همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خبر خیلی فوری و خیلی مهم . نحوه Sign in شدن در PS4 با هر کانکشنی 100% تست شده

دوستان بلاخره موفق به Sign in شدن در PS4 شدم و بسیار از این بابت خوشحالم که GOD KNOWS HOW MUCH :x

و نحوه Sing in شدن :
اول از همه شما احتیاج به PS3Proxy و Kerio و یک عدد WiFi Dongle یا یک عدد کارت شبکه(pci express network card) و یا Laptop دارید. البته فقط برای باره اول ....
بعد باید اینترنت خود را از مودم به PC با استفاده از کارت شبکه یا WIFI Dongle انتقال داده و با استفادا از PS3Proxy (احتمالا نحوه استفاده از این برنامه و تنظیماتش رو بلدید اگه نه که میتونید از کسانیکه بلدن بپرسید یا بپرسید که جدا توضیح بدم و ست کردن این برنامه با PS4 درست شبیه PS3 هست ) اینترنت رو به PS4 از طرق کارت شبکه مادربرد انتقال داده ولی قبل از آن باید Kerio رو اجرا کنید و از قسمت Open Network and sharing center به قسمت change adapter stettings و روی Kerio virtual network کلیک راست کرده و از تبِ sharing تیکه Allow Other user to connect throgh this camputer's network رو بزنید سپس PS3Proxy رو طبق روش خودش اجرا کرده و با PS4 ستش کنید همانطوری که با PS3 ست میکنید ...

و حالا به قسمت Sign in در PS4 بروید و Acc خود را وارد کنید و شما ذوق زده خواهید شد همانطوری که من شدم و به PSN وصل خواهید شد و فراموش نکنید که گزینه AUTO LOGIN را فعال کنید و در همین لحظه شما Store را هم باز خواهید کرد و میتوانید استفاده کنید .
وحالا میتوانید تنظیمات خود را به حالت اول برگردانید و براحتی Sign in شوید و بازی کنید و Update و DL کنید فقط شما کافیست یکبار SIGN IN شوید بعد از آن هیچ احتیاجی به مراحل قبل ندارید .... و اگه به Store نیاز داشتد میتوند Playstaion App یا سایت Sonyentertainmentnetwork.com با Acc خود log in شده و خرید و کد Plus و دانلود خود را روی PS4 انجام دهید یا راه قبلی رو پیش بگیرید .... تنها چیزی که من الان نمیفهمم اینه که چرا برای یه بار Sign in شدن یا تنظیمات Profile باید اینکار رو کرد ولی بعدش احتیاجی نیست ولی خو حداقل میشه فعلا مثه PS3 استفاده کرد تا اینترنت درست شه مثه قبل امیدوارم ...

در صورت موفق شدن که من 100% تست کردم و مشکلی ندارم لایک یادتون نره ;):bighug: در غیره اینصورت نمیبخشمتون )x:-*
مرسی اما من مشکلم با store و بقیه feature های ps4 هست که الان از دسترس خارج شده. اگه دنبالش رو نگیریم به خدا تا اخر نصل همینطور میمونه. اقا من می خوام از feature های کنسولم استفاده کنم 2400 تومان ندادم که برم مثل ps3 از این کنسول استفاده کنم

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
عزيز نيازي به اين همه دنگ و فنگ نيست شما اگه يه بار با اينترنت يكي كه وصل ميشه sign in كنيد دفعه بعد با اينترنت خودتونم وصل ميشه
منم وصل نميشدم همين error كوفتي رو ميگرفتم با اينرنت دوستم وصل شدم بعد كه اومدم خونه با كمال ناباوري وصل شد
وقتي test connection رو زدم يه قسمت مثل ps3 اضافه شده بود كه همونجا playstation network ساين اين شد
فكر كنم يه جورايي دور زد اون menu رو نميدونم چه مشكلييه ولي اگه ***** بود با pc هم نميرفت انگار با app مشكل داره كه نميشه

Auto login رو نزنيم چي ميشه؟دوباره وصل نيشه؟
بعد auto login كجا؟اينكه اتوماتيك بره تو user اي كه ساختيم يا اتوماتيك وصل شه به psn?چون من اون لحظه انقد ذوق كردم همينجوري next زدم نميدونم همچين گزينه اي ديدم يا نه؟بعد شما الان به store هم وصل ميشي؟كد پلاس رو هم زدي؟با pc نتونستم كد پلاس رو بزنم
مرسي از توضيحات.بلاخره اين ps4 يه كاري ميكنه هممون bill gates بشيم از بس با مشكلات دست و پنجه نرم كرديم

ac128

کاربر سایت
Jun 19, 2008
29
سلام کار راحتیه شما اول یه اکانت کایرو یا vp از یکی از ارائه کنندگان میخرین بعد روی کامپیوتر تون دو تا کارت شبکه نصب می کنی با یکی از کارت شبکه اینترنت و به کامپیوتر تون برسونید وقتی هم vp اجرا کردین یه کارت شبکه دیگه براتون درست میشه که کانکشن vpتونه بعد روی اون راست کلیک میکند توی تب sharing کارت شبکه دوم که ps4 وصله رو انتخاب میکنی تمام

خیلی هم بد نیست به همه چی وصل میشه من فیفا و ابدیت کردم کسی هم خواست منو اد منه این id: asroma2022
کسی اگه بندرعباسه بگه بیام براش راه بندازم با تشکر

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
سلام من متاسفانه هنوز PS4 دستم نرسیده و انشاالله هفته آینده اما من هم از طریق PS3 نمیتونستم به store وصل بشم تو این چند روز (شرکت پارس آنلاین کرج ).
اما امروز صبح (حدود 5 دقیقه قبل ) مودمم رو عوض کردم و در کمال تعجب بعد حدود 4 روز وصل شد . گفتم شاید شما هم اگر مودم دیگه ای در دسترس داشته باشید بتونید وصل بشید .
مودمم که وصل نمیشد : 2770L شرکت Dlink بود و مودم دوم که باهاش وصل شد و قدیمی تر هم هست ( یک سری مشکلات داره البته این مودم ) DSL-2640U هست .

انشاالله این مشکل حل بشه ( درضمن مودم 2770L رو نمیشه باهاش پورت ها رو باز کرد اما با 2640U من پورت های سونی رو باز کردم )

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:xاگه یکی از بچه ها بتونه تو یک تاپیک جداگانه یا عنوان راه حل مشکل وارد شدن به psn توضیحات و آموزش مراحل را با عکس بزاره خیلی عالی میشه S-U-P-R-E-M-E دوستمون توضیح خوبی داد فقط یا خود ایشون یا یکی از دوستان با عکس مراحل را تو یک تاپیک جدا بزاریم میتونه سالها این اموزش به کار بیاد و هر بار هم آپدیت بشه اگه نیاز بود:)

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
سلام
امروز با ps3 وارد استور شدم :dبا وایمکس مبینت
بعد سونی یه پلاس 3 ماه بهم هدیه داده بعد می خواستم بدونم برای ps4 استفادش کرد؟

بعد الان راحت میشه با ps4 انلاین بازی کرد دیگه؟

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
:xاگه یکی از بچه ها بتونه تو یک تاپیک جداگانه یا عنوان راه حل مشکل وارد شدن به psn توضیحات و آموزش مراحل را با عکس بزاره خیلی عالی میشه S-U-P-R-E-M-E دوستمون توضیح خوبی داد فقط یا خود ایشون یا یکی از دوستان با عکس مراحل را تو یک تاپیک جدا بزاریم میتونه سالها این اموزش به کار بیاد و هر بار هم آپدیت بشه اگه نیاز بود:)
تاپیکش رو چند ماه پیش زدم نحوه شیر کردن vp.n با کنسول ها ولی مدیرا پاکش کردند.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
بلاخره معلوم شد مشکل از کجاست مشکل از isp ها هست البته بود ، من پارس آنلاینم دیشب حدود 2:30 اینترنت کلا قطع شد از مرکز مخابراطی بعد که وصل شد 3 صبح بود ، بعدش هر چی رو که تست کردم دیدم درست شده مثلا از آیتیونز اصلن نمیشد چیزی رو آپدیت یا دانلود کرد که درست شد اون وقت ما فکر میکردیم باز اپل بیچاره ip ایرانی ها رو تحریم کرده :| ، به PSN هم راحت وصل میشه استور هم باز میکنه البته با PS4 ، PS3 رو نمیدونم ولی فکر کنم اونم درست شده ، هر چی از این مشکلات به وجود میاد زیر سر همین isp ها عزیزه 8-|

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
یک مسلمان در راه خدا اموزش مرحله به مرحله , با تصویر , با لینک دانلود تمامی برنامه های لازمه و نحوه ی استفاده از لپتاپ به جای کارت شبکه و ... بذاره تا هم ما بتونیم فیض الهی و نبوی ببریم هم بتونیم برای اولین بار با کنسول نسل بعدیمون , نسل بعدی بودن رو حس کنیم.:xحالا اموزش تصویری نشد لینک دانلود رو خواهشا برای PS3Proxy بدید ممنون میشم.:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یک مسلمان در راه خدا اموزش مرحله به مرحله , با تصویر , با لینک دانلود تمامی برنامه های لازمه و نحوه ی استفاده از لپتاپ به جای کارت شبکه و ... بذاره تا هم ما بتونیم فیض الهی و نبوی ببریم هم بتونیم برای اولین بار با کنسول نسل بعدیمون , نسل بعدی بودن رو حس کنیم.:xحالا اموزش تصویری نشد لینک دانلود رو خواهشا برای PS3Proxy بدید ممنون میشم.:d
لینک دانلود
البته این bay life ولی همون کار ps3proxy رو انجام میده.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ملت میخوان به psn وصل بشن که انلاین بازی کنن سرعت اینترنت ایران همینجوری کند هست با این کار کندتر هم میشه تازه پینگ هم بالامیره
نمیدونم چه اصراری میکنید که از این چیزها استفاده کنید
کلا باید بدون v p n و مشتقاتش باز بشه اگه بخواد با اینها باز بشه همون باز نشه بهتره

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خبر خیلی فوری و خیلی مهم . نحوه Sign in شدن در PS4 با هر کانکشنی 100% تست شده

دوستان بلاخره موفق به Sign in شدن در PS4 شدم و بسیار از این بابت خوشحالم که GOD KNOWS HOW MUCH :x

و نحوه Sing in شدن :
اول از همه شما احتیاج به PS3Proxy و Kerio و یک عدد WiFi Dongle یا یک عدد کارت شبکه(pci express network card) و یا Laptop دارید. البته فقط برای باره اول ....
بعد باید اینترنت خود را از مودم به PC با استفاده از کارت شبکه یا WIFI Dongle انتقال داده و با استفادا از PS3Proxy (احتمالا نحوه استفاده از این برنامه و تنظیماتش رو بلدید اگه نه که میتونید از کسانیکه بلدن بپرسید یا بپرسید که جدا توضیح بدم و ست کردن این برنامه با PS4 درست شبیه PS3 هست ) اینترنت رو به PS4 از طرق کارت شبکه مادربرد انتقال داده ولی قبل از آن باید Kerio رو اجرا کنید و از قسمت Open Network and sharing center به قسمت change adapter stettings و روی Kerio virtual network کلیک راست کرده و از تبِ sharing تیکه Allow Other user to connect throgh this camputer's network رو بزنید سپس PS3Proxy رو طبق روش خودش اجرا کرده و با PS4 ستش کنید همانطوری که با PS3 ست میکنید ...

و حالا به قسمت Sign in در PS4 بروید و Acc خود را وارد کنید و شما ذوق زده خواهید شد همانطوری که من شدم و به PSN وصل خواهید شد و فراموش نکنید که گزینه AUTO LOGIN را فعال کنید و در همین لحظه شما Store را هم باز خواهید کرد و میتوانید استفاده کنید .
وحالا میتوانید تنظیمات خود را به حالت اول برگردانید و براحتی Sign in شوید و بازی کنید و Update و DL کنید فقط شما کافیست یکبار SIGN IN شوید بعد از آن هیچ احتیاجی به مراحل قبل ندارید .... و اگه به Store نیاز داشتد میتوند Playstaion App یا سایت Sonyentertainmentnetwork.com با Acc خود log in شده و خرید و کد Plus و دانلود خود را روی PS4 انجام دهید یا راه قبلی رو پیش بگیرید .... تنها چیزی که من الان نمیفهمم اینه که چرا برای یه بار Sign in شدن یا تنظیمات Profile باید اینکار رو کرد ولی بعدش احتیاجی نیست ولی خو حداقل میشه فعلا مثه PS3 استفاده کرد تا اینترنت درست شه مثه قبل امیدوارم ...

در صورت موفق شدن که من 100% تست کردم و مشکلی ندارم لایک یادتون نره ;):bighug: در غیره اینصورت نمیبخشمتون )x:-*
دوست عزیز یه سوال داشتم فقط.وقتی من میرم قسمت تب sharing و اون گزینه رو میزنم اینترنتم قطع میشه و سرویس Keiro هم قطع میشه!!بنظرت مشکل از کجاست!!ویندوز من 7 هستش!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نباید اسمی از چیز پی ان مستقیم اورد اینطوری گمون نکنم پاک بشه:d

فقط از کلمه vp.nبه این صورت استفاده شده بود که اگه مشکل داشته باشه باید ستاره دار بی افته
.....
ناظما زحمت کشیدن بدون اینکه بگن اصلاح کن یا خودشون تغییری بدن ،کل تاپیک به اون مفیدی رو پاک کردن...متاسفانه با این رویه که بازی سنتر پیش گرفته همه رو از خودش میرونه...واقعا متاسفم براشون...

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
عزيز نيازي به اين همه دنگ و فنگ نيست شما اگه يه بار با اينترنت يكي كه وصل ميشه sign in كنيد دفعه بعد با اينترنت خودتونم وصل ميشه
منم وصل نميشدم همين error كوفتي رو ميگرفتم با اينرنت دوستم وصل شدم بعد كه اومدم خونه با كمال ناباوري وصل شد
وقتي test connection رو زدم يه قسمت مثل ps3 اضافه شده بود كه همونجا playstation network ساين اين شد
فكر كنم يه جورايي دور زد اون menu رو نميدونم چه مشكلييه ولي اگه ***** بود با pc هم نميرفت انگار با app مشكل داره كه نميشه

فرمایش شما درست و صحیح ولی شاید واسه یه نفر پیدا کردن شخصی با مشخصاتی که شما میکید سخت باشه و اینکار اذیت کننده باشه به هر حال این به منظور این بود که هر کسی خودش اینکارو انجام بده و اگه نیازی دوباره بود اینکاری که شما میگید رو انجام بده .

مرسی اما من مشکلم با store و بقیه feature های ps4 هست که الان از دسترس خارج شده. اگه دنبالش رو نگیریم به خدا تا اخر نصل همینطور میمونه. اقا من می خوام از feature های کنسولم استفاده کنم 2400 تومان ندادم که برم مثل ps3 از این کنسول استفاده کنم

حرف شما کاملا منطقی هست و نمیشه چیزی گفت ولی فعلا Store و قسمتهای که به ACC مربوط میشه مشکل داره و فعلا اینجوری استفاده منیم تا مشکل حل بشه یا راهی پیدا کنیم برای درست شدن نت یا به حالت اولیه برگرده .

من تا حالا از این کارا که میگی رو انجام ندادم و مشکلی هم نیست اینکار ولی این کار رو دوستم علی جان یا همین DoppelGang3rX1 انجام بده بهتره چون این ایده ایشون بوده و من تنها ور رفتم تا درست شد همین هر چند قبل از این من اینکار رو با Dongle انجام داده بودم ولی نمیشد تنها بدلیل این share نمیشد.

ملت میخوان به psn وصل بشن که انلاین بازی کنن سرعت اینترنت ایران همینجوری کند هست با این کار کندتر هم میشه تازه پینگ هم بالامیره
نمیدونم چه اصراری میکنید که از این چیزها استفاده کنید
کلا باید بدون v p n و مشتقاتش باز بشه اگه بخواد با اینها باز بشه همون باز نشه بهتره

استفاده از این روش تنها برای Sign in شدن هست و بعد از sign in شدن شما دیگه نه نیازی به V P N دارید نه این روش چون دیگه میتونید مانند قبل بازی هارو Update کنید و بازی کنید اونم Multi و در صورت نیاز به Store باید دوباره از این روش اقدام کرد یا با PC مستقیم خریدای خود رو انجام داد . پینگ و اینترنت شما به مانند قبل خواهد بود و برنامه میانبری در کار نخواهد بود .

دوست عزیز یه سوال داشتم فقط.وقتی من میرم قسمت تب sharing و اون گزینه رو میزنم اینترنتم قطع میشه و سرویس Keiro هم قطع میشه!!بنظرت مشکل از کجاست!!ویندوز من 7 هستش!!

والا منم در حد خودتون میدونم و انصافا چیزی در این مورد نمیدونم ولی شاید چندبار اینکار رو انجام بدبد بدونید مشکل از کجاست منم دوباره تست میکنم ببینم مشکل شما کجاست که شاید خوتون زودتر از من متوجه شدید . من Win8.1 دارم و این اصلا ربطی نباید داشته باشه .

دوستان مشکل Store بنظر من حل خواهد شد و تا اون لحظه با این روش میشه کارامون انجام بدیم و بازی کنیم تا نت دوباره عادی بشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر