همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

naser_2200

کاربر سایت
Jan 14, 2007
20
اصولا بهتره داستان شیر کردن و بی خیال بشید چون خود کریو هم این روزا حال خوشی نداره.
مشکل کلی تر از این حرفاست. چند وقت پیش اعلام کردن که میخوان پهنای باند کشور رو زیاد کنن و از همون روزا کل مشکلات شروع شده.

شما هم تنها مخاطبش نیستین، کل سیستم یانک ها سایت های سرویس دهنده اینترنت و در کل ، کل اینترنت ایران داره دستخوش تغییر میشه و احتمالا به زودی هم حل میشه.
به خاطر همینه که هر کسی یه جوری یه روزی تونسه یه کاری با ps4 یا xbox بکنه چون اون روز خاص درگیر بخش دیگه ای بودن.
اینم بیانیه ای که چند روز پیش تو یکی از سایت های خبری دیدم: " تغییرات سراسری در زیرساخت‌های اینترنت سراسر کشور در حال روی‌دادن است. برخی مشکلات پیش آمده به سبب مسائل مربوط به ارتقای پهنای باند ایران می باشد."

شاد باشید

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اصولا بهتره داستان شیر کردن و بی خیال بشید چون خود کریو هم این روزا حال خوشی نداره.
مشکل کلی تر از این حرفاست. چند وقت پیش اعلام کردن که میخوان پهنای باند کشور رو زیاد کنن و از همون روزا کل مشکلات شروع شده.

شما هم تنها مخاطبش نیستین، کل سیستم یانک ها سایت های سرویس دهنده اینترنت و در کل ، کل اینترنت ایران داره دستخوش تغییر میشه و احتمالا به زودی هم حل میشه.
به خاطر همینه که هر کسی یه جوری یه روزی تونسه یه کاری با ps4 یا xbox بکنه چون اون روز خاص درگیر بخش دیگه ای بودن.
اینم بیانیه ای که چند روز پیش تو یکی از سایت های خبری دیدم: " تغییرات سراسریدر زیرساخت‌های اینترنت سراسر کشور در حال روی‌دادن است. برخی مشکلات پیش آمده به سبب مسائل مربوط به ارتقای پهنای باند ایران می باشد."

شاد باشید
خدا کنه همینی که می گی باشه ولی اخه چرا پورت ها رو بستن اخه استور چرا؟ دلم می گیره اصلا وقتی ps4 رو روشن می کنم:((((

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
خدا کنه همینی که می گی باشه ولی اخه چرا پورت ها رو بستن اخه استور چرا؟ دلم می گیره اصلا وقتی ps4 رو روشن می کنم:((((
عزیز این حرف و نزن ایشالا درست میشه الانم با این روشی که بچه ها یاد دادن کارتو را بنداز تا زمانی که ok بشه;)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
عزیز این حرف و نزن ایشالا درست میشه الانم با این روشی که بچه ها یاد دادن کارتو را بنداز تا زمانی که ok بشه;)

امیدوارم درست بشه چون تنها سرگرمی ما هست

- - -ویرایش - - -

مشکل منم به کلی با استور حل شد راحت وارد استور می شم!!!
ps3 ya ps4?

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
ای بابا دهنمون به F رفت )x
گفتیم میایم تعطیلات با خانواده حال میکنیم و PS4 هم زدیم زیر بغل و گفتیم خوشحال و خندان حالا اوضاع اینه اه اه )x
حالا هفته ی دیگه همه خوشحال شاد از تعطیلات برمیگردن، کاملا تجدید قوا شده، من فقط حرص خوردم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
نه خير بعضي از isp ها كلا" مشكل دارن يه سري ندارن ! اون مشكل هم براي ورود به استوره ! يه سري isp ها هستن براي ساين اين اوليه هم مشكل ايجاد مي كنن و شما بايد ساين اين اوليه رو با شير كردن انجام بديد بعد از اون ديگه مشكل نداره ! ميتونيد بدون شير كردن هم ساين اين كنيد

آخرین ویرایش:

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
اقا یکی به من کمک کنه 3 هفته ای هست ps4 گرفتم ولی نمیتونم انلاین بازی کنم .لپ تابم خرابه و نمیتونم شیر کنم با موبایلم یه سیم کارت رایتل 1024 گرفتم که فوق العاده است ولی این هیلتر شکن موبایلم بدرد نمیخوره و نمیشه شیر کرد تو رو خدا یه مسلمانی یه هیلتر شکن خوب برای موبایل بهم معرفی کنه یا بده اخه نمیتونم بخرم:(((((((

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
salam duste aziz manam hamin moshkelo daram. mishe shomarato bedi raje behesh sobat konim? 09372588337

- - -ویرایش - - -

دوستان من نمیتونم به psn وصل بشم مشکل چیه ارور wv-33910-6 میده
salam duste aziz manam hamin moshkelo daram. mishe shomarato bedi raje behesh sobat konim? 09372588337

- - -ویرایش - - -

duste aziz manam hamin error (wv 33910 6 ) ro daram. mishe shomaratuno bezarin telephoni sobat konim? 09372588337
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم و اونم این هستش که نمیزاره به PSN وصل بشم.ایدی جدید هم میخوام بسازم اجازه نمیده و میگه که نمیتونی کانکت شی.داخل Network هم که میرم همه تنظیمات رو روی اتوماتیک میزارم البته اینم بگم که با Wi-Fi وصل میشم.بعدش که داخل کانکشن تست میرم همه چی رو OK میکنه ولی بازم موقع وصل شدن به PSN وصل نمیشه و دوباره همون ارور رو میده.بنظرتون مشکل از کجاست!!:-/

- - -ویرایش - - -

salam duste aziz manam hamin moshkelo daram. mishe tel bedi tamas begiram? 09372588337
آقا منم دقیقا همین مشکلو با همین ارور دارم
دانلودش کن امتحان کن ببین وصل میشه یا نه یه خبر بده

- - -ویرایش - - -

salam duste aziz manam hamin moshkelo daram. mishe tel bedi tamas begiram? 09372588337
با سلام به تو دوست خوب гадюка

من اسمم داود نامور اسم کابریم :( t33 ) تو این سایت و console-hax هست.
من کنسولم رو ازconsole-hax بعداز آقا hamid1752 خریدم .وهمین مشکل رو که شما دارید منهم دارم او تاپیک بالا رو هم من تو سایتplaystation.com
زدم:
Error cod all network my ps4(wv-33910-6) - PlayStation® Community Forums
الان بری همون جا زیرش یه تاپیک فارسی هم برات نوشتم .
دستگاه هفته قبل شنبه رسید دستم باایدی mgoodboy3پی اس3 رو پی اس۴ که با کشور سنگاپور ساینین کردم اولش ارور :(the servie is not lable in your counry/region )ساپورت نکردن کشور و ریجون داد ولی اجازه میداد بازم اکانت دیگه بسازی ولی الان مشکل بالا که خودتم داری رو میده وبه سرور پی اس ان وصل نمیشه من از سیف مد ازحالت۶. که( آنالیزینگ) هست دستگارو صفر کارخانه میکنه وهمچی پاک مکنه چند بار استفاده کردم ولی بازم اکانت جدید نمیسازه وفقط اکانت قبلی روقبول مکنه وبه پی اس ان وصل نمیشه .
فکر کنم این مشکل بعد لانج دستگاه تو اروپا و شولغی سرورهای psn بوجود امد چون من قبل از اون 2تا اکانت رو روسنگاپورساختم چون ادرس دقیق برا us نداشتم .حتی براhamid1752 تو console-hax در پست خودش در رابطه با مشکل اولم سوال پرسیدم بدبختی دستگاه تازه اومده برا هرکی هم یه مشکل داره وکسی درست نمیدونه این ارورها دقیقا برا چییه به هر حال ببخشید سرت رو درد اوردم.اگه فهمیدی مشکل چیه به من هم بگو حلش کنم. با تشکر ازشما

- - -ویرایش - - -

با سلام به تو دوست خوب гадюка

من اسمم داود نامور اسم کابریم :( t33 ) تو این سایت و console-hax هست.
من کنسولم رو ازconsole-hax بعداز آقا hamid1752 خریدم .وهمین مشکل رو که شما دارید منهم دارم او تاپیک بالا رو هم من تو سایتplaystation.com
زدم:
Error cod all network my ps4(wv-33910-6) - PlayStation® Community Forums
الان بری همون جا زیرش یه تاپیک فارسی هم برات نوشتم .
دستگاه هفته قبل شنبه رسید دستم باایدی mgoodboy3پی اس3 رو پی اس۴ که با کشور سنگاپور ساینین کردم اولش ارور :(the servie is not lable in your counry/region )ساپورت نکردن کشور و ریجون داد ولی اجازه میداد بازم اکانت دیگه بسازی ولی الان مشکل بالا که خودتم داری رو میده وبه سرور پی اس ان وصل نمیشه من از سیف مد ازحالت۶. که( آنالیزینگ) هست دستگارو صفر کارخانه میکنه وهمچی پاک مکنه چند بار استفاده کردم ولی بازم اکانت جدید نمیسازه وفقط اکانت قبلی روقبول مکنه وبه پی اس ان وصل نمیشه .
فکر کنم این مشکل بعد لانج دستگاه تو اروپا و شولغی سرورهای psn بوجود امد چون من قبل از اون 2تا اکانت رو روسنگاپورساختم چون ادرس دقیق برا us نداشتم .حتی براhamid1752 تو console-hax در پست خودش در رابطه با مشکل اولم سوال پرسیدم بدبختی دستگاه تازه اومده برا هرکی هم یه مشکل داره وکسی درست نمیدونه این ارورها دقیقا برا چییه به هر حال ببخشید سرت رو درد اوردم.اگه فهمیدی مشکل چیه به من هم بگو حلش کنم.

- - -ویرایش - - -

اقا من نمیتونم به PSN وصل شم و ارور WV-33910-6 رو میده.می خوام اکانت جدید توی PSN بسازم بازم همین ارور رو میده.کلا پروفایل جدید خواستم بسازم بعدش یه اکانت متفاوت بازم این ارور رو میده!مشکل از کجاست؟!راه حل دقیقی داره چون مزخرفاتی که خودش گفته بود رو 10 ها بار انجام دادم بازم نشد که نشد:(

- - -ویرایش - - -

اقا من نمیتونم به PSN وصل شم و ارور WV-33910-6 رو میده.می خوام اکانت جدید توی PSN بسازم بازم همین ارور رو میده.کلا پروفایل جدید خواستم بسازم بعدش یه اکانت متفاوت بازم این ارور رو میده!مشکل از کجاست؟!راه حل دقیقی داره چون مزخرفاتی که خودش گفته بود رو 10 ها بار انجام دادم بازم نشد که نشد:(

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
duste aziz manam hamin error ro daram mishe Tel bedi? 09372588337
سلام بر همه ی دوستان ... میخواستم ببینیم کسی به مشکل من برخورده یا نه . و من به دلیل زیاد بودن کامنتا انصافا حال نداشتم همه رو بخونم :(
والا من با PS4 به هیچ عنوان نمیتونم به PSN وصل بشم و ارور WV-33910-6 رو میده که هیچجا و توی هیچ سایت و فرومی نمونه این ارور رو پیدا نکردم :( واقعا نمیدونم چه کنم کلافه شدم ناجور :(
و از طرف دیگه با PS3 میتونم به PSN وصل شم ولی به Store نه میگه Under maintenence هست و جالب که با *** میشه وصل شد !!!
و جالبتر اینه که با PSVITA هم میتونم به PSN و هم به STORE وصل شم و با PC هم میشه و احتیاجی به هیچ چیز نیست !!!
و همه این تستا رو من با 3 تا ISP مختلف و 3 تا مودم مختلف انجام دادم که دیگه انصافا من منتظر 3 گزینه هستم که اتفاق بیوفته چون چیزی به ذهنم نمیرسه مگه کسی راهنمایی کنه :(
1-اینکه با یه Update دیگه این مشکل حل بشه واسه من که بعیده
2-با ریلیز دبی این مشکل حل بشه با در نظر گرفتن اینکه سرویسای خاور میانه هنوز وصل نشده باشه که در این موردم شک دارم ولی خو امیده دیگه
3-متاسفانه ممکنه سونی ایران رو توی نسل جدید بلاک کرده باشه که اینم باز بعیده ولی خو دیگه چه مشکلی داره !؟!؟ اینو به دلیل مشکل فعلی Store گفتم که خدا کنه نباشه من 3 بازی از Store قبلا pre order کرده بودم :( حالا هم که هیچ کاری نمیشه کرد !!

ودر آخر من به ساپورت UK ایمیل زدم که چرا و مشکلاتمو گفتم و گفتم اگه واقعا قرار ایران بلاک بشه یا شده دلیلشو بم بگید که هنوز جوابی ندادن چون چن ساعت هست که این PM رو دادم و احتمالا 1 روز طول بکشه ...
حالا ممنون میشن هر کی هر چی داره رو کنه ببیبنم میشه زودتر کاریش کرد یا نه :(

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
هرکی مشکل sign in داره فقط و فقط یکبار آموزشی که تو امضام گذاشتم رو انجام بده....فقط و فقط برای بار اول....برای بار صدم فقط و فقط برای بار اول لازمه این کار رو امجام بدین...از دفعات بعدی عادی میتونید sign in بشید:d8-}
فکر کنم اخرشم مجبور شیم یه تاپیک برای این مشکل بزنیم...:d از هفته دیگه موج بعدی بچه ها که کنسول خریدن میریزن اینجا که وای ساین این نمیشیم !!!!وای چه خاکی بر سر کنیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر