همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان حالا تکلیف چیه!!:-/
من تو قسمت تنظیمات اینارو میزنم ولی بازم وارد نمیشه!!
192.168.1.52
255.255.255.0
192.168.1.1
10.201.32.162
217.218.127.127
MTU:1500
واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم!!:|

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان حالا تکلیف چیه!!:-/
من تو قیمت تنظیمات اینارو میزنم ولی بازم وارد نمیشه!!
192.168.1.52
255.255.255.0
192.168.1.1
10.201.32.162
217.218.127.127
MTU:1500
واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم!!:|

سلام رضا جان با یه نت دیگه امتحان کن بایهisp دیگه ارورهای دستگاه من هم مثل برا تو بود.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
کلا وارد PSN نمیشی یا وارد Store نمیشی؟!
نه وارد PSN میشه نه Store!!راستی مودم شما چیه!!:-/
سلام رضا جان با یه نت دیگه امتحان کن بایهisp دیگه ارورهای دستگاه من هم مثل برا تو بود.
سلام.باید همین کار رو بکنم.مودم شما چیه!!:-/
----------------------------------------------------------------
دوستان من احتمال میدم واسه مودم هستش نه ISP!!چون مودم من Zyxel هستش.دوستانی که وصل میشن لطفا نوع مودمشون رو بگن.
۱دور هم mtu رو۱۲۹۲ بزن تست کن
نشد عزیز.

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز

دوستان من احتمال میدم واسه مودم هستش نه ISP!!چون مودم من Zyxel هستش.دوستانی که وصل میشن لطفا نوع مودمشون رو بگن.
منم زایکسل 660hw

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستان می خوام بدونم الان باتوجه به کمبود بازی برای ps4 (به نظر من البته این رو با توجه به پس زمینه ذهنیم که غوغایی انتخاب بین ps3 , ps4 هست می گم) می خوام بدونم چقدر میشه رو بازی آنلاین حساب کرد؟
منظورم هم کیفیت بازی های عرضه شدش هستش و هزینه هاش مثل مصرف حجم اینترنت و خرید psn plus? راستی باید بازی هم بخرم یا اینکه با همون اکانت یه ساله می تونم بازی های psn رو دانلود کنم و استفاده کنم؟ در کل چقدر میشه روش حساب باز کرد که بتونه این psn جای فقدان بازی های شاخص نسل قبل رو حداقل تا اومدن ورژن ps4 شون پرکنه؟ مثلا الان می تونم GOW یا Uncharted اینترنتی رو با ps4 تو psn بازی کنم؟
---
شرمنده من برا اولین بار می خوام کنسول بخرم و کاملا از آنلاین بازی کردن بی اطلاعم و حتی نمی دونم باید بازی هایی که دیسکش رو داری و مالتی پلیر داره رو استفاده کنی یا اینکه اصلا به یکسری بازی آنلاین داریم که فقط میشه اونا رو دانلود و بازی کرد؟ یکی می تونه اصلا بگه با چی طرفم؟ من ازpsn فقط خرید اکنتش رو میدنم. همین!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دقیقا مثل مودم من هستش.ولی خوب واسه من وصل نمیشه.ISP من اسیا تک هستش.
ببین فراز جان شما تک تک IP هارو بنویس و بزار تو سایت.شاید من تونستم با IP شما وصل بشم.
عزیز ایپی رو auto بزار من رو auto میزارم

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325

من به PSN وصل میشه و لیست دوستان رو میاره و کلا به همه چیز دسترسی داره فقط به Store که وصل میخوام بشم همون ارور شما رو میده.Zyxel هست مودم منم.

دوستان می خوام بدونم الان باتوجه به کمبود بازی برای ps4 (به نظر من البته این رو با توجه به پس زمینه ذهنیم که غوغایی انتخاب بین ps3 , ps4 هست می گم) می خوام بدونم چقدر میشه رو بازی آنلاین حساب کرد؟

تک تک پستارو بخونی میبینی دیگه.ریسک تا شاید 90 درصد.ممکنه دو روز اول وصل شی به psn و store بعدش دیگه وصل نشی.ممکنه کلا از اول نه وصل شی به psn نه store.ممکنه به psn وصل شی از همون اول ولی store که بخوای بری ارور بده که به سرورش نمیتونی دسترسی پیدا کنی.کلا ریسکی هست اساسی همین الان 3 نفر هستیم (تا اینجا حالا نمیدونم افراد بیشتری هست یا نه) که مشکل دارن برای انلاین بازی کردن.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
منم بنداز تو آمار داش موقعیکه دستگاه تحویل گرفته شد همچیش چک شد حتی وصل شدن پی اس ان.چند روز پیش برایه اینکه ببینیم مشکل داش رضا فقط مختص خودش هست یا عمومیه بردم دستگاه با اینترنت ۸مگ شاتل با مودم زایکسل تست زدیم نه پی اس ان وصل میشد نه اکانت میساخت گفتیم از ماهم همینطور خیالمون راحت شد مشکل تک نفر نیست اما الان جدی جدی انگار به مشکل داریم میخوریم اصلا معلوم نیس کی به کیه !

آخرین ویرایش:

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
سلام بر همه ی دوستان ... میخواستم ببینیم کسی به مشکل من برخورده یا نه . و من به دلیل زیاد بودن کامنتا انصافا حال نداشتم همه رو بخونم :(
والا من با PS4 به هیچ عنوان نمیتونم به PSN وصل بشم و ارور WV-33910-6 رو میده که هیچجا و توی هیچ سایت و فرومی نمونه این ارور رو پیدا نکردم :( واقعا نمیدونم چه کنم کلافه شدم ناجور :(
و از طرف دیگه با PS3 میتونم به PSN وصل شم ولی به Store نه میگه Under maintenence هست و جالب که با *** میشه وصل شد !!!
و جالبتر اینه که با PSVITA هم میتونم به PSN و هم به STORE وصل شم و با PC هم میشه و احتیاجی به هیچ چیز نیست !!!
و همه این تستا رو من با 3 تا ISP مختلف و 3 تا مودم مختلف انجام دادم که دیگه انصافا من منتظر 3 گزینه هستم که اتفاق بیوفته چون چیزی به ذهنم نمیرسه مگه کسی راهنمایی کنه :(
1-اینکه با یه Update دیگه این مشکل حل بشه واسه من که بعیده
2-با ریلیز دبی این مشکل حل بشه با در نظر گرفتن اینکه سرویسای خاور میانه هنوز وصل نشده باشه که در این موردم شک دارم ولی خو امیده دیگه
3-متاسفانه ممکنه سونی ایران رو توی نسل جدید بلاک کرده باشه که اینم باز بعیده ولی خو دیگه چه مشکلی داره !؟!؟ اینو به دلیل مشکل فعلی Store گفتم که خدا کنه نباشه من 3 بازی از Store قبلا pre order کرده بودم :( حالا هم که هیچ کاری نمیشه کرد !!

ودر آخر من به ساپورت UK ایمیل زدم که چرا و مشکلاتمو گفتم و گفتم اگه واقعا قرار ایران بلاک بشه یا شده دلیلشو بم بگید که هنوز جوابی ندادن چون چن ساعت هست که این PM رو دادم و احتمالا 1 روز طول بکشه ...
حالا ممنون میشن هر کی هر چی داره رو کنه ببیبنم میشه زودتر کاریش کرد یا نه :(

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود

نشد عزیز.
برای من تی پی لینک TP-LINK البته با مودم خودم وISP خودم نتونستم وصل شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر