همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
آسیاتک - 1 مگ نامحدود برنزی
پینگ من همیشه بالای 300 بوده و هست ولی همیشه راحت بازی می‌کنم :-" :D

تا حالا با خودت به این فکردی وقتی داری آنلاین میزنی با یه آمریکای وقتی دیدیش فقط 3 ثانیه وقت داری بزنیش ؟
اما فرطی میمری واسه چیه ؟...درسته واسه پینگته:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تا حالا با خودت به این فکردی وقتی داری آنلاین میزنی با یه آمریکای وقتی دیدیش فقط 3 ثانیه وقت داری بزنیش ؟
اما فرطی میمری واسه چیه ؟...درسته واسه پینگته:d
اتفاقا واسه BF4 که نسل قبل هیچ مشکلی نداشتم :D
تنها چیزی که باعث حرص خوردنم می‌شد این بود که با یه دونه تیر Snipe، طرف نمی‌مرد رو مد Normal :|
مد Hardcore بهتر بود ولی :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من امروز از صبح مشکل اتصال به PSN رو دارم با پارس انلاین. اصلا وصل نمیشه وصلم که میشه دو دقیقه ای قطع میشه. زنگم میزنم پشتیبانی میگه برو فلان کارو بهمان کارو بکن همینطوری فقط می پیچونن تهشم هیچی به هیچی.
یه خبری زده بودن توی یکی از سایت ها خیلی وقت پیش که یه استاد دانشگاه غربی بعد از نمی دونم فلان سال ضد خدا بودن اومده و با اثبات علمی وجود خدارو ثابت می کنه. من کم کم دارم بر عکسش برام پیش میاد. واقعا سواله یکی باید تو نیویورک به دنیا بیاد یکی هم مثل امثال ما باید توی ایران , کره ی شمالی و یه مشت کشور سوپر عقب افتاده متولد بشه. کجای این جکمته؟! بیشتر شبیه ظلم میمونه تا حکمت :))
بارون میاد نت قطع میشه. طوفان میاد نت قطع میشه. چیپس شناسی بندر گناوه در یه مسابقه فوتبال شکست می خوره نت قطع میشه. یارانه می خوایم بگیریم نت قطع میشه. کاری هم هست توی این خراب شده صورت بگیره ولی نت قطع نشه؟!:d

ما تو ایران نه تنها حقوق بشر داریم بلکه حقوق موجودات غیر بشر هم داریم، به اینترنت استراحت میدن دیگه:d نمی بینی ATM ها از کار میوفتن وقتی برف میاد، این نشانه Fair بودن سیستم حکومتی هستش که برای موجودات Synthetic هم حقوق انسانی قائل میشه، اگر اینا رئیس دولت توی داستان ماتریکس بودن هیچوقت ربات ها بر علیه انسان ها شورش نمی کردن:d

جدا از شوخی و اینها، من کلا اینترنتم امروز خوب بود، فقط یه سری ساعات روز طول تعطیلات Packet loss داشتم، پینگ روی 100-120 بود ولی از هر 10 تا Packet به اندازه 3-4 تاش از دست میرفت. الانم اصلا Packet loss ندارم.
62760636365800579333.png

آخرین ویرایش:

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
ما تو ایران نه تنها حقوق بشر داریم بلکه حقوق موجودات غیر بشر هم داریم، به اینترنت استراحت میدن دیگه:d نمی بینی ATM ها از کار میوفتن وقتی برف میاد، این نشانه Fair بودن سیستم حکومتی هستش که برای موجودات Synthetic هم حقوق انسانی قائل میشه، اگر اینا رئیس دولت توی داستان ماتریکس بودن هیچوقت ربات ها بر علیه انسان ها شورش نمی کردن:d

جدا از شوخی و اینها، من کلا اینترنتم امروز خوب بود، فقط یه سری ساعات روز طول تعطیلات Packet loss داشتم، پینگ روی 100-120 بود ولی از هر 10 تا Packet به اندازه 3-4 تاش از دست میرفت. الانم اصلا Packet loss ندارم.
62760636365800579333.png

این دخیه به فلاکت داد ID PSN تورو داداش ؟ فوضولی نباشه ها ... .
به قیافش میخوره که فن ماکرو باشه :))

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این دخیه به فلاکت داد ID PSN تورو داداش ؟ فوضولی نباشه ها ... .
به قیافش میخوره که فن ماکرو باشه :))

آره، قیافش که معلوم نیست تو عکس که، کلا فن هیچی نبود ولی الان فن سونی شده(من هیچ نقشی در این قضیه نداشتم)

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
یعنی لااقل یه انتخاب باید برا ما بیچاره ها باشه که بتونیم لااقل یه آپدیت رو راحت دانلود کنیم ولی Ispها هرکدوم بدتر یکدیگن:|

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یعنی لااقل یه انتخاب باید برا ما بیچاره ها باشه که بتونیم لااقل یه آپدیت رو راحت دانلود کنیم ولی Ispها هرکدوم بدتر یکدیگن:|

باید از بچه های عمه هاشون تست DNA گرفته بشه:d
جز این کار دیگه ای نمیشه کرد.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
من امروز از صبح مشکل اتصال به PSN رو دارم با پارس انلاین. اصلا وصل نمیشه وصلم که میشه دو دقیقه ای قطع میشه. زنگم میزنم پشتیبانی میگه برو فلان کارو بهمان کارو بکن همینطوری فقط می پیچونن تهشم هیچی به هیچی.
یه خبری زده بودن توی یکی از سایت ها خیلی وقت پیش که یه استاد دانشگاه غربی بعد از نمی دونم فلان سال ضد خدا بودن اومده و با اثبات علمی وجود خدارو ثابت می کنه. من کم کم دارم بر عکسش برام پیش میاد. واقعا سواله یکی باید تو نیویورک به دنیا بیاد یکی هم مثل امثال ما باید توی ایران , کره ی شمالی و یه مشت کشور سوپر عقب افتاده متولد بشه. کجای این جکمته؟! بیشتر شبیه ظلم میمونه تا حکمت :))
بارون میاد نت قطع میشه. طوفان میاد نت قطع میشه. چیپس شناسی بندر گناوه در یه مسابقه فوتبال شکست می خوره نت قطع میشه. یارانه می خوایم بگیریم نت قطع میشه. کاری هم هست توی این خراب شده صورت بگیره ولی نت قطع نشه؟!:d
منم از پارس نت دارم به پی اس ان وصل نمیشه کم کم این چیزا رو برامون عادی میکنن روزی می رسه که انگار نه انگار پی اس ان وجود داشته دقیقا مثل صورت کتاب :d(فیس ب)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
منم از پارس نت دارم به پی اس ان وصل نمیشه کم کم این چیزا رو برامون عادی میکنن روزی می رسه که انگار نه انگار پی اس ان وجود داشته دقیقا مثل صورت کتاب :d(فیس ب)

برای ما که عادی شده اصولا چیزی به اسم اینترنت وجود ندارد تنها یک چیزی هست که وقتی روش کلیک میکنی میتونی بری توی سایت چمیدونم ورزش 3و تابناک و فارس نیوز و... کلا فقط برای استفاده های فرا علمی هست این چی چی نت !!! یادمه یک دوست امریکایی داشتم اومده بود ایران میگفت ما توی آمریکا وقتمون را با دیدن youtube و آنلاین بازی کردن و دیدن فیلم از طریق اینترنت هدر میدیم خوش به حال شما که وقتتون رو تلف نمیکنید و همواره فقط در مواقع خیلی خیلی خاص مثل اعلام در امد خانوادتون و پرداخت مالیات میتونید از این وسیله استفاده کنید و من بودم که افتخار میکردم به اینهمه عزت و بصیرت

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
بچه ها شمام جديدا تو فيفا مشكل دارين يا فقط من دارم؟
هر دفعه بازي ميكنم وسطش ميپره بيرون جديدا اينجوري شده قبلا نبود براي شمام همينطوره؟اكثرا هم تو نيمه دوم بازي اينجوري ميشه

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
بچه ها شمام جديدا تو فيفا مشكل دارين يا فقط من دارم؟
هر دفعه بازي ميكنم وسطش ميپره بيرون جديدا اينجوري شده قبلا نبود براي شمام همينطوره؟اكثرا هم تو نيمه دوم بازي اينجوري ميشه
همه مشکل دارن....البته مشکل مثل اینکه از اینترنت ها هست...

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آقا برا لایو قبلا یه راهایی بود برا گرفتن گلد و پوینت مجانی. الانم چنین سایتایی هستن؟ (تو نت سرچ زدم اما میترسیم ویروس بگیرم ==> می خوام با لینوکس برم میشه؟؟)

- - -ویرایش - - -

بارا گشت زدن تو استور که مشکل udp نیست؟ هست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر