همه چیز درباره ی Xbox Live

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من دیروز با دیال آپ رفتم دو ساعت طول کشید فقط آپدیت کنه بعد 500 تا آپدیت دیگه کرد 60 تا گیمر تگ ساخت اصلا معلوم نبود چی به چی هست هی میگفت الان لایو کار نمیکنه اصلا اوضاعی داشتم بعد از 3 ساعت sign in کرد تازه رفتم داخل دیدم هیچی نیست همش یک ایکون به شکل 360 که دورش یک دایره میچرخه 20 دقیقه همین طور ولش کردم اصلا هیچی نیومد اخه خداییش این چه جوریش هست من پینگم با این دیال آپ 600 هست و سرعتش هم خوبه بد نیست ولی والا اینکه همه میگفتند میتونی وصل شی ولی بازی نمیتونی بکنی اونم ما ندیدیم من میخواستم چند تا gamepicture بگیرم که نشد حالا میشه بگید مشکل چی هست اصلا الان هم نمیدونم گیمر تگ من چی هست من رفتم سایت ماکروسافت یک دونه windows live id ساختم بعد توی 360 recovery کردم ولی چیزی ندیدم فقط یک پروفایل دیگه بهش اضاف شده که اسم پروفایل قبلیم هست فقط نوشته xbox live اگر میشه راهنمایی کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من دیروز با دیال آپ رفتم دو ساعت طول کشید فقط آپدیت کنه بعد 500 تا آپدیت دیگه کرد 60 تا گیمر تگ ساخت اصلا معلوم نبود چی به چی هست هی میگفت الان لایو کار نمیکنه اصلا اوضاعی داشتم بعد از 3 ساعت sign in کرد تازه رفتم داخل دیدم هیچی نیست همش یک ایکون به شکل 360 که دورش یک دایره میچرخه 20 دقیقه همین طور ولش کردم اصلا هیچی نیومد اخه خداییش این چه جوریش هست من پینگم با این دیال آپ 600 هست و سرعتش هم خوبه بد نیست ولی والا اینکه همه میگفتند میتونی وصل شی ولی بازی نمیتونی بکنی اونم ما ندیدیم من میخواستم چند تا gamepicture بگیرم که نشد حالا میشه بگید مشکل چی هست اصلا الان هم نمیدونم گیمر تگ من چی هست من رفتم سایت ماکروسافت یک دونه windows live id ساختم بعد توی 360 recovery کردم ولی چیزی ندیدم فقط یک پروفایل دیگه بهش اضاف شده که اسم پروفایل قبلیم هست فقط نوشته xbox live اگر میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز شما مشکلت سرعت هست.خیلی ها با ADSL 128Kb هم مشکل دارن.
داشبورد و Marketplace سنگین هستن و برای شما ممکنه 3 ساعت هم بذاری باز نشه.گیمر تگ هم وقتی می خوای Recover کنی همچین مشکلاتی پیش میاد.من هم بارها همچین مشکلی برام پیش اومده.اون GamerTag خودت هم که زیرش زده XBox Live یعنی با این می تونی به XBox Live وصل بشی.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
1.اگه قراره باشه بسته الحاقی واسه بازی ها بیاد(مثلا همین GTA) تو کجای Marketplace میاد؟؟
2.من شندیدم واسه GRAW2 هم یه سری مرحله اضافه شده که باید با MP بگیریمش. درسته؟؟ اینو چه جوری بگیرمش؟؟ از کجا؟؟
3.می تونیم دو یا چند چیز مختلف رو با هم بزاریم دانلود کنه؟؟
4.من الان کشور رو USA انتخاب کردم. آیا این مایکروسافت پوینت ها به کشور انتخابی ربطی داره؟؟ یا نه فرقی نمی کنه...
5.من قیمت آنلاین مایکروسافت پوینت رو که چک کردم زده بود:2100 تایی 16 یورو. شما هیچ اطلاعی ندارین که این 2100 تایی رو چند می تونم تو ایران تهیه کنم؟؟
6.اگه این 2100 تایی رو آنلاین با این کارت اعتباری ها مثل مستر کارت بخرم، اینو چه جوری می رسونن به دستم؟؟ کدش رو با ایمیل می دن؟ اصلا لایو از مستر کارت پشتیبانی می کنه؟؟
7.به این سایت یه سری بزنید بد نیست: www.iran-cc.com

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1.اگه قراره باشه بسته الحاقی واسه بازی ها بیاد(مثلا همین GTA) تو کجای Marketplace میاد؟؟
2.من شندیدم واسه GRAW2 هم یه سری مرحله اضافه شده که باید با MP بگیریمش. درسته؟؟ اینو چه جوری بگیرمش؟؟ از کجا؟؟
3.می تونیم دو یا چند چیز مختلف رو با هم بزاریم دانلود کنه؟؟
4.من الان کشور رو USA انتخاب کردم. آیا این مایکروسافت پوینت ها به کشور انتخابی ربطی داره؟؟ یا نه فرقی نمی کنه...
5.من قیمت آنلاین مایکروسافت پوینت رو که چک کردم زده بود:2100 تایی 16 یورو. شما هیچ اطلاعی ندارین که این 2100 تایی رو چند می تونم تو ایران تهیه کنم؟؟
6.اگه این 2100 تایی رو آنلاین با این کارت اعتباری ها مثل مستر کارت بخرم، اینو چه جوری می رسونن به دستم؟؟ کدش رو با ایمیل می دن؟ اصلا لایو از مستر کارت پشتیبانی می کنه؟؟
7.به این سایت یه سری بزنید بد نیست: www.iran-cc.com

1. احتمالا توی بخش Game قرار میگیره.
2. بله درسته.مایکروسافت پوینت می خرید.هم از بازی فکر کنم می تونید واردش بشید هم توی بخش Game که توی Marketplace هست.
3. این رو درست یادم نیست برای همین جوابی نمیدم.
4. بله Microsoft Point حتما باید مربوط به منطقه ای باشه که شما توی ثبت نام انتخاب کردید.
5. قیمت Microsoft Point توی ایران بالاست.
6. شما از طریق خود سایت XBox.Com می تونید این کار رو کنید.توی تنظیمات اکانتتون هست.در ضمن XBox Live هم از مستر کارت،دیسکاور،ویزا و آمریکن اکسپرس پشتیبانی می کنه.

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
سلام بچه ها ، یه چیزه خیلی عجیب.
من برای 1 ماه اشتراک طلایی لایو رفتم یه ویزا کارت 25 دلاری خریدم.ماله آمریکاست ، باهاش یه آهنگ هم خریدم . ولی برای خرید گلد یک ماهه میزنه که کارتتون مشکل داره ، من اکانته لایوم هم ماله آمریکاست کشورش. حالا یه چیزه خیلی عجیب ، رفتم اکانت ویزا کارتم رو چک کردم ، دیدم هر دفعه که زده بودم که کارت بخرم 1 دلار از کارتم کم شده ، آخه این چشه ؟ :(:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دانلود کانتنت ها رو میشه بدون بازی گرفت؟؟ اونایی که مجانی هستن... مثلا واسه GH3 رو...

من یک بار برای یکی از بازی ها یادم هست دانلود کردم که نشد... ;)
سعی کن خود بازی باشه تو دستگاه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها ، یه چیزه خیلی عجیب.
من برای 1 ماه اشتراک طلایی لایو رفتم یه ویزا کارت 25 دلاری خریدم.ماله آمریکاست ، باهاش یه آهنگ هم خریدم . ولی برای خرید گلد یک ماهه میزنه که کارتتون مشکل داره ، من اکانته لایوم هم ماله آمریکاست کشورش. حالا یه چیزه خیلی عجیب ، رفتم اکانت ویزا کارتم رو چک کردم ، دیدم هر دفعه که زده بودم که کارت بخرم 1 دلار از کارتم کم شده ، آخه این چشه ؟ :(:confused:
شما باید IP رو به USA تغییر بدی.یعنی یه VPN بخری و باهاش وصل بشی تا بتونی به عنوان یه شهروند USA با کارت USA از بخش USA خرید کنی.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
براي سوال 3، من يه بار سعي كردم 2بازي رو بذارم دانلود بشه و بخوابم كه Over Night دانلود كنه ولي اجازه نداد.
360 قابلیت دانلود همزمان نداره ولی شما وقتی 2-3 تا فایل رو پشت سر هم می زنی دانلود شه اولی شروع به دانلود می کنه و بقیه به حالت pending می رن و در صف قرار می گیرن. به محض تموم شدن فایل اول دانلود فایل دوم شروع می شه تا آخر.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
360 قابلیت دانلود همزمان نداره ولی شما وقتی 2-3 تا فایل رو پشت سر هم می زنی دانلود شه اولی شروع به دانلود می کنه و بقیه به حالت pending می رن و در صف قرار می گیرن. به محض تموم شدن فایل اول دانلود فایل دوم شروع می شه تا آخر.
من هم این رو اضافه کنم که شما که می خواید شب برای دانلود بذارید ، Background Downloads رو هم فعال کنید تا اولاً مصر برق ( در نتیجه حرارت تولیدی ) کمتر بشه و به دستگاهتون خدای نکرده آسیب نرسه ، ثانیاً بعد از تمام شدن دانلود ها دستگاه خاموش بشه و تا صبح ( احیاناً ظهر :biggrin1: ) روشن نمونه!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ای بابا!
Background Downloads یعنی اینکه کنسول standby. یعنی تقریبا خاموشه. شما چطور می خوای بازی کنی!؟
Background Downloads ميتونه اين معني رو بده كه كنسول در پشت صحنه در حال دانلود هست و شما ميتوني مثلا بازي كني در حين دانلود بجاي اينكه چمباتمه بزني جلوش!

بابا بيخيال اين بحثا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر