

من می خواهم به صورت اینترنتی ps4 ریجن ۲ با گارانتی لادیز الکترونیک بگیرم چون شهرستان زندگی میکنم می خواستم بدونم گارانتی خوبی هست یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان عزیز سلام

من یه مشکلی داشتم در مورد PRE ORDER کردن بازیها در حالت شیرینگ

من تا الان دو تا بازی رو از طریق سایت پرشین تولز PRE ORDER کردم همونطور که میدونید در صورت پری اوردر بازی یه سری مزایا و یا DLC به

کسانی که پری اوردر میکنند در نظر گرفته میشه و حالا جالبه که من با این حال که این دو بازی رو پری اوردر کردم هیچ چیزی از سوی بازی دریافت نکردم

مثلا COD-AW و PES 2015 رو پری اوردر کرده بودم که بعد از نصب بازی و آپدیت و استارت بازی چه در اکانت حاوی بازی خریداری شده و

چه در اکانتهای دیگه هیچ DLC و ... دریافت نکردم

ضمنا library و add-on رو هم چک کردم و هیچ چیز اضافه ای برای دانلود کردن نداشت

خواهش میکنم از دوستانی که معمولا پری اوردر میکنند بازی ها رو و یا حتی در همین حالت شیرینگ پری اوردر کردند و این dlc ها رو تونستن دریافت کنن

بگند باید چیکار کنم تا من هم بتونم دریافت کنم

و اینم بگن اصلا میشه وقتی دو نفر با هم یک بازی رو میخرند هر دو این مزایای پری اوردر رو دریافت کنند

ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز سلام

من یه مشکلی داشتم در مورد PRE ORDER کردن بازیها در حالت شیرینگ

من تا الان دو تا بازی رو از طریق سایت پرشین تولز PRE ORDER کردم همونطور که میدونید در صورت پری اوردر بازی یه سری مزایا و یا DLC به

کسانی که پری اوردر میکنند در نظر گرفته میشه و حالا جالبه که من با این حال که این دو بازی رو پری اوردر کردم هیچ چیزی از سوی بازی دریافت نکردم

مثلا COD-AW و PES 2015 رو پری اوردر کرده بودم که بعد از نصب بازی و آپدیت و استارت بازی چه در اکانت حاوی بازی خریداری شده و

چه در اکانتهای دیگه هیچ DLC و ... دریافت نکردم

ضمنا library و add-on رو هم چک کردم و هیچ چیز اضافه ای برای دانلود کردن نداشت

خواهش میکنم از دوستانی که معمولا پری اوردر میکنند بازی ها رو و یا حتی در همین حالت شیرینگ پری اوردر کردند و این dlc ها رو تونستن دریافت کنن

بگند باید چیکار کنم تا من هم بتونم دریافت کنم

و اینم بگن اصلا میشه وقتی دو نفر با هم یک بازی رو میخرند هر دو این مزایای پری اوردر رو دریافت کنند

ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
در مورده طرحی که این عزیزان استفاده میکنن 0 هست اطلاعاتم
اما پیش خرید مستقیم از psn همه pre order bonus ها رو اضافه میکنه
بعضی از dlc ها با pre order نمیاد و خریدنی و پولی هست
توی توضیحات بازی زده در صورت pre order چه محتوای به شما تعلق میگیره ...

دوستان من اکانتم همه چیش یادم رفته , پسوورد و .... حتی تاریخ تولد رو هم الکی زده بودم و یادم نیست کی زدم . چه خاکی تو سرم بریزم ؟ از اول باید بسازم ؟
بعد یک سوال : من دستگاهم ریجن 1 هستش و اکانتم هم باید 1 باشه ؟ یا اکانت PSN مهم نیست ؟
حالا اینا رو بیخیال اکانتم رو کنم ؟
خیر مهم نیست ریجن اکانت و دستگاه یکی باشه.
برای اکانت هم اگر region 1 هست live chat وارد شو اطلاعات رو وارد کن شاید reset کردن
در ضمن فک کنم سونی یه ایمیل تبریک تولد هم میفرسته ! میتونی پیداش کنی
به علاوه اگر region اکانتت 1 نیست ممکنه درده سر به دست اوردن رمزش زیاد باشه ... احتمال داره ازت پاسپورتی چیزی بخوان که اسم و تولدت رو خودشون درست کنن.

دوستان من براي مثال يه بازي ٢٠ گيگ رو ميزنم براي دانلود توي ps4 بعدش دستگاه رى ميزنم روي ريسيت مد
فردا شبش ميام راحت دستگاه روشن ميكنم و بازي مورد نظر دانلود ميشه
ميخوام بدونم ايا اين نوع روشن بودن دستگاه اون هم به مدت دو روز بهش اسيب نميرسه
ممنون ميشم جواب بديد
مشکلی نداره.

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
در مورده طرحی که این عزیزان استفاده میکنن 0 هست اطلاعاتم
اما پیش خرید مستقیم از psn همه pre order bonus ها رو اضافه میکنه
بعضی از dlc ها با pre order نمیاد و خریدنی و پولی هست
توی توضیحات بازی زده در صورت pre order چه محتوای به شما تعلق میگیره ...

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون

اما اگر میشه بگید که اگه دو نفر با هم یک بازی رو پری اوردر کنند به هر جفتشون این مزایا تعلق میگیره یا فقط همون نفر

اول که بازی رو خریده این رو هم در نظر داشته باشید که هر دو شون اکانت رو روی کنسولشون پریماری کرده باشند

ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنید

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
دوستان من می خوام PSN بسازم....

برای ساختنش چه چیزایی یا چه اطلاعاتی مهم هست که حتما باید بهش دقا کنم و درست واردشون کنم... ؟

esj

کاربر سایت
Dec 28, 2013
44
نام
عاقا سعید
اقا ی سوال کاربرای گلد ps4 قضیش چیه همونایین که بازی انلاین بازی میکنن؟
اقا شرمنده که من انقد سوال میپرسم ی سوال دیگه هم دارم همونطور که میدونید ریجن بازی باید با ریجن اکانت یکی باشه برای دریافت دی ال سی
حالا سوالم اینه به نظرتون ریجن چه اکانتی رو بسازم که بازیای اون ریجن تو ایران زیاده 1یا2؟

آخرین ویرایش:

hidden147

کاربر سایت
Aug 5, 2012
57
نام
امید
سلام بچه ها من یه مشکل دارم سرعت نتم 1 مگ مخابرات تو pc 140 تار سرعت دانلود میگیرم
ولی مثلا دیشب اومدم تو ps4 اپدیت جدیدرو بگیرم 217 مگ بود ولی 8 ساعت زمان میده
تقریبا هر اپدیتی بخوام کنم اینطور میشه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر