همه چیز درباره ی Xbox Live

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
این حرفا چیه خجالتم میدی :d
شما دیگه باید بری بگردی پاساژها رو و مغازه ها رو همون جاسپر 2009 به بعد که گفتی الایت هم شاید باشه با اینکه خط تولید متوقف شود ولی توی بازار تک و توکی هست.
تازه گی بازار نبودم خیلی از قیمت ها اطلاع ندارم ولی بین 150 تا 250 باید رو پول فروش کنسولی که میخوای بفروشی بذاری کم و زیادش رو دیگه بسته گی به خود شما داره که به بالاترین قیمت پیشنهادی فروشنده های خریدار بدی و یه کلک هم فروشنده میخورن همیشه برو بگو اون مغازه گفت اینقدر ازت میخرم البته واقعی که اگه یارو گفت برو بده به اون ضایع نشی ولی اینجوری وقتی قیمت کارشناسی گرفتی فروشنده جماعت زرنگن میگن چند میدی اگه بالاتر از کارشناسی باشه که قبول نمیکنن ولی اگه مثلا 550 آرکد شما بی ارزه بگی 600 میدم همون 550 ور می دورن ازت البته من قیمت روز دسته دوم ها رو ندارم مثال زدم دیگه غیر اون میتونی دسته بازی کنسول که میخری بگی من نمیخوام 50 تومان کم کنه به جاش پول بذاری دسته اسلیم اورجینال بخری 125 تومان البته این اختیاری هست میتونی دسته بازی رو هم بگیری ولی معمولا دسته بازی های دسته دوم به شدت چرک و کثیف هست اگر هم هدست داری نگاه دور مال شبکه بگو نمیفروشم هدست حدودا 40 50 هست اورجینال یا مال یه دستگاهی که استفاده نشده دسته دومش 20 الی 25 میشه شاید یه مقدار بالا و پایین گفته باشه چون قیمت ها مال یک سال قبل هست.
برعکس قیمت جهانی اسلیم به خاطر آمدن سوپر اسلیم کمتر شده 250 دلار ولی اینجا ایرانه سرزمین متمدن ها !!! تنها فرق اسلیم و سوپر اسلیم((که از پارسال همه دیگه جی تگ میکنن توی بازار ایران))اینه که برق مصرفی چند ولت پایین تر!!! داره و کینکت رو مستقیم میخوره((که خودم سر این گزینه خر شدم خریدم اسلیم رو))همین هست وگرنه آرکد و الایت هم میخوره کینکت رو به نوعی دیگه با پورت usb و آداپدور که داخل خود جعبه کینکت هست.
همه ایکس باکس ها و همه مدل ها هیچ برتری نسبت به یک دیگه ندارن فقط برق مصرفی و خوردن مستقیم کینکت هست تفاوتشون و هارد های اسلیم و سوپر اسلیم فقط چند ثانیه زودتر لودینگ های بازی ها طول میکشه که اصلا ارزش رو نداره چند صدم ثانیه یا 5 ثانیه زودتر فقط کنسول های دوره های قبلی خیلی بهتر از اسلیم و سوپر اسلیم کار میکنن و مدل جاسپر 2009 به بعد هم سه چراغه دیگه نمیشه((البته سه چراغ نابود شود دیگه))
نه شما بازی رو وقتی رو هارد میریزی باید دیسک هم باشه خالی باشه درایو اجرا نمیشه بازی توی هیچ مدل کنسول x360 همچین چیزی شدنی نیست چون وقتی رو هارد هم نصب باشه لنز به صورت خودکار در حال خوندن دیسک هست حتی با وجود نصب رو دستگاه و هارد کنسول شما.
خرابتم رفیق
زحمت دادم ، :">
خیلی آقایی ، یادمه چند تا بودن میگفتن برو با یه سفید یا اون مشکیاش عوضش کن اگه میخوای بری لایو یا حداقل هزینه کمتر داشته باشه ، تازه رسیدم به حرفشون
100% درسته ، مصرف برق و پورت کینکت و ...... تفاوت میندازه ، سخت افزار فرقی نداره
اما من نزدیک 40 تا بازی تو هارد 250 گیگ کنسولم دارم ، به دیسک احتیاجی نیست ، عجیبه،شاید بخاطر سخت افزار جی تگیشه ، نه؟؟؟؟؟
خسته نباشید و تشکر:d

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
خرابتم رفیق
زحمت دادم ، :">
خیلی آقایی ، یادمه چند تا بودن میگفتن برو با یه سفید یا اون مشکیاش عوضش کن اگه میخوای بری لایو یا حداقل هزینه کمتر داشته باشه ، تازه رسیدم به حرفشون
100% درسته ، مصرف برق و پورت کینکت و ...... تفاوت میندازه ، سخت افزار فرقی نداره
اما من نزدیک 40 تا بازی تو هارد 250 گیگ کنسولم دارم ، به دیسک احتیاجی نیست ، عجیبه،شاید بخاطر سخت افزار جی تگیشه ، نه؟؟؟؟؟
خسته نباشید و تشکر:d
این حرفا چیه :d
بله به خاطر j tag هست که روی هارد نصب میشه ولی فایده ای نداره وقتی لایو نمیشه بری شما باهاش جی تگ با کنسول بن شده خیلی فرقی نداره جفتشون یه زندان داخلی هست که درشون به دنیای لایو بسته شوده فرقی خیلی نمیکنه .ولی کلا دیگه هارد رو پاک کن از محصولات جی تگ و بده یه تعمیرکار فرمت کنه اثری از محتوات قبلش توی هارد نمونه اگه امنیت لایو رو میخوای.

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان الان دو روزه gta online نمی شه رفت برای شما هم اینجوریه
faild to find cmplatible seasion

بله مال منم همیطوریه دیروز امتحان می کردم وصل نمیشود به شبکه اش به خاطر خرابی های مجدد نت هست.

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
سلام دوستان الان دو روزه gta online نمی شه رفت برای شما هم اینجوریه
faild to find cmplatible seasion

من که بهت گفتم بخاطر اینترنت هست
خودتم نمیتونی درستش کنی
باید صبر کنی اوضاع اینترنت دوباره درست بشه

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
یه خبرایی هست!فک کنم بازی کردن free شده....
از گلد فروشا یکی اس داد که گلدام ۵تومن شده دارم میرم خدمت:)
یکی تست کنه ببیینه چه خبره !!!…

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
یه خبرایی هست!فک کنم بازی کردن free شده....
از گلد فروشا یکی اس داد که گلدام ۵تومن شده دارم میرم خدمت:)
یکی تست کنه ببیینه چه خبره !!!…

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

هفته پیش با اپدیتی که دادن و طبق اعلام خودشون برای انلاین به گلد نیازی نیست

Sent From My HTC One M7

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
آپدیت جدیدی اومده؟
من ریجن آمریکا هستم ولی هنوز برام آپدیتی نیومده!!!!

خیر آپدیت جدیدی نیومده هنوز منم ریجن آمریکا هستم.
خبرها رو خوندم برای Xbox One Update Available Now هست نه x360

آخرین ویرایش:

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
هفته پیش با اپدیتی که دادن و طبق اعلام خودشون برای انلاین به گلد نیازی نیست

Sent From My HTC One M7

اقا چرا شایعه درست میکنی اصلا بدون گلد نمیشه بازی کرد فقط جدیدا برای استفاده کردن از اپ های ایکس باکس به گلد نیاز نداری.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
برای استفاده از App دیگه احتیاجی به Gold نیست در Xbox360 , xboxOne و همچنین بخاطر سالگرد xbox در این ماه که داره میاد تعداد بازی های قابل دانلود برای Gold Membership ها بیشتر است .و همچنین دانلود دو عنوان بازی با داشتن گلد برای Xbox One هم راه اندازی شد. اما برای آنلاین بازی کردن همچنان به داشتن گلد نیازمند هستید.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
درود بر دوستان عزيز من اگه يك بازي از خود ايكس باكس دانلود كنم و اجرا كنم كپي خورم كه نميپره

Sent from an iPhone to hidden planets

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر