همه چیز درباره ی Xbox Live

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
دوستان با آپدیت هایی که از طریق xbox live میکنیم کنسول ما شناسایی نمیشه که

یعنی متوجه نمیشن که کنسول کپی خور شده ؟

موقع آپدیت دستگاه از طریق اینترنت ما فقط فایل از اینترنت دانلود میکنیم

یا یک سری اطلاعات از کنسولم برای اونا ارسال میکنم (خود دستگاه میفرسته یعنی )
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
مشکلی پیش نمی یاد / راحت باش
الان خیلی ها از همین طریق آپدیت می کنند و مشلی هم ندارند.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مخفف کلمه Newbie به معنی تازه کار هستش که معمولا به صورت توهین آمیز به کار برده میشه؛ کاری ندارم که چرا یه آدمی که مثلا 6ماه بیشتر از شما یه بازی رو بازی کرده چرا باید از اون استفاده کنه تا بتونه مشکلات کودکیش رو فراموش کنه ولی معمولا کسایی که خیلی بهشون n00b گفتن، بیشتر به بقیه n00b میگن. کلا اخلاق مزخرفیه و افرادی که دوست دارن یه چیزی ماله خودشون باشه از همچین اخلاق مزخرفی استفاده میکنن چون معمولا با شرکت های بازی ساز قرار داد انحصاری دارن که بازی فقط برای آقایون تولید بشه.

بگذریم.

----

یه Deal دیدم تو 360 که 2ماه LIVE رو به قیمت 1ماه میداد، 5دلار، کسی میتونه اینو بخره؟

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
من تازه دستگاهمو خریدم (پرمیوم 09/2008)و کپی خور هم هستش امروز به ADSL وصل کردم و شروع کرد به اپدیت کردن وبعد از مدتی تموم شد حالا چطوری میتونم به XBL وصل بشم و بتونم دانلود کنم لطفا کمک کنید:love:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اگر با یه Gamertag افلاین یه بازی که Stealth نبوده رو اجرا کرده باشیم و بعدا اون Gamertag رو انلاین کنیم ولی از اون بازی دیگه تو محیط لایو استفاده نکنیم، باز هم احتمال بن وجود داره؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگر با یه Gamertag افلاین یه بازی که Stealth نبوده رو اجرا کرده باشیم و بعدا اون Gamertag رو انلاین کنیم ولی از اون بازی دیگه تو محیط لایو استفاده نکنیم، باز هم احتمال بن وجود داره؟
والله قطعی نمیشه چیزی گفت در این مورد ولی نظر اکثریت اینه که بن نمیشی.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
نه مشکلی پیش نمیاد.
ولی بعد از اینکه Gamertag آنلاین شد دیگه حتی تو حالت آفلاین هم نباید از بازی non-stealth استفاده کنی.
من تازه دستگاهمو خریدم (پرمیوم 09/2008)و کپی خور هم هستش امروز به ADSL وصل کردم و شروع کرد به اپدیت کردن وبعد از مدتی تموم شد حالا چطوری میتونم به XBL وصل بشم و بتونم دانلود کنم لطفا کمک کنید:love:
کاری نداره که ، کنسول رو شروع میکنی و Gamertagـت رو Sign in میکنی تا وصل بشی به لایو.

آخرین ویرایش:

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب ببینید بن شدن کنسول به گیمرتگ مربوط نمیشه.وقتی شما یک بازی رو میزاری توی کنسول و اگه full slealth نباشه مشخصات این بازی روی کنسول ثبت میشه و اگه شما انلاین بشین این اطلاعات به سرورهای مایکروسافت انتقال داده میشه و کنسول در خطر بن شدن قرار میگریه نه گیمر تگ.
در کل حتی 1 بازی هم میتونه کنسول رو بن کنه چه افلاین(البته تا موقعی که باها انلاین نشدین) و چه انلاین.
البته اینا همه تجربی هست که این ور اون ور هست و 100% اثبات نشده

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان تو اون یکی تاپیک سرعت مطرح کردم کسی جواب نداد

با این مشخصات میشه live بازی کرد ؟

593667032.png

البته ping تا 205 هم میاد پایین گاهی

من دیروز یک دست grid زدم ولی سوالم کلا برای بازی های مختلفه

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
خوب ببینید بن شدن کنسول به گیمرتگ مربوط نمیشه.وقتی شما یک بازی رو میزاری توی کنسول و اگه full slealth نباشه مشخصات این بازی روی کنسول ثبت میشه و اگه شما انلاین بشین این اطلاعات به سرورهای مایکروسافت انتقال داده میشه و کنسول در خطر بن شدن قرار میگریه نه گیمر تگ.
در کل حتی 1 بازی هم میتونه کنسول رو بن کنه چه افلاین(البته تا موقعی که باها انلاین نشدین) و چه انلاین.
البته اینا همه تجربی هست که این ور اون ور هست و 100% اثبات نشده

فکر نکنم

چون من این سوال مطرح کردم و دوستان گفتن که بازی که slealth نداشته باشه اگه آفلاین بازی کنی مشکلی پیش نمیاد . فقط نباید با این بازی آنلاین بازی کنی

اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا بیان کنه

san93

کاربر سایت
Jul 11, 2007
53
نام
پارسا
دوستان تو اون یکی تاپیک سرعت مطرح کردم کسی جواب نداد

با این مشخصات میشه live بازی کرد ؟

593667032.png

البته ping تا 205 هم میاد پایین گاهی

من دیروز یک دست grid زدم ولی سوالم کلا برای بازی های مختلفه
با خیلی بدتر از این هم میشه بازی کرد. نمونه اش خودم! نگران نباش

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
خوب ... خبر مهم واسه خیلیا..................................
همونطور که قبلا گفته بودم من 2 ماه نتونستم به live وصل شم به خاطر اروری که میداغد و هر جا مطرح کردم کسی نمیدونست.........................
خلاشه مشکلم حل شد ..... بعد از 2 ماه و نیم.....
این رو اینجا میگم تا همه کسایی که مثل من شدن بفهمن مشکل از کجاستت.
خیلی ساده............ مشکل ]ُISp بود در واقع مربوط به portam بود.. ISP رو عوض کردم مشکل حل شد.
موفق باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر