همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
دوستان یه سوال داشتم هنوزم میشه بازیهایی که از استور میخریم رو شیر کنیم ؟
تو نسل قبل هر بازی رو میشد دو نفر باهم استفاده کنن این نسل هم میشه ؟
فکر کنم اینطوری ـه :
شدنش میشه! ولی روی کنسول دوم تروفی نمیده!
یعنی رو کنسول دوم،فقط تروفی رو به همون یوزری که باهاش خریداری شده میده! ولی کنسول اول روی همه ی یوزرها فعاله!

در مورد اینکه میشه همزمان با هم بازی کرد یا نه هم چیزی یادم نمیاد! :-"

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بله دوست عزیز و مشکلی هم نداره.:d
خیلی خوبه...
دستم درد نکنه:d
تا الان هر کی امتحان کرده جواب گرفته ....فقط میمونه استور که راه های مختلف برای دسترسی بهش زیاده...تا ببینیم نت کی به حالت قبل برگرده

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
خیلی خوبه...
دستم درد نکنه:d
تا الان هر کی امتحان کرده جواب گرفته ....فقط میمونه استور که راه های مختلف برای دسترسی بهش زیاده...تا ببینیم نت کی به حالت قبل برگرده

داداش من الان وصل ميشم مشكلي نداره فقط ميخواستم بدونم الان كه وصله اگه يه وقت بخوام مودم عوض كنم يا ps4 و به يه wireless ديگه وصل كنم بازم وصل ميشه؟ميترسم دوباره وصل نشه .شما امتحان كردي؟مشكل نداره اگه تنظيمات wireless رو ps4 دوباره انجام بدم!؟وصل ميشه؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
با چه روشی؟

روش سوم از همه بهتر بود فقط تو شر کردن خیلی اذیت میکنه یک بار وصل میشد ای پی نمیگرفت یک بار وصل میشد ای پی میگرفت اینترنت نداشت یک بار وصل میشد همه چی داشت کریو قطع میشد چه رنجی کشیدیم این اول نسل جدیدا:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فکر کنم اینطوری ـه :
یعنی رو کنسول دوم،فقط تروفی رو به همون یوزری که باهاش خریداری شده میده! ولی کنسول اول روی همه ی یوزرها فعاله!
در مورد اینکه میشه همزمان با هم بازی کرد یا نه هم چیزی یادم نمیاد!
:-"
ای بابا . حالا تروفیش رو میشه یکاریش کرد اما اینکه همزمان با هم نتونیم بازی کنیم خیلی بده !
امیر هیچ جایی راجع به این قضیه توضیح نداده ؟ :D راستی قیمت فیفا تو استور چنده ؟

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سلام
این شر کردن فقط بخاطر خرید از psn هست یا واسه بازی کردن هم باید با کریو باشه . چون اگه اینطوری باشه پینگ میره روی 1000

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
سلام
این شر کردن فقط بخاطر خرید از psn هست یا واسه بازی کردن هم باید با کریو باشه . چون اگه اینطوری باشه پینگ میره روی 1000
نه لازم نیست واسه بازی کردن میتونی با نت خودت بازی کنی ولی واسه استور کریو لازمه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
فکر کنم اینطوری ـه :

در مورد اینکه میشه همزمان با هم بازی کرد یا نه هم چیزی یادم نمیاد! :-"

والا من که هر چی تو بلاگ پلی استیشن آمریکا خوندم همه چی دقیقآ مثل ps3 بود یعنی همون محدودیت های قبل دیگه همچین چیزی که شما گفتین اضافه نشده بود اگه می تونین یه لینک بدین ما هم استفاده کنیم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر