همه چیز درباره ی Xbox Live

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
your network dosent have sufficent MTU setting xboxlive requires a minimum MTU setting of 1364
با همون روشي كه terova چند پست قبل تر بهش اشاره كرد وارد صفحه تنظيمات مودمت شو
در قسمت WAN بخش PPP و همينطور در بخش LAN تنظيمات MTU شونو رو چك كن ببين از 1364 بالاتر هست يا نه اگه نيست بالاتر ببرش بزار روي 1436 كه مقدار استاندارديه

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام اقا من به xboxlive وصل شدم به گیمرتگ که رسید من یه گیمرتگ جدید زدم داشت چک میکرد که ببینه مشابهش هست یا نه ولی یدفعه نوشت بعدا مراجعه کنید الان sign up نمیکنیم بعد حالا هر چی به میخوام به لایو وصل شم این ایرادو میگیره
your network dosent have sufficent MTU setting xboxlive requires a minimum MTU setting of 1364
یعنی چی؟

با همون روشي كه terova چند پست قبل تر بهش اشاره كرد وارد صفحه تنظيمات مودمت شو
در قسمت WAN بخش PPP و همينطور در بخش LAN تنظيمات MTU شونو رو چك كن ببين از 1364 بالاتر هست يا نه اگه نيست بالاتر ببرش بزار روي 1436 كه مقدار استاندارديه

وقتی ترافیک شبکه بره بالا و بیش از حد بشه یا نوسانات ارتباطی که بوجود میان این پیغام داده میشه و معمولا بعد از 10 دقیقه درست میشه...
تنظیمات مودم هم دست نمی خواد بزنی ، ولی اگر احیانا خواستی تغییر بدی 1492 و 1472 پیشنهاد میشه...

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
وقتی ترافیک شبکه بره بالا و بیش از حد بشه یا نوسانات ارتباطی که بوجود میان این پیغام داده میشه و معمولا بعد از 10 دقیقه درست میشه...
تنظیمات مودم هم دست نمی خواد بزنی ، ولی اگر احیانا خواستی تغییر بدی 1492 و 1472 پیشنهاد میشه...

من گذاشتم رو 1500 فرقی نکرد ولی خودش درست شد
مرسی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
SALAM MIKHASTAM BEPORSAM KASI MIDUNE IN MICROSOFT POINT GENERATOR A DOROST KARMIKONAN YA NE VA INKE CHETORI MITUNIM MSA POIN HA RO FREE BE DAST BIYARIM YA INKE JAYI HAST BEFRUSHE
1.لطفا فارسی تایپ کنید!
2.این مایکروسافت پوینت ها به هیچ عنوان free نیستند!
3.شما می تونید با خرید اکانت بازیسنتر ( به صورت بسیار ارزان تر نسب به مکان های دیگه ) و یا از فروشگاه های تهران بخرید!

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
VAGEAN AZATUN MAZERAT MIKHAM KE DOBARE ENTORI TAYP KARDAM DALILESHAM INEKE VAGEAN KHEILI TUL MIKESHE AGE BEKHAM FARSI TAYP KONAM
MIDUNIN MANZORE MAN IN BARNAME HAYE TORRENTYE VA IN SITAYIKE BA KILIK KARDAN VA GAM KARDAN POINT BEHETUN CODAYE MS POINT CARTO EMAIL MIKONAN VALI MOSHKELE ASASI INEKE HAME OFFEAR HASHUN YA MALE AMRICAST YA OSTORALIYA :((

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بچه ها بازی GTA IV خطری نیست لایو بازی کنی مثل SAINT ROW 2 که خیلی را بدبخت کرد منظورم اینه که کسی به خاطر بازی بن شده؟؟؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من میخوام به لایو وصل شم هنگام وصل شدن More Info واسه Y میگه:
Y:20a8-4800
بن شدم یا نه ؟:biggrin1:
----------
ویرایش: مشکل حل شد خداروشکر که بن نشدم.

آخرین ویرایش: