همه چیز درباره ی Xbox Live

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
البته تا چند وقت پیش اکانت های Trial که 48 ساعته بودن هم توی بعضی سایتها موجود بود که الان انگار درش تخته شده ! :D
چون من یکی دو هفته پیش که دنبالش بودم جایی پیدا نکردم

آره من هم دقیقا دنبال همچین چیزی هستم، یادمه خیلی وقت پیشها برو بچه های همین سایت داشتن و میدادن. من خودم از مایکروسافت یه پرسشنامه گرفتم که پرکردم و بابتش یه ماه گلد بهم داد ولی خب مثل اینکه فعلا از این طور چیزا خبری نیست.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آره من هم دقیقا دنبال همچین چیزی هستم، یادمه خیلی وقت پیشها برو بچه های همین سایت داشتن و میدادن. من خودم از مایکروسافت یه پرسشنامه گرفتم که پرکردم و بابتش یه ماه گلد بهم داد ولی خب مثل اینکه فعلا از این طور چیزا خبری نیست.
من خودم اونموقع ها از www.bk.com میگرفتم ! :D
ولی الان انگار دیگه نمیده ! خوب یه سریا بی جنبه بازی در آوردن دیگه ! :)

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
فریمور جدید دیسک رو از هر لحاظ چک میکنه.اگه Stealth نبود اجرا نمی کنه... یه کاره دیگه هم می کنه.
اگه دیسک شما splitvid نبود و قضیه لایه ها رو توش درست نکرده بودن، خودش خود به خود اطلاعات یک دیسک splitvid شده رو برای مایکروسافت میفرسته. یعنی خودش splitvid می کنه که اکثرا به این قضیه اشاره نمی کنن.
برای اینکه با splitvid و نحوه کارش هم آشنا بشی به این لینک مراجعه و بخش splitvid رو مطالعه کن...
راستی کسی اینجا اکانت رپیدشیر نداره؟؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امیر نپم چیه دیگه؟؟؟ متوجه نشدم....

منظورش NAP هست .

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
خب چه کاریه آدم Firmware عوض کنه!:D , تمام این کارهایی رو که میگید( چک کردنsteath patch و ...) رو نرم افزار XDVD Mulleter انجام میده دیگه , نمیده؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بچها من میخواستم گیمر تگم که بن شده بود ریکاوری کنم رو گیمر تگ جدید میشه بگید چطوری این کار بکنم؟ چون هر کاری کردم نشد
گیمر تگو ریکاوری کنی روی گیمر تگ جدید؟ منظورت روی کنسول جدید هست؟
برای recovery رو روی کنسول باید به قسمت ریکاوری بری و مراحل ذکر شده رو انجام بدی. کجای کار با مشکل بر می خوری؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
sharmande man hich etelaati dar barye xbox live nadaram kheili alaghemandam ye etelate mokhtasari bedast biaram ta manam betonam estefade konam:(

لطفا فارسی بنویسید.
محیط Live برای انجام بازی ها به صورت آنلاین(چند نفره) استفاده میشه و همچنین شما می تونید از XBox Live بازی،Theme،ویدئو و فیلم و ... دانلود کنید...

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
اقا من وقتی میخام وارد شم میگه ایمیل را وارد کن وارد میکنم میگه با گیم تراگ شما فرق میکنه یا یه همچین چیزی چی کار کنم

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
مشکل

درود

دوستان من 2 تا gamer tag دارم یکیش مال زمانیه که live نمی رفتم که همه امتیازام اونجاس یکیشم مال live حالا چه جوری می تونم امتیازای اولیو به دومی منتقل کنم:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر