همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان گرامی سوالم در این خصوص هست که چطور میشه تو PS4 قندشکن رو فعال کرد ؟؟ آیا تنظیمات خاصی داره ؟؟
چون واقعیت میخوام از شبکه های Youtube‌و چند برنامه دیگر که ***** هستن استفاده کنم ...
بعد اینکه این اکانت PSN PLUS یکساله به طور مثال دقیقا چه قابلیت هایی داره برای ما ایرانی ها ؟؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان گرامی سوالم در این خصوص هست که چطور میشه تو PS4 قندشکن رو فعال کرد ؟؟ آیا تنظیمات خاصی داره ؟؟
چون واقعیت میخوام از شبکه های Youtube‌و چند برنامه دیگر که ***** هستن استفاده کنم ...
بعد اینکه این اکانت PSN PLUS یکساله به طور مثال دقیقا چه قابلیت هایی داره برای ما ایرانی ها ؟؟

كريوو رو در لپتاب شر كن تاپيكش هست تو امضاى يكى از بچه ها.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran

این فایل دانلود kerio sharing pdf رو دانلود کن کامل توضیح داده .
البته تا چند روز دیگه , احتمالا اوایل ماه می که میشه حدودا 15 روز دیگه سونی قراره آپدیتی بده که کاربران PS4 بتونند کلیپ ها و اسکرین شاتهایی که روی PS4 ذخیره کردند رو از طریق USB به فلش منقل کنند که اونوقت خیلی راحت کلیپی رو که سیو کردید میریزید روی فلش و از اون روی PC و هر کاری خواستی راحت انجام میدی
اما درباره ی PLUS امکاناتش واقعا عالیه من خودم یک ساله دارم و واقعا می ارزه
اول از همه اینکه در PS4 برای آنلاین بازی کردن باید حتما عضو پلاس باشی
دوم اینکه هر ماه یه بازی رایگان از PSN میتونی دانلود کنی که اگه عضو پلاس نباشی باید پول بدی تا الان من حدود 40 دلار بازی رایگان دانلود کردم
سوم اینکه تخفیف های PSN شامل حالت میشه :d مثل تخفیف DLC یا خرید فیلم و ...
چهارم اینکه علامت PLUS میاد بالای اکانتت و یه حس خاصی بهت دست میده :))

th

آخرین ویرایش:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
این فایل دانلود kerio sharing pdf رو دانلود کن کامل توضیح داده .
البته تا چند روز دیگه , احتمالا اوایل ماه می که میشه حدودا 15 روز دیگه سونی قراره آپدیتی بده که کاربران PS4 بتونند کلیپ ها و اسکرین شاتهایی که روی PS4 ذخیره کردند رو از طریق USB به فلش منقل کنند که اونوقت خیلی راحت کلیپی رو که سیو کردید میریزید روی فلش و از اون روی PC و هر کاری خواستی راحت انجام میدی
اما درباره ی PLUS امکاناتش واقعا عالیه من خودم یک ساله دارم و واقعا می ارزه
اول از همه اینکه در PS4 برای آنلاین بازی کردن باید حتما عضو پلاس باشی
دوم اینکه هر ماه یه بازی رایگان از PSN میتونی دانلود کنی که اگه عضو پلاس نباشی باید پول بدی تا الان من حدود 40 دلار بازی رایگان دانلود کردم
سوم اینکه تخفیف های PSN شامل حالت میشه :d مثل تخفیف DLC یا خرید فیلم و ...
چهارم اینکه علامت PLUS میاد بالای اکانتت و یه حس خاصی بهت دست میده :))

دوست عزیز یه سوال داشتم اینکه فقط از طریق همین کانکشن Kerio قابل استفاده هست ؟؟ چون کریو سرعتش خیلی پایینه !
کانکشن هایی مثل Open V-P-N نمیشه استفاده کرد ؟ چون سرعت بیشتری دارند !!

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوست عزیز یه سوال داشتم اینکه فقط از طریق همین کانکشن Kerio قابل استفاده هست ؟؟ چون کریو سرعتش خیلی پایینه !
کانکشن هایی مثل Open V-P-N نمیشه استفاده کرد ؟ چون سرعت بیشتری دارند !!

عزيز
ببخشيد كه من جواب ميدم.
كريوو تو لپتاب سرعتش از OPEN V-P-N بيشتره وفقط كريوو رو ميشه شر كرد.
من خودم با كريوو تو PS4 فيلم بطور استريم ميبينم از STORE و NETFILIX .

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
عزيز
ببخشيد كه من جواب ميدم.
كريوو تو لپتاب سرعتش از OPEN V-P-N بيشتره وفقط كريوو رو ميشه شر كرد.
من خودم با كريوو تو PS4 فيلم بطور استريم ميبينم از STORE و NETFILIX .

عزیز ببخشید من سرعت دانلودم 6 مگ هستش ! به نظرتون راحت میتونم با همین Kerio که شر میکنم سرعت قابل قبولی در پخش یا استریم در تمام شبکه هایی مثل Netflix و Store و ... داشته باشم ؟؟
سوال دیگه اینکه تو آموزش راه اندازی کریو نوشته که حتما باید لپ تاب با کابل LAN به کنسول وصل بشه ! راهی نیست که بشه وایرلس این کارو انجام داد ؟ یعنی بدون کابل باشه ؟؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
عزیز ببخشید من سرعت دانلودم 6 مگ هستش ! به نظرتون راحت میتونم با همین Kerio که شر میکنم سرعت قابل قبولی در پخش یا استریم در تمام شبکه هایی مثل Netflix و Store و ... داشته باشم ؟؟
سوال دیگه اینکه تو آموزش راه اندازی کریو نوشته که حتما باید لپ تاب با کابل LAN به کنسول وصل بشه ! راهی نیست که بشه وایرلس این کارو انجام داد ؟ یعنی بدون کابل باشه ؟؟
با اون سرعت دانلود چه با کریو چه بی کریو میتونی راحت و بدون وقفه فیلم انلاین ببینی

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

من با اينترنت 9 مگى پارس و 8 مگى هاى وب براحتى استريم ميبينم.
البته با Netflix راحتتره چون كيفيت فيلمهاى store بالاتره و بيشتر أوقات اذيت ميكنه.
شما از راه سوم نصب وصل شو چون سريعتره. يعنى وايرلس به اينترنت وصل شو و با كابل لن بده به PS4.
اينم بگم كه وايرلس سرعت مياد پايينتر.

با اون سرعت دانلود چه با کریو چه بی کریو میتونی راحت و بدون وقفه فیلم انلاین ببینی

البته شما درست ميفرمايى.
ولى بدون كريوو اين سايتها امكان دسترسى به هيچ عنوان ندارند. مگر اينكه از سايتهاى كم اهميت تر كه كيفيت فيلم هاشون هم پايينتره و IP ايران هم براشون مهم نيست.

Last edited by a moderator:

alexmehdi

کاربر سایت
Oct 2, 2011
11
همچنان بیرون افتادن سر جای خود هست.من تو cmd تایم اوت ندارم.پینگ هم 120 هست با سرور لندن.من فکر میکنم مشکل از psn هست.چون اگه اینترنت مشکل داشت از psn دیس میشدیم.تو xbox1 دیس نمیشم.اگه کسی علت رو می دونه بگه ممنون

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
همچنان بیرون افتادن سر جای خود هست.من تو cmd تایم اوت ندارم.پینگ هم 120 هست با سرور لندن.من فکر میکنم مشکل از psn هست.چون اگه اینترنت مشکل داشت از psn دیس میشدیم.تو xbox1 دیس نمیشم.اگه کسی علت رو می دونه بگه ممنون

واسه من که ۱ هفتس درست شده لگم ندارم بیرونم نمیندازه اگه مشکل psn بود واسه همه بود

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
۱ماه نمیتونیم انلاین بازی کنیم اگه یادتون باشه اقا تورج یا همون ایدی captain mitchell مشکل استور که چند ماه پیش داشتیم حل کردن ولی الان نیستن تو سایت اگر از دوستان کسی خبر داره ازش بهش اطلاع بده یه صحبتی کنه این مشکل حل بشه سرور اکثر بازی های انلاین یا کندی شدید داره یا وسط بازی قطع میشه بعد ازچند دقیقه خودتون در جریان هستید دیگه این همه پول کنسول دادیم یه انلاین نتونیم بازی کنیم خیلی خنده داره الان نزدیک ۱ماه شده که اینطور شده تمام بچه ها هم دارن این مشکل جز چند نفر

آخرین ویرایش:

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
مشکل سرعت بخاطر کشورمونه معمولا پهنای باند رو واسه چند تا کشور محدود میکنه سونی. من وقتی با ای پی کشور دیگه به پی اس ان وصل میشم سرعتم خوبه البته بازی نکردم چیزی رو

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

alexmehdi

کاربر سایت
Oct 2, 2011
11
م هر کاری بگید کردم ولی میاد بیرون اگر نت ما مشکل داشت از سرور ها دیس میشدیم.عرض کردم تو xboxone دیس نمیشم.مشکل از ساختار psn هست.اول مشکلی نبودتقریبا دو هفته است اینطوری شده.اگر نت ما مشکل داشت تو pingtest نشون میداد .باز دوستان اگر فهمیدن اطلاع بدن که اساس مشکل چیه.اخ اخ اخ گاد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
م هر کاری بگید کردم ولی میاد بیرون اگر نت ما مشکل داشت از سرور ها دیس میشدیم.عرض کردم تو xboxone دیس نمیشم.مشکل از ساختار psn هست.اول مشکلی نبودتقریبا دو هفته است اینطوری شده.اگر نت ما مشکل داشت تو pingtest نشون میداد .باز دوستان اگر فهمیدن اطلاع بدن که اساس مشکل چیه.اخ اخ اخ گاد

عزیز من از چیزی اطلاع نداری نمیخواد بیای بگی PSN مشکل داره. این مشکلات چند وقته داخلی هست به دلیل این هست که پورت هارو دستکاری کردن. مگر نه خارجی ها مشکلی ندارن.
pingtest میخوای بیاد برات بگه کدوم پورت مشکل داره؟
. شما برو Xbox 1 بازی کن .ساختارش بهتره .:d
درست شدنش هم دست خودشونه.:d
---
امروز هم که نت نابود شده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر