همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
حالا طرز فکر ما رو بی خیال! :-"
ولی من الان چندین ساله کلا IDMـی استفاده نمیکنم و تمام دانلودهام با تورنت انجام میشه! اصلا حس نصب برنامه ای که برام فایده ای نداره و X سالی یه بار ممکنه استفاده کنم هم ندارم:-"

حالا به طور کلی هیچ راهی برای این مشکل ما نیست؟ :d فرض کنید اصلا با PC امکان دانلود وجود نداره:-"
آخه خدایی چرا اون روز بدون مشکل دانلود کرد،ولی باز ترکید :(
زیر ساخت داغونه فعلا ... هر روز یه بامبولی داره ... از خر شیطون بیا پایین idm کلا 9 مگه ... نصبشم 30 ثانیست کله کاریم که قراره انجام بدی تا با pc دانلود کنی بازیا رو 1 دقیقست
مومن چرا عذاب میدی هم خودتو هم ps4 بدبختو :d

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
زیر ساخت داغونه فعلا ... هر روز یه بامبولی داره ... از خر شیطون بیا پایین idm کلا 9 مگه ... نصبشم 30 ثانیست کله کاریم که قراره انجام بدی تا با pc دانلود کنی بازیا رو 1 دقیقست
مومن چرا عذاب میدی هم خودتو هم ps4 بدبختو :d
دوست عزیز لطف میکنی بگی چطور بازیها رو با pc دانلود و به Ps4 انتقال بدم چون توی ps3 امکانش بود خیلی هم بدرد بخور.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک سوال .بازی مجانی هم در psn *وجود داره ؟؟
یه تعداد بازی Free 2 Play هست که همه انلاین هستن البته .
یه تعداد demo هم هست اما به جز اینا دیگه چیزه خاصی نیست.
اگر پلاس بخری اشتراکش رو ماهیانه بازیهای مجانی میدن البته تا زمانی قابله بازی هست که اشتراک داشته باشی.

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام من از دیروز هر کاری میکنم نمیتونم به psn وصل بشم درواقع نمیتونم داخل بشم و چیزی که میخوامو دانلود کنم . از کانکشنم تست میگیرم درسته و مشکلی نداره ولی نمیتونم وارد psn بشم ؟؟؟؟ کسی به این مشکل برنخورده ؟؟؟؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
شنیدم اگر تا حالا پلاس نگرفته بودیم میشه از طریق پلی استیشن یه دو روزی رایگان برای تست فعالش کنیم . کسی خبر داره همچین چیزی هست یا نه ؟ اگر واقعیت ـه راهنمایی کنید چجوری فعال میشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
شنیدم اگر تا حالا پلاس نگرفته بودیم میشه از طریق پلی استیشن یه دو روزی رایگان برای تست فعالش کنیم . کسی خبر داره همچین چیزی هست یا نه ؟ اگر واقعیت ـه راهنمایی کنید چجوری فعال میشه
14 روزه هست و نیاز به Credit Card داره.
توی ایران شدنی نیست این کار!

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
psn ps4 مشکل داره؟؟؟؟برا منو وصل نمیشه نمی دونم چرا!!!!!!!
ps3 مشکلی نداره و مثل همیشه وصل میشه
کسی می دونه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
سلام
psn ps4 مشکل داره؟؟؟؟برا منو وصل نمیشه نمی دونم چرا!!!!!!!
ps3 مشکلی نداره و مثل همیشه وصل میشه
کسی می دونه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
منم تا پری روز مشکلی نداشتم اما نیمدونم چرا 2روزه اینجوری شده.البته قبلا هم اینجوری شده ها یه 1 روز قطعه یه 2 هفته وصله.
نگران نباش شاید واسه تو هم تا فردا درست شد.

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
سلام دوستان ی سایت معتبر برای خرید PLUS بم معرفی میکنید مرسی...
در ضمن دستگاه من ریجن 2 هستش میشه راهنمایی کنید کدومشو بخرم واسه آنلاین بازی کردن....

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فردا بازیه TRANSISTOR میاد ... از همه دوستانی که پیشنهاد دادن پولتو خرج نکن ممنونم چون از وجود این بازی بی خبر بود :x >:d<
پ.ن : بازی از سازندگان bastion ـه یه بازی خارق العاده رو xbla . این یکی انحصاری استیم و 4 ـه .و هرکی اونو بازی کرده و خوشش اومده , اگه اینو نخره واقعا پشیمون میشه چون این 1000 پله از اون بهتره و داستانشم خیلی غنی تر بنظر میاد ! شخصیتشم یه دختر خیلی باحاله تیریپ ساموراییه یعنی خیلی گیمپلی جالبی هم داره ! تلفیق دو حالت دوربین ایزومتریک و ساید اسکرول و گرافیک هنری شاهکار !
--
دمویه lego LoTr 2 هم میاد برا 4 فردا
استور هم فکر کنم طبق رسم قدیم عصر آپدیت بشه !
اینو بخریم به ناچار برا e3 هم یه کارتی چیزی میخریم دیگه جلو ترانزیستور نمیتونم مقاومت کنم :|!
اینم تریلر لانچش با تشکر از دوست خوبمون Hamed 3594
news_transistor_launch_trailer-15314.jpg

720p
1080p

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
دوستان من امروز بلاخره ps4 گرفتم فقط به خاطر آنلاین بتل...psn باز کردم...اکانت ea باز کردم...plusگرفتم...خواهشا کمکم کنید چطوری آنلاینشو جور کنم....دو تا آپدیت هر کدوم 1Gایناس داره دانلود میشه....وقتی توی گیم رو مولتی میزنم میگه باید به ea و play station وارد بشی...اخه من از کجا وارد شم از مرورگر خود ps4؟؟! لطفاااا کمکم کنید....ممنون میشم...مبتدی مبتدی فقط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر