همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
داداش من الان وصل ميشم مشكلي نداره فقط ميخواستم بدونم الان كه وصله اگه يه وقت بخوام مودم عوض كنم يا ps4 و به يه wireless ديگه وصل كنم بازم وصل ميشه؟ميترسم دوباره وصل نشه .شما امتحان كردي؟مشكل نداره اگه تنظيمات wireless رو ps4 دوباره انجام بدم!؟وصل ميشه؟
فکر نمیکنم به مودم ربطی داشته باشه...حتی تنظیمات کنسول هم که رو اتومات بود و دستکاری هم کنی باز طوری نمیشه....شما نت رو هم عوض کنی نباید فرقی کنه مگر شرایط خاصی پیش بیاد...چون بار اول یکی از بچه ها بود گفت خونه رفیقش ساین این کرده و وقتی اومده خونه خودش با نت خودش موفق شده ساین بشه...
اول یکی پیدا کنید کارش اینترنت و شبکه باشه اول بیاد توضیح بده چرا اینجوری میشه...:d !!!! من خودم رشتم اقتصاد و اصلا از شبکه اینا زیاد سر در نمیارم همه اینارو هم تجربی فهمیدم :d

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
احتمالا بشه ولی انقدر سرعتش پایین هست که پشیمون میشی :d
عزيز من با PS3 هفته اى حداقل يه فيلم اجاره ميكردم البته با PS3Proxy يا vp n يا پر ا كسى روشن ميكردم.
به عشق فيلم هاى 4K دستگاه PS4 رو خريدم. حالا وضع شده اين!
اگه ميشه لطف كنى رو قيمت اجاره يكى از فيلمها OK كن اگه به صفحه بعد رفت برگرد و آدامه نده و خبرش رو به ما هم بگو. ممنون

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
عزيز من با PS3 هفته اى حداقل يه فيلم اجاره ميكردم البته با PS3Proxy يا vp n يا پر ا كسى روشن ميكردم.
به عشق فيلم هاى 4K دستگاه PS4 رو خريدم. حالا وضع شده اين!
اگه ميشه لطف كنى رو قيمت اجاره يكى از فيلمها OK كن اگه به صفحه بعد رفت برگرد و آدامه نده و خبرش رو به ما هم بگو. ممنون
راستش هنوز ps4 من نرسیده ایشالا هفته بعد برسه حتما این کار رو میکنم براتون

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
اميدوارم اين مشكل حل بشه بتونيم مثه ادم از امكانات اين ps4 استفاده كنيم كسي اگه بتونه توضيحح بده يا بپرسه دقيقا چرا اينجوري ميشه خيلي خوب بود

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:-o.بچه ها من امروز تازه اومدم این ۳تا کدی که تو جعبه هست را وارد کنم اما ارور میده میگه کد اشتباهه یا مصرف شده قبول نمیکنه کدا را تو اکانت امریکا هم وارد میکنم:-o مشکل از کجاست؟:-/

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
:-o.بچه ها من امروز تازه اومدم این ۳تا کدی که تو جعبه هست را وارد کنم اما ارور میده میگه کد اشتباهه یا مصرف شده قبول نمیکنه کدا را تو اکانت امریکا هم وارد میکنم:-o مشکل از کجاست؟:-/
برای یکی از دوستام هم دقیقا همین مشکل پیش اومد

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
برای یکی از دوستام هم دقیقا همین مشکل پیش اومد

دوست عزیز live is life اگه کدهارو با pc میزنی میگه کد اشتباهه یا مصرف شده مال منهم همیطوری بود بعد چند بار زدن ایندفه میگفت با pc قبول نمیکنه ولی الان که با خود دستگاه زدم قبول کرد.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام اینجا برو
Dcinpc.com

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

psn plus UAE كسي سراغ داره؟[/QUOTمنم میخواستم هر جا زنگ زدم پلاس چه امارات چه امریکا نداشتن فقط ۵۰ $داشتن
یک مسئله که هست اینه اگه رو اکانت امارات پلاس فعال کنیم وبه عنوان پریمری بزاریمش اگه رو اکانت امریکا از استور گیمی بخریم رو اکانت اماراته میشه بازیش کرد؟؟؟]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر