همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
ممنون کنسول واکانت شما ریجن ۱بود؟ اگه پیغامی که براش زدی یه کپی پیست کنی خیلی ممنون میشیم که همونو بزنیم که حل کنن چون بعضی از بچه ها زدن جوابی هم نگرفتن

من ریجن 2 هستم فعلاً ps3 دارم و ps4 هفته دیگه میاد. اینم متن نامه:In Iran, we have a problem connecting to the psn on ps3 and ps4 please help

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من ریجن 2 هستم فعلاً ps3 دارم و ps4 هفته دیگه میاد. اینم متن نامه:In Iran, we have a problem connecting to the psn on ps3 and ps4 please help
شما واقعا با این ایمیل مشکلت تو حل کردند...؟؟:d اونوقت چجوری فقط برای شما یک نفر رو حل کردن چون زدی we ....:cool2: پس بقیه ما چی ؟؟ سونی همش پارتی بازی میکنه:))

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
شما واقعا با این ایمیل مشکلت تو حل کردند...؟؟:d اونوقت چجوری فقط برای شما یک نفر رو حل کردن چون زدی we ....:cool2: پس بقیه ما چی ؟؟ سونی همش پارتی بازی میکنه:))

والا من نمیدونم دیگه فقط اینو میدونم که بعد از این جریان مشکلم حل شد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
رفيق مال شما شانسي درست شده ! يعني مثل بقيه كه يه ساعت ميره 23 ساعت نميره شده
اگر زمان هاي ديگه هم امتحان كردي و درست بود اون موقع بايد بگي درست شده

به ساپورت اسيا هم اصلا" ربطي نداره شما بايد با ساپورت اكانت مربوطه ات صحبت كني البته تا جايي كه من ميدونم

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
رفيق مال شما شانسي درست شده ! يعني مثل بقيه كه يه ساعت ميره 23 ساعت نميره شده
اگر زمان هاي ديگه هم امتحان كردي و درست بود اون موقع بايد بگي درست شده

به ساپورت اسيا هم اصلا" ربطي نداره شما بايد با ساپورت اكانت مربوطه ات صحبت كني البته تا جايي كه من ميدونم
از دیروز درست شده و 100بار هم زدم و مشکلی نداشت

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:(:-/:|من یه ۲۰ دلاری خریدم میخوام حالا پلاس بخرم باش نمیزاره میگه کریدیت کارت وارد کن عجب گرفتاری شدیما کسی کردیت کارت برا رد کردن این مرحله سراغ نداره تخم کارت پلاسا که ملخ خورده اکانتم بخریم بخوایم پلاس بخریم که کارت اعتباری میخواد خستمون کرد اه؛:|

آخرین ویرایش:

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
عزيزاني كه مثله من error wv339106 رو ميگيرين تا حالا شده امتحان كنيد و وصل شيد؟
بعد دوباره error بده؟

- - -ویرایش - - -

:(:-/:|من یه ۲۰ دلاری خریدم میخوام حالا پلاس بخرم باش نمیزاره میگه کریدیت کارت وارد کن عجب گرفتاری شدیما کسی کردیت کارت برا رد کردن این مرحله سراغ نداره تخم کارت پلاسا که ملخ خورده اکانتم بخریم بخوایم پلاس بخریم که کارت اعتباری میخواد خستمون کرد اه؛:|

عزيز منم بد جوري دنبال psn plus uae هستم گفتن نيست
گفتن يه 20$ و 50$ psn card بخرم كه بتونم باهاش psn plus بگيرم
شما امتحان كردي نشده؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

شما دقيقا" چه مراحلي را انجام ميدي ؟!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
عزيزاني كه مثله من error wv339106 رو ميگيرين تا حالا شده امتحان كنيد و وصل شيد؟
بعد دوباره error بده؟

- - -ویرایش - - -

عزيز منم بد جوري دنبال psn plus uae هستم گفتن نيست
گفتن يه 20$ و 50$ psn card بخرم كه بتونم باهاش psn plus بگيرم
شما امتحان كردي نشده؟
نه نمیشه تا میخوام بخرم میگه کارت اعتباریتا وارد بکن :|

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان مشکل استور کم بود واسه ps3 قسمت account managment هم بستن دوستان یه تست کنن ببینن واسه ps4 مشکل جدیدی رخ نداده!!!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستاني كه از شبكه و كامپيوتر سر در ميارن بيان خواهشا" يه تحقيقي بكنن ببينن مشكل از كجاست تا حداقل يه عملي انجام بديم

اينطوري كه اينها دارن پيش ميرن ديگه نميشه حتي ساين اين كرد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستاني كه از شبكه و كامپيوتر سر در ميارن بيان خواهشا" يه تحقيقي بكنن ببينن مشكل از كجاست تا حداقل يه عملي انجام بديم

اينطوري كه اينها دارن پيش ميرن ديگه نميشه حتي ساين اين كرد

مگه Origin روی pc درست شد که این درست بشه؟ :d این مشکلات به دست ما حل نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر