همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بنده هم یک اکانت ژاپن زدم چهارده روز پلاس گرفتم شر هم کردم رو اکنت اصلیم
یک اکانت قطرم ساختم بازی destiny روهم زدم زد 40 روز دیگه و نسخه بتاشم دارم دانلود میکنم خیلی حال میده
کلا الان سه تا اکانت دارم ژاپنم تموم شه دوباره میسازم
البته پیش خرید همینطوری هست یعنی اینکه پولی از شما گرفته نمیشه تا 1-2 روز قبل از عرضه بازی . اگر حسابتون شارج نباشه که بازی کنسل میشه و نمیتونید بازی کنید.

سلام من روی PS4 دوتا اکانت دارم اکانت اولیم UK بود بعد الان یه اکانت US هم ساختم من بازی واچ داگزو روی اکانت UK تا اواسطش رفتم ولی حالا که میخام روی اکانت US بازی کنم وارد منو بازی که میشم میزنه باید از اول بازی کنم میخاستم بدونم راهی هست روی اکانت US بقیشو بازی کرد . با تشکر
بله چون هر save مربوط به همون اکانت هست و قابلیت transfer هم وجود نداره .

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
آره مشکل نداره کریو و کار میکنه اما متاسفانه رو کنسول جواب نمیده.
حالا بازم در زمان های مختلف تست میزنم شاید به هر حال یکیش گرفت.
بازم ممنون از کمکتون
سلام.آقا این مسخره بازیا چیه درآوردید؟! بابا من هم این مشکل رو تا دیروز داشتم ps4 رو زدم زیر بغلم بردم محل کار داداشم با سرعت ۱mb تونستم هم یه اکانت آمریکا بسازم هم یه اکانت ژاپن شما هم همین حرکت رو بزن

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام.آقا این مسخره بازیا چیه درآوردید؟! بابا من هم این مشکل رو تا دیروز داشتم ps4 رو زدم زیر بغلم بردم محل کار داداشم با سرعت ۱mb تونستم هم یه اکانت آمریکا بسازم هم یه اکانت ژاپن شما هم همین حرکت رو بزن

اتفاقا خواستم از دوستان بپرسم:
میگن که تو Ps4 وقتی وارد اکانت PSN میشی دیگه تا زمانی که خودت Log out نکردی از اکانت خارج نمیشی حتی وقتی که کنسول رو خاموش کنی، درسته ؟
اگه اینطور باشه یه اینترنت دیگه میرم گیر میارم اکانت رو Sign in میکنم و بعد میارمش خونه ....

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
البته پیش خرید همینطوری هست یعنی اینکه پولی از شما گرفته نمیشه تا 1-2 روز قبل از عرضه بازی . اگر حسابتون شارج نباشه که بازی کنسل میشه و نمیتونید بازی کنید.
آقا این بازی destiny هنوز نسخه beta اش هست? میشه دانلود کرد? من نگاه کردم چیزی به نام
نسخه ی betaنبود.اگه هنوز هست میشه بگید کجاشه? مرسی.

- - -ویرایش - - -

اتفاقا خواستم از دوستان بپرسم:
میگن که تو Ps4 وقتی وارد اکانت PSN میشی دیگه تا زمانی که خودت Log out نکردی از اکانت خارج نمیشی حتی وقتی که کنسول رو خاموش کنی، درسته ؟
اگه اینطور باشه یه اینترنت دیگه میرم گیر میارم اکانت رو Sign in میکنم و بعد میارمش خونه ....
آره همین کار رو‌کن حتما وصل میشه من دیروز ساعت ۱ بعد از ظهر ثبت نام کردم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
]البته پیش خرید همینطوری هست یعنی اینکه پولی از شما گرفته نمیشه تا 1-2 روز قبل از عرضه بازی . اگر حسابتون شارج نباشه که بازی کنسل میشه و نمیتونید بازی کنید.
آقا این بازی destiny هنوز نسخه beta اش هست? میشه دانلود کرد? من نگاه کردم چیزی به نام
نسخه ی betaنبود.اگه هنوز هست میشه بگید کجاشه? مرسی.

- - -ویرایش - - -

آره همین کار رو‌کن حتما وصل میشه من دیروز ساعت ۱ بعد از ظهر ثبت نام کردم.
نه نمیتونی beta بازی کنی . بتا رو قبل شروع بایستی کدش رو گیر بیاری یا مثلا بازی رو پیش خرید کنی
نمیدونم الان تموم شده یا نه . ولی دیگه میره تا عرضه بازی
کسایی که پیش خرید کرده بودن هم میتونستن بازی کنن.

bat avm

کاربر سایت
Jul 27, 2014
2
سلام.دوستان قبلا وارد استور میشدم قسمتی به نام نمایش لیست دانلودها بود که اونچه که قبلا دانلود کردم رو میشد توش پیدا کنی ولی الآن نیست.میخواستم ببینم به خاطر آپدیت جدید هست و برای همه این بخش حذف شده یا برای من اینطوری شده؟

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
من هرچی تلاش کردم اینترنت با کامپیتور هات اسپات کنم ps4 وصل شه نشد گوشی وصل میشه این نمیشه میگه can not connect within time limit کسی میدونه چارش چیه؟ راهنمایی کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.دوستان قبلا وارد استور میشدم قسمتی به نام نمایش لیست دانلودها بود که اونچه که قبلا دانلود کردم رو میشد توش پیدا کنی ولی الآن نیست.میخواستم ببینم به خاطر آپدیت جدید هست و برای همه این بخش حذف شده یا برای من اینطوری شده؟
یه قسمت Library هم هست که همه بازیا که خریدی و داشتی هم توش هست.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من هرچی تلاش کردم اینترنت با کامپیتور هات اسپات کنم ps4 وصل شه نشد گوشی وصل میشه این نمیشه میگه can not connect within time limit کسی میدونه چارش چیه؟ راهنمایی کنه

برای همه فعلا اینطوری هستش حل میشه ...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان شما به راحتی از App های IGN و VidZone استفاده می کنید؟ برای من ارور میده هی..

کلا بدون Plus من تو PSN چه کارایی می تونم بکنم؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
وارد استور پلی 4 می خوام بشم. اول سوالم اینه که با ای دی پلی 3 که دارم می خوام برم وارد میکنم ایمیل و پسورد رو اما پلیز ویت میزنه هر چی هم منتظر میشم تغییری نمیکنه . دوستان یه راهنمایی میکنن؟ میشه وارد شد یا نه . ایراد از تنظیمات هست. یا ای دی جدید باید ساخت .یا این ای دی پلی 3 رو باید کار خاصی انجام داد وارد بشه؟در ضمن اپدیت دستگاه رو فروشنده 1.71 زد.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
وارد استور پلی 4 می خوام بشم. اول سوالم اینه که با ای دی پلی 3 که دارم می خوام برم وارد میکنم ایمیل و پسورد رو اما پلیز ویت میزنه هر چی هم منتظر میشم تغییری نمیکنه . دوستان یه راهنمایی میکنن؟ میشه وارد شد یا نه . ایراد از تنظیمات هست. یا ای دی جدید باید ساخت .یا این ای دی پلی 3 رو باید کار خاصی انجام داد وارد بشه؟در ضمن اپدیت دستگاه رو فروشنده 1.71 زد.
برای منم یه هفتس رو Please Wait گیر میکنه یه سرچی زدم بعضی از اونوری ها هم مشکل رو داشتن و بعضیاشونم به باز و بسته بودن پورت UDP اشاره میکردن.حتی اکانت جدید هم از طریق وبسایت ساختم بازم کار ساز نبود.یکی گفته بود کنسول و مودم رو یک دقیقه خاموش کنید و همه ی کابل ها رو از کنسول بکشید بعد مودم رو روشن کنید وایسید روشن شه بعد امتحان کنید که اینم کارساز نبود تو ساعات کم مصرف هم امتحان کردم جوابی نگرفتم در کل دیگه نمیدونم باید چیکار کنم :|

masoudahura

کاربر سایت
Nov 28, 2012
16
نام
masoud
برای منم یه هفتس رو Please Wait گیر میکنه یه سرچی زدم بعضی از اونوری ها هم مشکل رو داشتن و بعضیاشونم به باز و بسته بودن پورت UDP اشاره میکردن.حتی اکانت جدید هم از طریق وبسایت ساختم بازم کار ساز نبود.یکی گفته بود کنسول و مودم رو یک دقیقه خاموش کنید و همه ی کابل ها رو از کنسول بکشید بعد مودم رو روشن کنید وایسید روشن شه بعد امتحان کنید که اینم کارساز نبود تو ساعات کم مصرف هم امتحان کردم جوابی نگرفتم در کل دیگه نمیدونم باید چیکار کنم :|

من هم همین مشکل رو داشتم. یه بار ساعت 7 صب پاشدم. DNS رو هم دستی وارد کردم و درست شد. اینترنت مخابرات هم دارم

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
من از چه جایی اینترنت بگیرم که تایم اوتم و پینگم مناسب بازی آنلاین TLOU باشه؟ سمت غرب تهران خیابان پیامبر و اشرفی اصفهانی می شینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر