همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

taha omid

کاربر سایت
Oct 7, 2010
7
نام
taha
کسی می دونه این مشکل کی حل می شه؟ من زنگ زدم پارس انلاین گفت کی گفته درست می شه؟ گفتم اخه اینطوری که نمی شه من الان 3 هفته هست نتونستم با skype با خواهرم خارج از کشور راحت حرف بزنم هر 1 دقیقه یه بار صدا قطع می شه یا discnct بازی هم که اصلا نمی شه. گفت هر وقت شما گفتی که ف ی ل ت ر ی ن گ ایران کی برداشته می شه این هم برداشته می شه. من رو خیلی نا امید کرد. کسی خبر بهتری نداره که این وضع درست می شه یا نه؟

taha omid

کاربر سایت
Oct 7, 2010
7
نام
taha
اقا اونایی که مشکل دارن مثل خودم, لطفا زنگ بزنید و بگید من از اینترنتی که پولش رو دادم نمی تونم استفاده کنم پولم رو بهم برگردونید. 100 نفر این کار رو بکنیم ببینند مشتری ها دارن کم میشن به زیر ساخت فشار میارن و ok می شه. تو این مملکت بی قانون قانون جنگلی فقط از طریق مالی و اقتصادی می تونید بهشون فشار بیارید. تا 100 سال هم اگه طول بکشه اونا تا وقتی می بینن شما دارید پول می دید و هنوز مشتری هست هیچ کاری واسه بهتر شدن نمی کنن. به هیچ راضی نباشید.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز یک سوال دارم :
عزیزانی که از شرکت شاتل ADSL دارند بازم این مشکلات قطعی و کم بودن پینگ رو در بازی های آنلاین PS4‌ مخصوصا FIFA 14 و Battelfield 4 دارند ؟؟

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
دوستان عزیز یک سوال دارم :
عزیزانی که از شرکت شاتل ADSL دارند بازم این مشکلات قطعی و کم بودن پینگ رو در بازی های آنلاین PS4‌ مخصوصا FIFA 14 و Battelfield 4 دارند ؟؟

وضعیت نت شاتل بنده با سرعت 4mb و حالت گیم مود....سیر شدم از این ممل...!!!

64985327873970267254.jpg

Last edited by a moderator:

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان بهترین شرکت اراءه کننده ی اینترنت کدوم شرکت بگیرم ؟؟؟

و اینترنت چقدری بگیرم خوبه ؟؟ (یک مگ ، دومگ و ... ) چقدر باشه میتونم انلاین بازی کنم ؟؟؟

( میدونم بستگی به پینگ اوت و ... داره ولی تقریبی جواب سوال هام اگه میشه بدید ممنون)

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان من به هر بدبختى بود تونستم قمقمه شكن رو رو ps4 شير كنم! منتها تو Nat type ارور ميده البته به psn كانكت ميشه و app ها باز ميشن منتها هر كارى كردم به EA سرور كانكت نميشه :( راه حلى سراغ دارين ممنون ميشم

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان من به هر بدبختى بود تونستم قمقمه شكن رو رو ps4 شير كنم! منتها تو Nat type ارور ميده البته به psn كانكت ميشه و app ها باز ميشن منتها هر كارى كردم به EA سرور كانكت نميشه :( راه حلى سراغ دارين ممنون ميشم ������

I need your help :(

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
دوستان چیکار کنم من واقعا تایم اوتم زیاده...سرویسم شاتل و حالت گیم مود هستش...من 3 هفته پیش تو همینجا راهنمایی خواستم گفتم دارم سرویسمو عوض میکنم گفتن شاتل بهترینه کو؟؟؟؟؟؟!!!!
یا فقط شاتل بنده مشکل داره؟! اگه مشکل از سرور 4.2.2.4 هستش پس برا همه سرویس های ایران باید اینطور باشه چرا بعضی از دوستان راحت بازی میکنن ولی منی که شاتل دارم نمیتونم...کی مشکل نداره بیاد بگه مام بزیم از سرویس اون بگیریم....از بین این سرویس ها:آسیا تک.صبا نت.مکس نت.همارا سیستم.مخابرات لظفا کمکم کنید.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر