همه چیز درباره Counter-Strike: Source

reza prog

کاربر سایت
Apr 23, 2009
9
سلام..
اقا من وقتی میرم تو بازی هیچ نفراتی به غیر از خودم نیست..فکر کنم باید کدی را وارد کنم..
اگه میشه روش دادن کد به همراه کدهای مربوطه را برام بزارید
کانتر ورژن 1.8
با تشکر

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام..
اقا من وقتی میرم تو بازی هیچ نفراتی به غیر از خودم نیست..فکر کنم باید کدی را وارد کنم..
کانتر ورژن 1.8
با تشکر
اینجا تاپیک کانتر سورس هست نه 1.8
فک کنم تو قسمت cs16پست بدی جوابت رو بگیری

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
بچه ها این کانتر سورس یه چند تا سرور ایرانی درست و درمون نداره ؟
الله بختکی این آی پی هایی رو که معرفی کردین رو تو قسمت Add Server وارد کردم فقط Pishgaman اومد. سرورهای دیگه اد نمیشدن. مثلا این لیستو که معرفی کردین آی پی شو وارد کردم اما ثمری نداشت.
اون قبلی یعنی پیشگامان هم بعد دیگه کار نکرد. حذفش کردم که دوباره اد کنم ، اد نمی شد.
مشکل چیه.
راستی تو کدوم سرور ایرانی حرفه ای بازی می کنن.
ممنون

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
بچه ها این کانتر سورس یه چند تا سرور ایرانی درست و درمون نداره ؟
الله بختکی این آی پی هایی رو که معرفی کردین رو تو قسمت Add Server وارد کردم فقط Pishgaman اومد. سرورهای دیگه اد نمیشدن. مثلا این لیستو که معرفی کردین آی پی شو وارد کردم اما ثمری نداشت.
اون قبلی یعنی پیشگامان هم بعد دیگه کار نکرد. حذفش کردم که دوباره اد کنم ، اد نمی شد.
مشکل چیه.
راستی تو کدوم سرور ایرانی حرفه ای بازی می کنن.
ممنون
با دستور connect وصل شو به این 85.15.1.66:27015 پسورد هم اینه : shatelcss
با دستور Connect را حت وصل میشی

T o R R e S

کاربر سایت
Apr 13, 2009
36
نام
AF
سلام..
کانتر ورژن 1.8
با تشکر

بابا منظورش پچ بازیه
هاجی اگه میخوای آفلاین بازی کنی باید بات اد کنی .ولی اگه آنلاین...... که باید وصل به سرور بشی .;)

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
این سرور شاتل چرا قاط می زنه ؟CONNECTION PROBLEM میده بعدش میاد بیرون. دوباره که بخوام وصل شم میگه BAD PASSWORD.. اینم بگم که من پینگم 40 ه. بقیه هم پینگشون همین دور براس. مشکل کجاس ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این سرور شاتل چرا قاط می زنه ؟CONNECTION PROBLEM میده بعدش میاد بیرون. دوباره که بخوام وصل شم میگه BAD PASSWORD.. اینم بگم که من پینگم 40 ه. بقیه هم پینگشون همین دور براس. مشکل کجاس ؟
دفعه اول همیشه همینجوره
دفعه دوم هم پسورد رو اشتباه وارد کردین !
Pass : shatelcss

T o R R e S

کاربر سایت
Apr 13, 2009
36
نام
AF

اول باید سرور رو اد کنی .اگه نتونی سرور رو اذ کنی باید از کنسول کانکت بدی که اگه سروری پسورد داشته باشه نمیتونی بری توش از قبل باید پسورد وارد کانفیگت بشه که این مشکل رو رفع کنی با این دستور میتونی پسورد رو قبل کانکت دادن وارد کانفیگت کنی.

"setinfo _password "shatelcss

اگه بازم به مشکل بخوری باید دستی خودت پسورد رو تو فایل کانفیگت وارد کنی . به این آدرس برو و ....

VALVe\Counter-Strike Source\cstrike\cfg

حالا فایل config.cfg رو با wordpad یا nodpad باز میکنی تو آخرای متنش یه جا پسورد نوشته که داخل "" پسورد رو میزنی ذخیره میکنی حتما هم داخل properties فایل برو Read only رو تیک دار کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر