همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من میتونم به PSN وصل بشم، میتونم بازی هم بکنم ولی هر کاری میکنم استور را برام باز نمیکنه ...
مشکل از چیه؟ چیکار باید کرد؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام . لطفا یه اموزش ساخت اکانت هم بزارید . ااا مثلا من تقریبا بلد نیستم باید چی کار کنم واسه انلاین بازی کردن . لطفا یه راهنمایی کنید مرسی
دوست من اثلا كار خاصي نميخواد شما ميري سايت uk.playstation.com و از اونجا sign up رو ميزني انگار ميخواي تو يه سايت ثبت نام كني بعد ثبت نام همون ايميل و پسوورد رو تو قسمت psn كنسول وارد ميكني البته بعد از اينكه كنسولتو به نت وصل كردي از طريق گزينه network و بعدش انخاب آوتار و اسم و از اين قبيل كارا اين شد وصل شدنت به psn تنها كاري كه موند براي آنلاين بازي كردن خريد اشتراك پلاس هستش كه اونم تهيه ميكنيد و تو استور ريدم ميكني و تمام
موفق باشيد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من میتونم به PSN وصل بشم، میتونم بازی هم بکنم ولی هر کاری میکنم استور را برام باز نمیکنه ...
مشکل از چیه؟ چیکار باید کرد؟

باید از بقیه PS4 داران بپرسید ببینید واسه اونها هم اینجوریه یا نه اگه نه که مشکل از ISP هست

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
باید از بقیه PS4 داران بپرسید ببینید واسه اونها هم اینجوریه یا نه اگه نه که مشکل از ISP هست
مشکل از ISP نیست، با 2 تا ISP و حتی *** هم تست کردم ولی نشد
سرچ کردم دیدم خیلی ها این مشکل را دارن و این هم از حرکات قشنگ و باگ هایی که PS4 داره
یکی به اینا بگه 2 تا آپدیت درست حسابی بدین که خیلی باگ داره :-l
توی این یه هقته 2 بار تاحالا کنسول را کامل به دیفالت برگردونم :-l

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
دوست من اثلا كار خاصي نميخواد شما ميري سايت uk.playstation.com و از اونجا sign up رو ميزني انگار ميخواي تو يه سايت ثبت نام كني بعد ثبت نام همون ايميل و پسوورد رو تو قسمت psn كنسول وارد ميكني البته بعد از اينكه كنسولتو به نت وصل كردي از طريق گزينه network و بعدش انخاب آوتار و اسم و از اين قبيل كارا اين شد وصل شدنت به psn تنها كاري كه موند براي آنلاين بازي كردن خريد اشتراك پلاس هستش كه اونم تهيه ميكنيد و تو استور ريدم ميكني و تمام
موفق باشيد
خیلی ممنون از لطفتون .فقط شرمنده ساختن اکانت اروپا یا امریکا نداره

/و اینکه کدوم سرورها بهتره اروپا یا امریکا . چون پینگ من فکر کنم تو اروپا بهتره .

آخرین ویرایش:

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
یک مشکل و یک سوال دارم:

۱- از وقتی ps4 وصل شده به شبکه وایرلس خونه ، اینترنت من دایم قطع میشه ( نه تنها روی پی اس ۴ بلکه روی همه دیوایس ها ) بعد باید روتر رو یکبار خاموش روشن کنم تا باز به اینترنت وصل بشم.
بعید میدونم مشکل آی اس پی باشه ولی اگه کسی تجربه چننین مشکلی رو داشته اعلام کنه

۲-توی تست کانکشن خود پی اس ۴ سرعت دانلود 7mb/s میزنه ولی آپلود رو 198 kb/s میزنه،‌دلیلش چیه ؟ چرا آپلود رو کمتر از دانلود در نظر میگیره؟

تو حالت کلی نت من 450 kb/s دانلود میده و 450 kb/s هم آپلود.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
یک مشکل و یک سوال دارم:

۱- از وقتی ps4 وصل شده به شبکه وایرلس خونه ، اینترنت من دایم قطع میشه ( نه تنها روی پی اس ۴ بلکه روی همه دیوایس ها ) بعد باید روتر رو یکبار خاموش روشن کنم تا باز به اینترنت وصل بشم.
بعید میدونم مشکل آی اس پی باشه ولی اگه کسی تجربه چننین مشکلی رو داشته اعلام کنه

۲-توی تست کانکشن خود پی اس ۴ سرعت دانلود 7mb/s میزنه ولی آپلود رو 198 kb/s میزنه،‌دلیلش چیه ؟ چرا آپلود رو کمتر از دانلود در نظر میگیره؟

تو حالت کلی نت من 450 kb/s دانلود میده و 450 kb/s هم آپلود.
1 شما یکباز SSID مودمتو عوض کن بنا به دلیلی که گفتی روی یقه دیوایس ها هم خرابه (همون اسم وایرلست) .اگه نشد نویز و سیگنالتو بزار تا بگم چی کار کنی
2 کلا تو ایران سرعت آپلود پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر