همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
مشکل از نته ایرانه من دیشب تا امروز صبح نتم هیچ سایتیرو باز نمیکرد سایتای داخلی خارجی هیچی تا صبح درست شد

3 چیز مهمه :
1. پینگ مناسب ( برای ایران زیر 70 و برای سرور های خارحی مثل امریکا و اروپا زیر 300 )
2. سرعت دانلود و اپلود مناسب / بالای 200 کیلوبایت بر ثانیه برای دانلود و 100 کیلوبایت برای اپلود
3. Timed Out _ برای تست از این روش استفاده کنید : 1. دکمه windows + R رو بزنید . سپس در کادر وارد کنید ping 4.2.2.4 -t ) باید تایم اوت پایین باشه و یا اصلا نباشه

من خودم اسیاتک دارم 256 و راضی هستم

پینگ گرفتم 4.2.2.4 پینگش ۱۵۰ بود تایم اوت هم اصلا نداشتم ولی بازم تو فیفا بعد از ۲ دقیقه استوپ میکنه بعد از ۱۰ ثانیه دوباره شروع میشه سرعت دانلودم خوب هست عکس پایین ببین ممنون میشم کمکم کنی.

84001759730850515724.png

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
پینگ گرفتم 4.2.2.4 پینگش ۱۵۰ بود تایم اوت هم اصلا نداشتم ولی بازم تو فیفا بعد از ۲ دقیقه استوپ میکنه بعد از ۱۰ ثانیه دوباره شروع میشه سرعت دانلودم خوب هست عکس پایین ببین ممنون میشم کمکم کنی.

شما پست اول این تاپیک رو کامل بخون.

http://forum.bazicenter.com/thread87721/

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان تو استور امارات OUTLAST ممنوعه :| :D
با 20 دلار به غیر از پلاس ( که فعلا بدردم نمیخوره و وقت استفاده از مزایاشم ندارم ) چی پیشنهاد میکنید ؟ CHILD OF LIGHT ارزونه ولی بخاطر نوبتی بودن مبارزاتش خوشم نمیاد از بازیش . (اینم خط بزنید :D )

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
با 20 دلار به غیر از پلاس ( که فعلا بدردم نمیخوره و وقت استفاده از مزایاشم ندارم ) چی پیشنهاد میکنید ؟ CHILD OF LIGHT ارزونه ولی بخاطر نوبتی بودن مبارزاتش خوشم نمیاد از بازیش . (اینم خط بزنید :D )

Trials Fusion
گزینه دیگه ای نداری :d
کلا Stick it to the man هم بازی جالبیه اما کمه

به نظر من پولت رو نگه دار بی خودی خرجش نکن فعلا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هم میتونی نگه داری شروین هم اینکه اصلا استورت رو عوض کن D: لول
بازیهای قبلی مخصوصا ResoGun خیلی خیلی خوب بود ! Flower هم عالیه D:
Child Of Light هم که هیچی پس D:
دیگه چیزه خاصی نیست اصلا .
چندتا بازی جالب توی راه هست تا اخره June .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بعد از این اپديته اگه فایل دانلودي بیش از حد dc بشه بین دانلود فايل از بین ميره و نمیشه resume کرد:|

قبلا این طوری نبود 100بار هم dc میشد باز ادامشا ميگرفت:-/

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
بعد از این اپديته اگه فایل دانلودي بیش از حد dc بشه بین دانلود فايل از بین ميره و نمیشه resume کرد:|

قبلا این طوری نبود 100بار هم dc میشد باز ادامشا ميگرفت:-/
دقیقا الان میگه A DNS error has occurred دستگاه مودم و...ریست هم میکنی نمیشه..راه حلی نداره واقعا!؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام آقا من مودم دی لینکمو به امید NAT open فروختم رفتم تی پی لینک خریدم بازم moderate میده:((
نگید NAT به مودم مربوط نیست که من یه مودم ایسوس برا عهده تیر کمون سنگی دارم که با اون open میگیرم
حالا چیکار کنم الان؟ تنظیماتی داره که باید انجام بدم؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دقیقا الان میگه A DNS error has occurred دستگاه مودم و...ریست هم میکنی نمیشه..راه حلی نداره واقعا!؟

نه محدودیت گذاشته برا resume یک دفعه یک ضربدر می ندازه رو دانلودت و فاتحه :| مجبوری پاک کنی از اول دانلود

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
دوستان میشه بگید با این وضعیت که من با 4.2.2.4 و تایم اوت زیاد چ بازی رو میشه خوب آنلاین بازی کرد؟؟از بین بازی هایی که برا ps4 اومده؟
من پینگم خوبه زیر 150 هستش فقط تایم اون دارم یکی کمک کنه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
دوستان میشه بگید با این وضعیت که من با 4.2.2.4 و تایم اوت زیاد چ بازی رو میشه خوب آنلاین بازی کرد؟؟از بین بازی هایی که برا ps4 اومده؟
من پینگم خوبه زیر 150 هستش فقط تایم اون دارم یکی کمک کنه
عزیز من هم تایم اوت زیاد داشتم زنگ زدم شرکت ارائه دهنده سرویسم با یه تلفن ساده 3 سوت برام درستش کردن.شما هم زنگ بزن ایشالا درستش میکنن برات.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز وقت بخیر
راهی هست که وقتی از طریق لبتاب یا اکسس پوینت اینترنت رو share میکنیم رو پلی استیشن Nat Type 3 نشه؟
چون هیچ راهی نیست که چیز پی ان و کریو رو روی پلی استیشن شیر کنیم بدون لبتاب و اکسس پوینت که به کامپیوتر وصله اگه راهی هست بگین ممنون
من میخوام این وضعیت در به داغونه نت رو که هی از بازی میوفتیم بیرون رو با شیر کردن یکسری نرم افزار بر روی پلی استیشن دور بزنم ولی همش Nat Type 3 میشه بعد اینکار
لطفا اگه راهی بلدین بگین ممنونم

و من الله توفیق

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
DNS رو دستی بده
8.8.8.8
8.8.4.4 باید درست بشه . بنا به هر دلیلی ظاهرا DNS رو درست پیدا نمیکنه.

سلام آقا من مودم دی لینکمو به امید NAT open فروختم رفتم تی پی لینک خریدم بازم moderate میده:((
نگید NAT به مودم مربوط نیست که من یه مودم ایسوس برا عهده تیر کمون سنگی دارم که با اون open میگیرم
امتحان کردی UPNP رو تیک بزنی ؟NATMAP هم بزن و با کابل لن امتحان کن . چون من همیشه این کار رو انجام میدم ردیف میشه !!!!

نه محدودیت گذاشته برا resume یک دفعه یک ضربدر می ندازه رو دانلودت و فاتحه :| مجبوری پاک کنی از اول دانلود
شاید بد شانسی اوردی D:
چون من داشتم مدم جدیدم رو set up میکردم کلی قطع وصل کردم ولی کنسل نشد

دوستان عزیز وقت بخیر
راهی هست که وقتی از طریق لبتاب یا اکسس پوینت اینترنت رو share میکنیم رو پلی استیشن Nat Type 3 نشه؟
چون هیچ راهی نیست که چیز پی ان و کریو رو روی پلی استیشن شیر کنیم بدون لبتاب و اکسس پوینت که به کامپیوتر وصله اگه راهی هست بگین ممنون
من میخوام این وضعیت در به داغونه نت رو که هی از بازی میوفتیم بیرون رو با شیر کردن یکسری نرم افزار بر روی پلی استیشن دور بزنم ولی همش Nat Type 3 میشه بعد اینکار
لطفا اگه راهی بلدین بگین ممنونم

و من الله توفیق
در مورده شیر کردن بچه ها باید جواب بدن چون تا حالا خودم امتحان نکردم اگر راه دیگه ای هست اما کلا یه setting هست که UPNP رو تیک بزنی باید NAT Type 2 یا Open بشه و Moderate و 3 نباشه.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
داخل تنظینات مودم وارد dmz host بشید یه ip بدید همون ip رو داخل ps4 بزنید، اینجوری nat open میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر