همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من تا ديشب وصل ميشدم با پارسانلاين .
امروز يدفعه قطع شد.

شما هم نمی تونی دیگه با پارس انلاین وصل شی؟پس دیگه امیدمون به چیه کسایی هم که قبلا وصل میشدن دارن به سرنوشت ما دچار میشن.یعنی Store پر؟:|

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
اگه گفت سایتی که باز نمیشه رو بدید چه سایتی بدیم که خودشون چک کنن؟

اگه مشکل هادی نباشه قضیه خاصی هم نباشه بدون دلیل نبایند اینکارو کنن و باید بازش کنن با توجه به اینکه این پورت به هیچ عنوان مشکل خاصی نداره ... و بعضی از ISP خودشون میگن که اگه با پورتی مشکل داشتید بگید تا برسی کنیم و بازش کنیم دیگه بیشتر از اینو من نمیدونم چون من جای اونا نیستم ... شرمنده دوستان این حرفم در جواب کامنت بالایی بود که نمیدونم چرا از قلم افتاده که خودمم نفهمیدم :(( در جواب این دوستمون این آدرس دومی که دادک و خودت یه بار تست کن اگه دیدی باز نشد که همینو بده اگه شد که باید یجوری بشون بگه اون App ای که ازش استفاده میکنم با این آدرس کار میکنه که اجرا نمیشه تا اینکه خودمم ببینم میتونم چیزه دیگه ای پیدا کنم یا نه ... ( من همین آدرس رو تو Firefox و Chrome دو - سه بار بدونه V P N وارد کرد هر بار نتونست باز کنه در آخر با V P N زدم که باز شد بعد اون بدون V P N هم باز میشه 2 تا از دوستامم مثه من بودن و باید این پیام رو دریافت کنید : Congratulations, you've reached the Swordfish server )

من زنگ زدم میگه پورت ۴۴۳هم مثل ۸۰ هست حتما باید باز باشه وگرنه سایتی نمیشه رفت شاید پورت دیگه باشه؟:-/

من تا این حدی که میدونستم گفتم و با توجه به اینکه ISP ها خیلی چیزا رو میگن که خودتم بهتر از من میدونی اگه میگه بازه پس الان تو باید بتونی Store رو باز کنی اگه نه پس یه مشکلی هست دیگه ... Store رو با PC میشه باز کرد ولی با PS3 نه چون URL نیست و توجیه کردن این یکم مشکله :( چون Store با App باز میشه و اگه فرق اینو با URL بتونی واسشون توضیح و اونا هم سر درارن میشه یه کاریش کرد اگه از بچه ها کسی بیشتر میدونه بگم همه استفاده کنیم .

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها برای من اون ارور قبلی عدد لعنتی 33910-6 رو نمیده:D الان میگه Service is Undergoing Maintenance.ایا از دست اون ارور کذایی راحت شده امد؟:-oاون بخش لایک های Killzone هم میاره که چند نفر لایکش کردن با این تفاوت که بر عکس چندین روز پیش میگه کانتنت یافت نشد.به طور کل امیدوارم این وضعیت استیبل باشه:bighug:

اپدیت Shadow Fall هم دارم میگیرم:D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آقا من گیج شدم لطفا یه نفر واسه من توضیح بده مشکل دقیقا چیه؟
به استور نمیشه وصل شد آیا نمیشه مثلا فیفا رو آنلاین بازی کرد؟
من اصلا ps4 رو خریدم واسه همین آنلاین بازی کردنش..حالت استور نمیخوام اصلا

یکی جواب مارو بده

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوستان من رو ٣ تا isp ديگه هم چك كردم نشد
يكي ميگفت من با و پي ان رفتم تو سايت سوني id جديد ساختم وصل شده كه من بعيد ميدونم بشه امتحانم كردم نشد
با isp خودم صحبت كردم گفت بايد valid ip بگيريد رو اون پورت هارو باز ميكنند كه ماهي ٥٠٠٠ تومان هزينشه
يه دوستي دارم تو داتك بوده گفت پورت هاشون بازه و اينم گفت كه دوره اي ميبندن مثل بعضي وقتا كه viber يا line يا puffin اينا قطع ميشه مشكل همين پورت هاست
حالا اگه كسي داتك داره بياد بگه تونسته وصل شه يل نه.لعنت كنه خدا هركيو كه باعث اين جريان اخه سرور سوني رو ديگه چرا؟چيكار كنيم به كي بگيم.
شايد با اين vali ip مشكل هممون حل بشه

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان
دوباره با پارسانلاين وصل شدم.
ديگه اشكم در اومده فكر كنم از بستن پورتهاست شك ندارم.
فقط كسى V P N پرسرعت براى PC سراغ داره بگه؟

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
خوش به حالت
دوست عزيز اگه iphone يا ipad داري يه تست بزن ببين از app store ميتوني دانلود كني چيزي يا نه
شايد ربط داشته باشن
من نميتونم چيزي دانلود كنم فقط باز ميكنه store

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
خوش به حالت
دوست عزيز اگه iphone يا ipad داري يه تست بزن ببين از app store ميتوني دانلود كني چيزي يا نه
شايد ربط داشته باشن
من نميتونم چيزي دانلود كنم فقط باز ميكنه store

بله عزيز از App Store ميشه دانلود كرد فقط بايد 64 كيلوبايت اولش رو با V P N دانلود كنى بعد STOP بزنى و V P N رو خاموش كنى تا سرعتت بالا بره دوباره بقيه رو دانلود كنى.

- - -ویرایش - - -

كسانى كه به PSN وصل شدن ميتونن خريدهاشون رو با PC يا با برنامه Play App آيفون و گوشى هاى آندرويدى انجام بدن و منتقل كنن قسمت دانلود PS4 .
فقط براى خريد يا اجاره فيلم و سريال با PS4 ريجن 1 و اكانت USA و مخصوصاً V P N بسيار پر سرعت احتياج دارند. كه اگه كسى سراغ داره به ما هم بگه.

- - -ویرایش - - -

رضا جان ولی به پشتیبانی پارس انلاین زنگ زدم گفت باز پورت ها شما هم زنگ زدی بهشون؟
داداش به خدا اينا خودشونم خبر ندارند چه اتفاقى افتاده الان من از ديشب تا حالا 3 بار قطع و وصل شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر