همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
آقا خب یه نفر فرق بین این دو ریجن رو به من بگه تا برا پس دادن یه دلیلی داشته باشم :((

ببين رفيق بحث سر تفاوتش نيست بحث سر اينه كه الان توي بازار ريجن 3 دست كم 150-300 تومن از ريجن 2 ارزونتره
شما بگو چه قيمتي خريدي تا بهت بگيم سرت رو كلاه گذاشته يا نه !
فرقي ندارن تنها فرقشون همون فرق دكمه هاشونه ولي از لحاظ قيمتي اگر واقعا" ريجن 3 بهت داده و شما به شرط ريجن 2 بودن خريدي اره سر شما كلاه گذاشته و بايد بري با اضافه شو پس بگيري يا بايد بري بگي ريجن 2 منو بده !

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
ببين رفيق بحث سر تفاوتش نيست بحث سر اينه كه الان توي بازار ريجن 3 دست كم 150-300 تومن از ريجن 2 ارزونتره
شما بگو چه قيمتي خريدي تا بهت بگيم سرت رو كلاه گذاشته يا نه !
فرقي ندارن تنها فرقشون همون فرق دكمه هاشونه ولي از لحاظ قيمتي اگر واقعا" ريجن 3 بهت داده و شما به شرط ريجن 2 بودن خريدي اره سر شما كلاه گذاشته و بايد بري با اضافه شو پس بگيري يا بايد بري بگي ريجن 2 منو بده !

فک کنم جای کارکرد دایره و ضربدر هم فرق کنه , یعنی با ضربدر برمیگرده و دایره اینتر :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فک کنم جای کارکرد دایره و ضربدر هم فرق کنه , یعنی با ضربدر برمیگرده و دایره اینتر :d

خوب منم همونو گفتنم ديگه :|:d
من منظور اصلي ايم اين بود كه از لحاظ قيمتي اگر سرش كلاه رفته باشه كلاه رفته !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کجا ؟

سیستک چیه ؟
توضیح بده ...
لطف کن آدرس سایت provider رو بده

عزیزم، نگران نباش، دیگه چیزی نمیشه ... یک چیزی میدونم که دارم میگم

۳ صفحه هست دارم هوار میکشم؟

از کدوم شرکت سرویس داری ؟
آیا باز شده یا خیر؟
مرسی

برای من همون روز اول باز بود..منتها در طول روز و شب سرعت دانلودم از psn خیلی کمه..فقط نصف شبا خوب میشه..اینترنتم هم از یه شرکتی هست به اسم پرنیان ولی ردشو گرفتم مربوط میشه به های وب

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوستان من خودم با ساپورت سوني صحبت كردم گفت اگه كشورتون توي ليست نيست
اكانت نزديك ترين كشور رو بسازيد.من خودم هم اكانت us uk uae دارم.اوايل رو ps3 با us بودم موقع call قطع ميشد
بعد اومدم رو uk تو فيفا همش وسط بازي قطع ميشد
ولي الان با اكانت uae هم رو ps3 هم ps4 بدون هيچ مشكلي انلاين بازي ميكنم
اين تجربه شخصي بوده دليلشو نميدوم كه اصلا ربط داره يا نه ولي هرچي به سرور نزديك تر باشي شايد پينگ كمتري داشته باشه و هي قطع نشه.ربطيم نداره اگه اكانتت مال uae باشه فقط با اماراتيها بازي كني.از طريق سرور اونا وصل ميشي فقط و با كل دنيا ميتوني بازي كني.تنها فرقشون فكنم فقط تو استوره.به نظر من كسايي كه ايرانن uae بسازن اگه قطع ميشن يا احساس ميكنن سرعتشون كمه.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان من خودم با ساپورت سوني صحبت كردم گفت اگه كشورتون توي ليست نيست
اكانت نزديك ترين كشور رو بسازيد.من خودم هم اكانت us uk uae دارم.اوايل رو ps3 با us بودم موقع call قطع ميشد
بعد اومدم رو uk تو فيفا همش وسط بازي قطع ميشد
ولي الان با اكانت uae هم رو ps3 هم ps4 بدون هيچ مشكلي انلاين بازي ميكنم
اين تجربه شخصي بوده دليلشو نميدوم كه اصلا ربط داره يا نه ولي هرچي به سرور نزديك تر باشي شايد پينگ كمتري داشته باشه و هي قطع نشه.ربطيم نداره اگه اكانتت مال uae باشه فقط با اماراتيها بازي كني.از طريق سرور اونا وصل ميشي فقط و با كل دنيا ميتوني بازي كني.تنها فرقشون فكنم فقط تو استوره.به نظر من كسايي كه ايرانن uae بسازن اگه قطع ميشن يا احساس ميكنن سرعتشون كمه.

از لحاظ psn card چی ؟ برای امارات راحت گیر میاد یا نه ؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستان لطفا یه توضیح کاملی از این visa کارت های مجازی بدید تا ما هم بتونیم از این پلاس یه ماهمون استفاده کنیم

فکر نکنم به همبن راحتیا به ما ایرانی ها visa card بدن
ولی بازم سوال خوبی اگه دوستان میدونن لطفا جواب بدن

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان لطفا یه توضیح کاملی از این visa کارت های مجازی بدید تا ما هم بتونیم از این پلاس یه ماهمون استفاده کنیم

داداش من از این visa کارت های مجازی سر در نمی یارم شما کد استور که با دستگات گرفتی رو وارد کن 10 دلار تو استور میره به حسابت بعد با اون 10 دلار یه پلاس 1 ماهه بخر. موفق باشی

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يه سري سايت هست ويزا كارت فيك بهتون ميده !
اما مي گن اگر اينهارو وارد كرديد و سوني فهميد اكانت تون رو بن مي كنه !!!

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
سلام.. دوستان این نرمافزار های کاهش پینگ خوبه؟ رو کنسول جواب میده؟ به غیر از نرم افزار دیگه میتونم از چی برای کاهش پینگم استفاده کنم؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
البته يه سايتي هست براي استيم ازش خريد ميكردم يه كارت هايي ميداد كه نوعي Visa card بودن:
نمونه سفارش خودم:
. مشخصات ویزا کارت 25 دلاری :

Card Number : 42812264xxxxxxx
Expiration: 09/13
CVV2: xxx
آدرس جهت استفاده از ویزا کارت :
در این قسمت می توانید نام دلخواهی که دوست دارید را وارد کنید Full Name
Country:US
Address: North Central Ave
City : Phoenix
State : AZ
Zipcode : 85004
Phone :7574829295
احتمالا كار ميكنه.
از ويزا فيك هم استفاده نكنيد.

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
البته يه سايتي هست براي استيم ازش خريد ميكردم يه كارت هايي ميداد كه نوعي Visa card بودن:
نمونه سفارش خودم:

احتمالا كار ميكنه.
از ويزا فيك هم استفاده نكنيد.

میگه شماره کارت اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمککککککککک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر