همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دوستاني كه ميتونن وصل شن لطفا برن تو اين سايت Network Tools by YouGetSignal.com
بعد گزينه دوم رو بزنن what is my ip adress
بعد گزينه اول port forwarding tester
اونجا اين ip هارو وارد كنندtcp ports80,443,465,983,5223 ,10070-10080
udp ports:3478,3479,3658, 10070
بهتون ميگه اين port ها روي ip تون بستس يا نه
تو قسمت اول ip تونو شناسايي ميكنه
براي من كه همرو زد بسته
شما هم امتحان كنيد مشكل و داريم بهش نزديك ميشيم
من هم الان زدم همه رو زده بسته اخه اینطور که isp گفت اگه ۸۰ بسته باشه سایت هم باز نمیشه چجوری اخه

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوستان 2 تا مطلب :) اول اين كه من ديروز تماس گرفتم با isp توضيح دادم براشون جريان رو بهم گفتن از طرف اونا كاري انجام نشده كه ما نتونيم وصل بشيم حالا راست و دروغش گردن اونا بعد هم اينكه من ديشب با اين برنامه playstation app تونستم بوردرلندس و گريد رو بزارم تو ليست دانلود در هر صورت كار راه اندازه الانم دارم ميگيرمشون با ps3

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
برای منم همه بستن.ولی اینطور نمیشه ها به نظرم سایته دقیق نیست چون پورت 80 پورت HTTP هست اگر باز نباشه که کلا هیچ سایتی باز نمی تونیم بکنیم.:D یا نه؟!

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ربطی به پارس انلاین نداره با پارس انلاین داخل همین تاپیک افرادی بودن که وصل شدن به PSN و استور رو فقط براشون نمیاره و هر چیزی مربوط به استور هست رو اون ارور خاص رو میده(درست مثل خودم بنده می تونم هر کسی رو اد کنم , پیام بدم کلا به PSN وصل هستم ولی هر چیزی مربوط به Store میشه رو باز نمیکنه و ارور میده).اگر فقط پارس انلاین بود حرفت درسته چون بنده با وایمکس ایرانسل هم امتحان کردم فرقی نکرده و بازم همینطوره.جالبیش اینه که تا لانچ اروپا به Store هم وصل می شدم ولی از اون روز لعنتی به اینور دیگه نتونستم به Store وصل بشم اما همچنان با اکانتم توی PSN به وسیله ی خود PS4 لاگ این میکنم.چندین و چند ISP متفاوت دیگه هم تست کردیم بازم همین اش و همین کاسست.معلوم نیست چه اتفاقی برای اینترنت کشور , پورت هایی که از طریقش باید به Store کذایی وصل شیم و ... افتاده که اینقدر گرفتارمون کرده.
والا شما درست میگی ولی من با پارس آنلاین راحت میتونم PSS برم و مشکلی هم ندارم ولی وقتی با پشتیبانی در خصوص وصل نشدنم به لایو پرسیدم گفتش که اون پورت مخصوص بسته هست وقتی بهشون گفتم بازش کنید گفتند که باشه ولی باز هم باز نشد ! ولی وقتی با مبین نت که امتحان کردم مشکلی نداشت !!!
در کل معلوم نیست چه بلایی سرمون اومده که هیچ جوره نمیشه فهمید ... ! خدا لعنتشون کنه :d

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
مهم مهم مهم
دوستان ربطی به پورت 80 به هیچ وجه نداره ...
آقا این سایت Account.Sonyentertainmentnetwork.com سایتی هست که روش شما اکانت PSN تون رو Sign in میکنید . من با proxyserver که به PS3 وصل میشم و Store رو که باز میکنم با پورت 443 اجرا میشه و سرورای Store در PS3 احتمالا در PS4 هم روی sf.prod.sonyentertainmentnetwork.com ران میشه با پورت 443 و این همون پورتی هست که مشکل داره چراشو زنگ بزنید به ISP هاتون بپرسید و بخواید که این پورت رو براتون باز کنن و ببیینید که این محدود شده یا موقتی بسته شده یا نه ؟!؟ و در مورد Vita با همین پورت اجرا میشه ولی با این تفاوت که روی دومین net. هست و PSN و PS4 روی دومین com. و دومین net. فعلا در حال حاضر مشکلی نداره و این مشکل مربوط به com. هست و در صورت باز شدن پورت 443 روی دومین com. مشکل به احتمال 99.99% حل میشه ... خودم زنگ زدم که پیشتیبانی جواب نداد و رفت واسه شنبه :( اگه شما ها تونستید زنگ بزنید و آمار بگیرید منو حتما در جریان قرار بذارید .
لطفا جواباتون بذارید که همه استفاده کنیم و بلکه مشکل هم حل بشه .

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
مهم مهم مهم
آقا این سایت Account.Sonyentertainmentnetwork.com سایتی هست که روش شما اکانت PSN تون رو Sign in میکنید . من با proxyserver که به PS3 وصل میشم و Store رو که باز میکنم با پورت 443 اجرا میشه و سرورای Store در PS3 احتمالا در PS4 هم روی sf.prod.sonyentertainmentnetwork.com ران میشه با پورت 443 و این همون پورتی هست که مشکل داره چراشو زنگ بزنید به ISP هاتون بپرسید و بخواید که این پورت رو براتون باز کنن و ببیینید که این محدود شده یا موقتی بسته شده یا نه ؟!؟ و در مورد Vita با همین پورت اجرا میشه ولی با این تفاوت که روی دومین net. هست و PSN و PS4 روی دومین com. و دومین net. فعلا در حال حاضر مشکلی نداره و این مشکل مربوط به com. هست و در صورت باز شدن پورت 443 روی دومین com. مشکل به احتمال 99.99% حل میشه ... خودم زنگ زدم که پیشتیبانی جواب نداد و رفت واسه شنبه :( اگه شما ها تونستید زنگ بزنید و آمار بگیرید منو حتما در جریان قرار بذارید .

یهنی مشکل پورت 443 هست؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
مهم مهم مهم
سلام.خوب یعنی زنگ بزنیم پشتیبانی و بگیم که پورت 443 رو باز کنه برامون!!:-/

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
توجه...توجه...توجه
عزيزان با چند تا پشتيبانى اينترنت صحبت كردم همشون گفتند بسته شدن پورت ها به ما ربطى نداره. مربوط به بخش فيل تر ينگ شركت زيرساخت هست.
اين بلا رو شركت زير ساخت سر ما آورده و داره همه پورتهاى باقيمانده رو هم ميبنده.
بايد شماره تلفن قسمت فيل تر ينگ شركت زيرساخت رو گير بياريم به اونا زنگ بزنيم.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
توجه...توجه...توجه
عزيزان با چند تا پشتيبانى اينترنت صحبت كردم همشون گفتند بسته شدن پورت ها به ما ربطى نداره. مربوط به بخش *****ينگ شركت زيرساخت هست.
بايد شماره تلفن قسمت *****ينگ شركت زيرساخت رو گير بياريم به اونا زنگ بزنيم.
داره بقیه رو میبنده دیگه جورشه ینی یادشون رفته بوده ببندن تا الان

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
توجه...توجه...توجه
عزيزان با چند تا پشتيبانى اينترنت صحبت كردم همشون گفتند بسته شدن پورت ها به ما ربطى نداره. مربوط به بخش فيل تر ينگ شركت زيرساخت هست.
بايد شماره تلفن قسمت فيل تر ينگ شركت زيرساخت رو گير بياريم به اونا زنگ بزنيم.
اخه از کجا بیاریم شمارشو قرار بود دردی از مردم بردارن بدترش کردن اخه به کی بگیم سرگرمیمون همین انلاین اینم ازمون میخوان بگیرن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آقا من گیج شدم لطفا یه نفر واسه من توضیح بده مشکل دقیقا چیه؟
به استور نمیشه وصل شد آیا نمیشه مثلا فیفا رو آنلاین بازی کرد؟
من اصلا ps4 رو خریدم واسه همین آنلاین بازی کردنش..حالت استور نمیخوام اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر