همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نه امیر حسین کد 10 دلاری ربطی به کردیت کارد نداره ! حتما ریجن اکانت یکی نیست ! چک کنید ریجن اکانت باید 1 باشه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نه امیر حسین کد 10 دلاری ربطی به کردیت کارد نداره ! حتما ریجن اکانت یکی نیست ! چک کنید ریجن اکانت باید 1 باشه.
آخ آخ من با پلاس اشتباه گرفتم :|
البته بگم که مثل این که یه مدت محدودی دارن این کد ها.
برای یکی از بچه ها ارور Expired می‌داد.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام و درود
من پلاسم فردا تموم میشه و 2 تا بازی تو لیست دانلود هام به صورت استاپ هستن
من پلاسم تموم بشه دیگه نمی تونم اینا رو دانلود کنم؟ چون رایگان هستن برای اعضای پلاس

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان
به نظرتون اکانت PSN رو بهتره آمریکا بسازم یا اروپا ؟ اونایی که تجربه دارن بگن که کدوم ریجن برا ما ایرانیا بهتره و محتوای بهتری براش میاد ؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام و درود
من پلاسم فردا تموم میشه و 2 تا بازی تو لیست دانلود هام به صورت استاپ هستن
من پلاسم تموم بشه دیگه نمی تونم اینا رو دانلود کنم؟ چون رایگان هستن برای اعضای پلاس
دانلود رو میذاره هنوز انجام بدی ولی دیگه اجرا نمیشه تا وقتی که پلاس بشی دوباره...

- - -ویرایش - - -

دوستان
به نظرتون اکانت PSN رو بهتره آمریکا بسازم یا اروپا ؟ اونایی که تجربه دارن بگن که کدوم ریجن برا ما ایرانیا بهتره و محتوای بهتری براش میاد ؟
امریکا بهتره...برای psn کارت با صرفه تر هست...محتوا هم چندان فرقی نداره و خیلی جزیی هست...

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
سلام
بچه ها من یه کردیت مجازی دارم که قبلا باهاش از mailchimp خرید کردم ولی مال یه بانک اماراتیه و نشونیش رو هم خودم زدم اوکراین
این کارتو نمیتونم واسه ریجن 1 اد کنم؟؟؟

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
سلام
بچه ها من یه کردیت مجازی دارم که قبلا باهاش از mailchimp خرید کردم ولی مال یه بانک اماراتیه و نشونیش رو هم خودم زدم اوکراین
این کارتو نمیتونم واسه ریجن 1 اد کنم؟؟؟

نه...فقط آمریکا میشه....

My PSN Id: Abadan-Game

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
ادرسشو عوض کنم؟؟؟
چون پنل آنلاین داره از اون بانک اماراتی آدرسو میزاره عوض کنی
یا باید کردیت کارت آمریکایی جور کنیم!

ريجن اكانت و ريجن پلاس با PS4 و آدرس كرديت كارت صادر شده بايد براى يك كشور يا براى يك ريجن باشد.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mehdi_es

کاربر سایت
Jan 20, 2010
2
بچه ها شما مشکل psn sign in failed ندارید دیگه ؟ من هنوز دارم. با اینترنت وایمکس ایرانسل یک مگ این مشکل رو دارم. با اینترنت 6 مگ شاتل این مشکل رو ندارم ولی به جاش وسط بازی کانکشن لاست میشه و بازی رو میبازم.
الان یک ماه این مشکل رو دارم واقعا ps4 دیگه بلا استفاده شده برام. میخوام ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا شما ها هم دارین ؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بچه ها شما مشکل psn sign in failed ندارید دیگه ؟ من هنوز دارم. با اینترنت وایمکس ایرانسل یک مگ این مشکل رو دارم. با اینترنت 6 مگ شاتل این مشکل رو ندارم ولی به جاش وسط بازی کانکشن لاست میشه و بازی رو میبازم.
الان یک ماه این مشکل رو دارم واقعا ps4 دیگه بلا استفاده شده برام. میخوام ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا شما ها هم دارین ؟
مشکل واسه همه هست داداشم یه سر به این تایپک ها بزن میبینی که همه این مشکلو دارن :)
http://forum.bazicenter.com/thread87721/page37/
http://forum.bazicenter.com/thread75829/page562/
http://forum.bazicenter.com/thread77491/page55/

............................................................................
مشکل واسه همه هست و یه بار درست میشه باز خراب میشه
واسه خودمم تا الان خراب بود
بعد از ظهر اوکی شد و بازی کردم حالا دیگه تست نکردم
ولی باید صبر کنیم تا اوکی شه
منم فقط بازی آنلاین میکنم و با این اوضاع نمیتونم راحت بازی کنم امیدوارم سریع تر درست شه .

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
الان دوروزی هست کلا کنسولم به زور به اینترنت وصل میشه. تو psn نمیره، اصلا چیزهایه مربوط به اینترنتو دیر لود میکنه یا ارور میده، کلا وسط دانلود اپیدت بازی ارور میده. تو سایت خود پلی استیشن هم دیر میره،اصلا قبلا اینطوری نبود جدیدا شده
هم ps3 اینجوری شده هم ps4 کلا جفتشون سرعت نتشون اومده پایین !!! در صورتی که وقتی با. لپتاپ یا حتی گوشی میخوام وصل شم سرعت خوبه مشکلی نیست،فقط دوتا کنسولا اینطوری اینترنتم هم وایمکس ایرانسله اینقدر سرعت نتش پایینه نمیشه کنسولو اپ کرد!!!!!!!!!
این مشکل از کجاست؟؟؟ چرا فقط سرعت نت تو کنسولام پایینه،؟؟ حتی کنسولو چسبوندم به مودم ولی فایده نداشت!
شماهام مشکل دارید؟!؟!
اینم بگم قبلا مشکل نداشتم همه چی خوب بود،الان چند روزه که اینجوری شده

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام دوستان
الان دوروزی هست کلا کنسولم به زور به اینترنت وصل میشه. تو psn نمیره، اصلا چیزهایه مربوط به اینترنتو دیر لود میکنه یا ارور میده، کلا وسط دانلود اپیدت بازی ارور میده. تو سایت خود پلی استیشن هم دیر میره،اصلا قبلا اینطوری نبود جدیدا شده
هم ps3 اینجوری شده هم ps4 کلا جفتشون سرعت نتشون اومده پایین !!! در صورتی که وقتی با. لپتاپ یا حتی گوشی میخوام وصل شم سرعت خوبه مشکلی نیست،فقط دوتا کنسولا اینطوری اینترنتم هم وایمکس ایرانسله اینقدر سرعت نتش پایینه نمیشه کنسولو اپ کرد!!!!!!!!!
این مشکل از کجاست؟؟؟ چرا فقط سرعت نت تو کنسولام پایینه،؟؟ حتی کنسولو چسبوندم به مودم ولی فایده نداشت!
شماهام مشکل دارید؟!؟!
اینم بگم قبلا مشکل نداشتم همه چی خوب بود،الان چند روزه که اینجوری شده
شما با یه نت دیگه امتحان کن...ترجیحا adsl ...ممکنه وایمکس با psn مشکل خورده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر