همه چیز درباره ی Xbox Live

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان این اپدیت جدیده نسبت به 16537 چه تغییراتی داشته؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

تغییرات خیلی مهم نیست چون 4 آپدیت در سال هر سه ماه یکبار میاد و احتمالا موارد امنیتی رو سخت تر از قبل هم میکنند شک نیست ولی چیزهایی که گفته میشه در رسانه ها معمولا از مزایای آپدیت هست نه بخش های امنیتی آپدیت !!!

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان من میخوام تو بازی FIFA WORLD CUP 2014 این Squad(ترکیب وبازیکنهای جدید) رو آپدیت کنم ولی آنلاین بازی نمیکنم، آیا بن میشم یا کپی خور دستگام میپره یا... اگه میشه زود جواب بدین ممنون

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان من میخوام تو بازی FIFA WORLD CUP 2014 این Squad(ترکیب وبازیکنهای جدید) رو آپدیت کنم ولی آنلاین بازی نمیکنم، آیا بن میشم یا کپی خور دستگام میپره یا... اگه میشه زود جواب بدین ممنون

دستگاتون جیتگه یا lt3 ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دستگاهم lt3 هست و دیسکام هم 100%

هیچ موردی نداره
آنلاین هم میتونی بازی کنی
فقط یه مورد میمونه که برای استفاده از آپدیت باید آپدیت های دیگه لایو رو هم دانلود کنید تا بتوانید وارد بازی بشی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام با اکس باکس JTAG میشه به لایو متصل شد من ازچند جا سوال کردم بعضی ها میگن میشه بعضی ها میگن نمیشه
خیر نمیشه همون چند ساعت اول کنسول بن میشه بعد از شناسایی توضیحات مفصل رو هم به یه دوست دیگه در همین تاپیک دادم در صفحات page877 page878 جواب سوالات شما هم در این صفحات به طور کلی و مفصل هست.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
دوستان من هنگام دانلود از لایو موقعی که تو بازی هستم هی دانلود کنسل میشه باید چیکار کنم که دیگه دانلود کنسل وقطع نشه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من هنگام دانلود از لایو موقعی که تو بازی هستم هی دانلود کنسل میشه باید چیکار کنم که دیگه دانلود کنسل وقطع نشه؟
راهی نداره دوست عزیز. در x360 زمانی که شما می زارید برای دانلود یا باید صبر کنی دانلود کامل بشه یا زمانی که وارد بازی میشی دانلود متوقف میشه. راهی وجود نداره.

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
راهی نداره دوست عزیز. در x360 زمانی که شما می زارید برای دانلود یا باید صبر کنی دانلود کامل بشه یا زمانی که وارد بازی میشی دانلود متوقف میشه. راهی وجود نداره.

البته فکر کنم توی برخی بازی ها که فشار زیادی روی کنسول ندارن، آپدیت ادامه پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر