همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من x360 دارم الان یه زمان واسه منم به لایو وصل نمیشد با اینترنت مخابرات برداشتم dns هارو دستی وارد کردم تو کنسول از اون موقع تا الان که ۶ ۷ ماهی میگذره ۱ بارم به مشکل نخوردم
حالا رو ps4 هم اینکار اگه میشه انجام بدید شاید فرجی شد

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان سونی اپدیت 1.52 رو داد بیرون البته هنوز با خود دستگاه میگره برای دانلود با pc نیومده انشالا که مشکل هممون با این اپدیت حل شه بگو انشالا

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان سونی اپدیت 1.52 رو داد بیرون البته هنوز با خود دستگاه میگره برای دانلود با pc نیومده انشالا که مشکل هممون با این اپدیت حل شه بگو انشالا

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
اقا من اپديت ١.٥٢ رو هم گرفتم
بازم همين error لعنتي رو ميده

- - -ویرایش - - -

فراز جان ميشه بري تو
Setting/network/connection status
مشخصاتشو بزاري اينجا؟ شايد بفهميم مشكل ما چيه وقتي فرقشو ببينيم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام منم الان تو تستم این دومین جاییکه امدم تست کنم اینترنت اوکی ولی پی اس ان ارور میده.مطمعنم از اپدیت و این حرفاهم نیست.اقا تنها راه پیدا کردن مشکل الان فقط اینه.من الان تهران نیستم وگرنه خودم اینکار میکردم.حالا دوستان تهرانی یه همتی بکنن یه تست بزنن خیال همه راحت میشه اشکال از کنسول نیست.دوسته عزیزی که الان راحت وصل میشه ادرسش بده به یکی از بچه ها اونم دستگاهش بفرسته براش یه تست بزنه ببینه اونکه با دستگاهش راحت وصل میشه با این دستگاهی که وصل نمیشه هم امتحان کنه اینجوری لاقل خیالمون راحت میشه اخه الان دوتا پارس انلاین داریم با مودم زایکسل یکی وصل میشه یکی نه مگه میشه اینجوری!حالا اگه اینکار بکنه دمش گرم ادرسارو بهم بدید ببین کی نزدیکتره بهم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
اقا من اپديت ١.٥٢ رو هم گرفتم
بازم همين error لعنتي رو ميده

- - -ویرایش - - -

فراز جان ميشه بري تو
Setting/network/connection status
مشخصاتشو بزاري اينجا؟ شايد بفهميم مشكل ما چيه وقتي فرقشو ببينيم
فکر نمیکنم از اون باشه ولی ایناس چون من خورم روauto میزارم ولی اینارو زده
ip:192.168.1.38
subnet:255.255.255.0
gateway:192.168.1.1
mtu:1292
nat:2

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
اینقدر این عمو میثم مارو حرص ندید ... ندید ... این قلبش ضعیفه

میخامت عمو محسن :bighug: حاجی ما که زمین خوردتیم دیگه اون اسحله رو میتونی کنار بذاری تا نرفته تو چشمون :d
عمو اینا درک نمیکنن قلبم ضعیفه همش اذیت میکنن :d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
میخامت عمو محسن :bighug: حاجی ما که زمین خوردتیم دیگه اون اسحله رو میتونی کنار بذاری تا نرفته تو چشمون :d
عمو اینا درک نمیکنن قلبم ضعیفه همش اذیت میکنن :d

بیخودی که نمیشه دلداری بدیم که:D باید واقع بین باشیم ما هم.10 تا ISP مختلف (پارس انلاین با مدم Zyxel و ایرانسل رو من چک کردم) مشکل مشابه دارن.دستگاه 2 هفته قبل وصل میشد الان دیگه وصل نمیشه بنابرین از سخت افزار دستگاه هم نیست.بعضی دوستان متصل میشن با ISP هاشون ولی بعضی دیگه با همون ISP (مثل من دیگه پارس انلاینم ولی وصل نمیشم) وصل نمیشن.حتی نمیدونیم مشکل اساسی از کجا سرچشمه میگیره که بخوایم راه حلی براش ارائه کنیم.بنابرین در حال حاضر اونایی که مشکل اتصال با PSN دارن فعلا باید بازی انلاین رو از سرشون بیرون کنن تا جمعه که لانچ دوبی هست.اگر اون روز به بعد هم درست نشد دیگه کلا باید انلاین بازی کردن رو کنار بذاریم:((:)):((:)):((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر