همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
خب PSN به فنا رقته.
Playstation Network Is Down
972tjebftsum1lbhj1vn.jpg

• Like
Reactions: Paradise Lost

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خب PSN به فنا رقته.
Playstation Network Is Down
972tjebftsum1lbhj1vn.jpg
دوست عزیز خیلی ممنون که اطلاع رسانی کردی واقعا کارت درسته فقط یه سوال از دیروز به من این پیام میده آیا با این مشکلی که گفتی در ارتباطهnetwork is undergoing maintenance

الان سایت های خارجی رو دیدم خیلی ها از همین مشکل مینالند همین پیامی که نوشتم فقط جالب آینه که با موبایل راحت میشه به استور وصل شد ولی از دستگاه پلی استیشن 4 نه!!!!!!!!!!

Last edited by a moderator:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
610
نام
احمد رضا
با سلام

دوستان امکان خرید پلاس اشتراکی بین دو نفر هست؟ مثلا یک اکانت ریجن 1 بسازیم روی اون پلاس بخریم و بین دو کنسول شیر کنیم؟ بعد میشه بازی های رایگان هر ماه رو روی دو کنسول اجرا کرد؟ یا فقط میشه انلاین زد باهاش

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
با سلام

دوستان امکان خرید پلاس اشتراکی بین دو نفر هست؟ مثلا یک اکانت ریجن 1 بسازیم روی اون پلاس بخریم و بین دو کنسول شیر کنیم؟ بعد میشه بازی های رایگان هر ماه رو روی دو کنسول اجرا کرد؟ یا فقط میشه انلاین زد باهاش
اونجوری نمیشه یکیتون باید با اکانت خودش اشتراک بخره بعد یوزر پس رو بده به شما تا روی کنسول اکتیو کنید هر چی بازی دیجیتالی هست برای هر دو طرف قابل استفادست فقط اونیکه پسورد داده باید همیشه آنلاین باشه

• Like
Reactions: xxxmah

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
دوستان میشه یک توضیح کامل بدید
الان شخص مورد نظر رو کنسول خودش هست و اکانت پلاسم داره واسه این که بقیه اکانتا رو کنسولش بتونن انلاین بازی کنن اومده پرایمری کرده
خوب حالا اون ادم نیخواد از اکانت من که رو ش بازی اینا خریدم استفاده کنه!
یک بار تست کردید و اینا اون لاگین شد پرایمری زد اکانت من ساین اوت شد!
خوب رفتم تو سایت و اینام نوشته گه این کار هر ۶ ماه یک باره یعنی ر اکتیو کنم دیگنه نمیشه این کار رو باز تست کرد؟
و این که من اکانت م رو رو کنسولم پرایمری کنم اون شخص جطوری باید استفاده کنه؟
یا اون باید پرایمری کنه ؟و این که جه مشکل و درسری به وجود میاد جون اون بعدش از اکانت ساین اوت میشه

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان میشه یک توضیح کامل بدید
الان شخص مورد نظر رو کنسول خودش هست و اکانت پلاسم داره واسه این که بقیه اکانتا رو کنسولش بتونن انلاین بازی کنن اومده پرایمری کرده
خوب حالا اون ادم نیخواد از اکانت من که رو ش بازی اینا خریدم استفاده کنه!
یک بار تست کردید و اینا اون لاگین شد پرایمری زد اکانت من ساین اوت شد!
خوب رفتم تو سایت و اینام نوشته گه این کار هر ۶ ماه یک باره یعنی ر اکتیو کنم دیگنه نمیشه این کار رو باز تست کرد؟
و این که من اکانت م رو رو کنسولم پرایمری کنم اون شخص جطوری باید استفاده کنه؟
یا اون باید پرایمری کنه ؟و این که جه مشکل و درسری به وجود میاد جون اون بعدش از اکانت ساین اوت میشه
دوست عزیز نفر دوم باید در همون اکانت بازی کنه نمیشه 2تا پرایمری در ان واحد داشت...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
دوست عزیز نفر دوم باید در همون اکانت بازی کنه نمیشه 2تا پرایمری در ان واحد داشت...
خوب اون پرايمري رو حدف كنه اكانت بنده رو پرايمري كنه چي ؟ بنده بايد عميشه انلايم باشم و اينا يا نه؟ يا ميتونمم بازيهاي افلاينم رو هم بازي كنم ؟ اونم همينطور از اكانتم اوت كنه و به لايبرريم دسترسي داشته باشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
سلام بچه ها
میگم چرا من هر چی از استور بازی دانلود می کنم بعد دانلود رو بازی قفل میاد و میگه که باید اکانتت رو اکتیو کنی ؟واقعا داره برام معضل میشه این قضیه
دوما اصلا اکتیو نمیشه و مدام خطای NP-34993-8 رو میده
علت این خطا چیه ؟
ممنون میشم دوستان زود ج بدن

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
سلام بچه ها
میگم چرا من هر چی از استور بازی دانلود می کنم بعد دانلود رو بازی قفل میاد و میگه که باید اکانتت رو اکتیو کنی ؟واقعا داره برام معضل میشه این قضیه
دوما اصلا اکتیو نمیشه و مدام خطای NP-34993-8 رو میده
علت این خطا چیه ؟
ممنون میشم دوستان زود ج بدن
یه بار Restore License کن ببین درست میشه یا نه !

• Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
یه بار Restore License کن ببین درست میشه یا نه !
درست شد برادر .مشکل از من بود .یه اکانت ساخته بود بودم ولی فعالش نکرده بودم به خاطر همین می گفت برو اکانتت رو فعال کن بعد بیا اینجا ولی زبانم ضعیف بود متوجه منظورش نمی شدم . به هرحال ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر