همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
شما با یه نت دیگه امتحان کن...ترجیحا adsl ...ممکنه وایمکس با psn مشکل خورده...

راستش نت دیگه ندارم!

میخوام بدونم سایر دوستان هم وایمکس ایرانسل استفاده میکنن(وایفای) هم چنین مشکلی دارن یا نه؟؟؟؟؟

وقتی هم تو تنظیمات اینترنت تستشو میزنم فقط دوتا گزینه اولی رو تایید میکنه بقیش خالین!!!!

میخوام بدونم اگه مشکل از منه فقط زنگ بزنم به پشتیبانیشو ،اگر نه سایر دوستان هم چنین مشکلی برخوردن، یک چاره ای بکنیم..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود بر دوستان
چجوری میشه از 14 رو پلاس رایگان کنسول استفاده کرد؟؟
این ID منه حال کردید ادم کنید:
Headsman_00
سلام عزیز
نمیشه متاسفانه مگر اینکه credit card ریجن مربوطه رو داشته باشی
اگر دنباله بازی کردن انلاین هستی یک ساله یا یه سه ماه بگیر که خیالت راحت باشه!

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
دوستان بنده همچنان مشکل پایین بودن سرعت دانلود روی ps4 دارم یه فایل 970 مگی میخوام دانلود کنم میزنه 26 ساعت. ولی با ps3 و pc چنین نیست.

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان آقا من بعده اینکه مودممو عوض کردم برا من NAT type رو تو PS میزنه 2 و تو بعضی بازی ها که حالت NAT رو نشون میده بجای open یه چیز دیگه مینویسه مثلا تو MW3 بجا open مینویسه Strict الان این مشکلی داره؟
چطوری باید NAT رو open کنم؟ لطفا جواب بدین

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام دوستان آقا من بعده اینکه مودممو عوض کردم برا من NAT type رو تو PS میزنه 2 و تو بعضی بازی ها که حالت NAT رو نشون میده بجای open یه چیز دیگه مینویسه مثلا تو MW3 بجا open مینویسه Strict الان این مشکلی داره؟
چطوری باید NAT رو open کنم؟ لطفا جواب بدین
شما تو کنسول مودمت بگرد ببین تو تنظیمات NAT گزینه ای بنام UPnP داری؟ اگه هست فعالش کن. درحالت عادی نباید اینطوری باشه مگه اینکه مودمت مناسب نباشه.
کارای دیگه ای هم میشه کرد واسه اینکه moderate یا open بشه، مثلاً اینکه مودم رو Bridge آپ کنی چون الان PPPoE آپ شده ولی پیشنهاد میکنم واسه اینکه راحت باشی مودمت رو عوض کنی. مودم TP-LINK مدل TD-W8901G هم قیمتش مناسبه هم NAT ـه open میده بهت.

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
شما تو کنسول مودمت بگرد ببین تو تنظیمات NAT گزینه ای بنام UPnP داری؟ اگه هست فعالش کن. درحالت عادی نباید اینطوری باشه مگه اینکه مودمت مناسب نباشه.
کارای دیگه ای هم میشه کرد واسه اینکه moderate یا open بشه، مثلاً اینکه مودم رو Bridge آپ کنی چون الان PPPoE آپ شده ولی پیشنهاد میکنم واسه اینکه راحت باشی مودمت رو عوض کنی. مودم TP-LINK مدل TD-W8901G هم قیمتش مناسبه هم NAT ـه open میده بهت.
من تازه مودمو عوض کردم:((
UPnP فعاله
میگم میتونیه از اینکه پورت های UDP رو بستن باشه؟
تو BO2 میرم زده moderate
درضمن رو حالت bridge هم تست کردم ولی بار open نداد

آخرین ویرایش:

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
یه راه حل قبل داده بودم که DNS رو دستی تنظمیم کنید . امتحان کردی ؟
8.8.8.8
8.8.4.4
ماله خیلی از user ها با این فیکس کار میکنه

بله ،متاسفانه خیر جواب نداد حالا دوباره تست میکنم این dns به تنظیمات wifi بدم یا ps4 ؟ ، رو بایهای راک استار برا انلاین بازی کردن مشکل سیو نشدن دارم
در ضمن بنده adsl ندارم از وایلس استفاده میکنم.

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان Daylight خیلی نمراتش بد بود کسی بازی رو تست کرده!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
من خودم بازی نکردم اما یکی میگفت که حوصله سربر و خیلی ضایعن ! شب بهت هیچی نمیده و همش بهت دستور میدن این کار کن یا اون کار کن :D !!! به نظر من صبر کن و پولات رو جمع کن برای یه بازی مثل Watch Dogs .

آخرین ویرایش:

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
من خودم بازی نکردم اما یکی میگفت که حوصله سربر و خیلی ضایعن ! شب بهت هیچی نمیده و همش بهت دستور میدن این کار کن یا اون کار من :D !!! به نظر من صبر کن و پولات رو جمع کن برای یه بازی مثل Watch Dogs .

اگه با منی من که بازی gta v همون موقع انتشار گرفتم و از همون موقع با انلاین این بازی مشکل دارم:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تازه مودمو عوض کردم:((
UPnP فعاله
میگم میتونیه از اینکه پورت های UDP رو بستن باشه؟
تو BO2 میرم زده moderate
درضمن رو حالت bridge هم تست کردم ولی بار open نداد
UPnP باید OPEN کنه ... با کابله لن امتحان کن . بعد از اینکه مودم خاموش روشن کردی ببین NAT TYPE چی میده توی تست. 2 میده ؟

دوستان Daylight خیلی نمراتش بد بود کسی بازی رو تست کرده!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
روی Pc بازی کن. بازی کلا شاید 1 ساعت شاید 3 ساعت طول بکشه. اکثرش هم پرسه زدن توی هزارتو پیدا کردن نت و ایتم هست و چند تا پازل ساده . از نظر اتمسفر اینا خیلی جالبه و سنگینه اما بازیه خیلی خوبی نیست. دشمنا اینا هم قدرتی ندارن کلا . داستانش هم همش باید بخونی .
15 دلار رو نگه دار یا Child Of Light بخر یا نگه دار برای هفته اینده DLC بازی OUTLAST میاد.

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
من PS4 ندارم ولی XBOX ONE دارم و مشکل NAT TYPE: STRICT رو داشتم.
برای حلش، کافیه در تنظیمات شبکه در کنسول، یک IP دستی (MANUAL) برای کنسول وارد کنید مثلا: 192.168.1.10
بعد تنظیمات GATEWAY و... را دقیقاًً مثل قبل قرار بدید یعنی:
IP: 192.168.1.10
Default Gateway: 192.168.1.1
Subnet Mask: 255.255.255.0
و سپس در مودم، در قسمت DMZ HOSTING، شناسه IP رو که برای کنسول وارد کردید، وارد کنید. بعد مودم و کنسول رو RESTART کنید.

• Like
Reactions: prometheus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر