همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هرکی مشکل sign in داره فقط و فقط یکبار آموزشی که تو امضام گذاشتم رو انجام بده....فقط و فقط برای بار اول....برای بار صدم فقط و فقط برای بار اول لازمه این کار رو امجام بدین...از دفعات بعدی عادی میتونید sign in بشید:d8-}
فکر کنم اخرشم مجبور شیم یه تاپیک برای این مشکل بزنیم...:d از هفته دیگه موج بعدی بچه ها که کنسول خریدن میریزن اینجا که وای ساین این نمیشیم !!!!وای چه خاکی بر سر کنیم...

علی این امضاتو بذار تو پست اول

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
هرکی مشکل sign in داره فقط و فقط یکبار آموزشی که تو امضام گذاشتم رو انجام بده....فقط و فقط برای بار اول....برای بار صدم فقط و فقط برای بار اول لازمه این کار رو امجام بدین...از دفعات بعدی عادی میتونید sign in بشید:d8-}
فکر کنم اخرشم مجبور شیم یه تاپیک برای این مشکل بزنیم...:d از هفته دیگه موج بعدی بچه ها که کنسول خریدن میریزن اینجا که وای ساین این نمیشیم !!!!وای چه خاکی بر سر کنیم...

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
من كه عاشقتم على شبونه ساعت 11شب رفتم در خونشون واسم sign كنه
راستى كنسول كى ميخرى على .?

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
دوست عزیز با این روش که آموزشش رو هم نوشتی ، گفتی که فقط یکبار لازمه sign in بشیم و از دفعات بعدی عادی میشه sign in کرد یعنی از دفعات بعدی خیلی عادی بدون شیر کردن میشه بازی رو آپدیت کرد و حتی خریداری و دانلود کرد؟ یا بدون کر*یو میشه راحت آنلاین بازی کرد ؟

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
دوست عزیز با این روش که آموزشش رو هم نوشتی ، گفتی که فقط یکبار لازمه sign in بشیم و از دفعات بعدی عادی میشه sign in کرد یعنی از دفعات بعدی خیلی عادی بدون شیر کردن میشه بازی م برنامه آپدیت کرد و خرید و .. یا بدون کر*یو میشه راحت آنلاین بازی کرد ؟
دقيقا فقط يك بار لازمه و ميشه مثل ps3 كه راحت بازى ميكنين

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
رفيق
ahmadgh11

اين چيزايي كه شما داري هي پست ميدي جز گنده تر كردن صفحه نيست عزيز جان !!!

وقتي مي گه سنگاپور نمي توني بسازي دليل اش اينه كه هنوز PS4 توي اسيا لانچ نشده به همين دليل مي گه نمي توني اكانت اسيا بسازي ! برو اكانت us يا eu بساز مثلا !
اين قسمت ip هم هيچ ربطي نداره شما درخواست كردي ! تنها چيزي كه ميتونه به درد همگي بخوره فقط DNS ه كه اون رو ميشه همينطوري هم گفت

مشكل وصل نشدن دفعه اول به psn رو هم كه بچه ها گفتن !!! راه حل اش رو هم گفتن

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
بالاخره درست شد. خيلي ممنون دوست عزيزDoppelGang3rX1 . موفق و مويد باشي. نجاتمون دادي. دوستاني كه هنوز مشكل در ساين شدن دارن مي تونن با من تماس بطيرند. 09372588337

- - -ویرایش - - -

.

- - -ویرایش - - -

رفيق
ahmadgh11

اين چيزايي كه شما داري هي پست ميدي جز گنده تر كردن صفحه نيست عزيز جان !!!

وقتي مي گه سنگاپور نمي توني بسازي دليل اش اينه كه هنوز PS4 توي اسيا لانچ نشده به همين دليل مي گه نمي توني اكانت اسيا بسازي ! برو اكانت us يا eu بساز مثلا !
اين قسمت ip هم هيچ ربطي نداره شما درخواست كردي ! تنها چيزي كه ميتونه به درد همگي بخوره فقط DNS ه كه اون رو ميشه همينطوري هم گفت

مشكل وصل نشدن دفعه اول به psn رو هم كه بچه ها گفتن !!! راه حل اش رو هم گفتن
درست شد دوست عزيز. ممنون از راهنماييت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر