همه چیز درباره ی Xbox Live

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
ولی من می زنم نمیخواد مستقیم وارد میشه

من دوبار امتحان کردم مجبور شدم از سایت آدرس کامل فروشگاه آمریکا رو وارد کنم تازه کاش فقط آدرس بود این ایالت شهر زیپ کد شماره تلفن و یکی دوتا چیز دیگه که وارد کردنش با دسته واقعا سخت
ولی وقتی از طریق سایت میخوای کد رو وارد کنی هیچ چیز اضافی لازم نداره

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من دوبار امتحان کردم مجبور شدم از سایت آدرس کامل فروشگاه آمریکا رو وارد کنم تازه کاش فقط آدرس بود این ایالت شهر زیپ کد شماره تلفن و یکی دوتا چیز دیگه که وارد کردنش با دسته واقعا سخت
ولی وقتی از طریق سایت میخوای کد رو وارد کنی هیچ چیز اضافی لازم نداره

اونی که شما میگین آدرس مغازه نیست بلکه از شما آدرس خودتون رو میخواد که بزنی!!
البته اگه اشتباه نکم فقط دفعه اولی که میخوای کد رو بزنی آدرست رو میخواد و دفعات بعد چیزی لازم نیست.

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
به هیچ عنوان با استفاده ار کنسول این کار رو انجام نده که چیزی جز دردسر نیست
چون باید آدرس فروشنده رو بصورت کامل وارد کنید

والا دفه قبل زدم مشکلی نداشت چیزی نخواست شاید تازگیا اینجوری شده...مر30 خبر دادی:x

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه افلاین اگه بازی کنیم بن میشیم؟
من چنتا بازی افلاین کردم تو لیست ریسنت اکتیویتی ماکروسافت هم هست..
یه سوال دیگه هر چنتا گلد بخریم تو قسمت اکانت میام یا بعد از تمام شدن از اون قسمت میره؟
برا من سه روزم تموم شده ولی هنوز تو قسمت ممبر شیپ هست!!
ممنون میشم کمکم کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه افلاین اگه بازی کنیم بن میشیم؟
من چنتا بازی افلاین کردم تو لیست ریسنت اکتیویتی ماکروسافت هم هست..
یه سوال دیگه هر چنتا گلد بخریم تو قسمت اکانت میام یا بعد از تمام شدن از اون قسمت میره؟
برا من سه روزم تموم شده ولی هنوز تو قسمت ممبر شیپ هست!!
ممنون میشم کمکم کنید
تا زمانی که بازی به زمان عرضه اش نرسیده اگر در لایو بازی کنید احتمال بن شدن است اگر بازی عرضه شده باشه و شما هم قبل از تاریخ عرضه رسمی بازی بصورت آفلاین بازی کرده باشین مشکل خاصی براتون پیش نخواهد اومد.
بله تعدا گلد ها در ممبرشیب باقی می مانه و مثل یک History عمل می کنه درواقع

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
تا زمانی که بازی به زمان عرضه اش نرسیده اگر در لایو بازی کنید احتمال بن شدن است اگر بازی عرضه شده باشه و شما هم قبل از تاریخ عرضه رسمی بازی بصورت آفلاین بازی کرده باشین مشکل خاصی براتون پیش نخواهد اومد.
بله تعدا گلد ها در ممبرشیب باقی می مانه و مثل یک History عمل می کنه درواقع
شرمنده داداش اگه time zone دستگاه رو تهران بذاری بن نمیشه؟؟؟؟:-/

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان معمولا ( از روزی که رفتم لایو یعنی 4 سال پیش ) مشکل اساسی تو SIGN IN شدن و وصل شدن به لایو داشتم دیگه امروز کلافه شدم !
260 مگ آپدیت کال آف گُست رو زدم . بعد داخل بازی 3 مگ آپدیت میخواست 20 دقیقه طول کشید . آخرشم صد دفعه گفت CAN'T DOWNLOAD هیچی ما کنسولو خاموش کردیم بعدش دیگه اصلا به لایو وصل نمیشه صد دفعه مودم رو به مدت 30 ثانیه خاموش کردم کابل لن رو در آوردم وصل کردم ... فایده نداره چیکار کنم درسته بشه ؟
ویرایش :
فکرک نم مشکل پینگمه ! همیشه 130 40 بود الان 290 شده :| ! بنظر شما هم بخاطر این کانکت نمیشه ؟

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
دوستان کسی جدیدن تونسته v/p/n رو به کنسول شیر کنه؟؟؟
من هر کاری میکنم نمیشه ،تمام مراحل رو هم درست انجام دادم ولی تا v/p/n رو شیر میکنم وصل نمیشه.
؟؟؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان معمولا ( از روزی که رفتم لایو یعنی 4 سال پیش ) مشکل اساسی تو SIGN IN شدن و وصل شدن به لایو داشتم دیگه امروز کلافه شدم !
260 مگ آپدیت کال آف گُست رو زدم . بعد داخل بازی 3 مگ آپدیت میخواست 20 دقیقه طول کشید . آخرشم صد دفعه گفت CAN'T DOWNLOAD هیچی ما کنسولو خاموش کردیم بعدش دیگه اصلا به لایو وصل نمیشه صد دفعه مودم رو به مدت 30 ثانیه خاموش کردم کابل لن رو در آوردم وصل کردم ... فایده نداره چیکار کنم درسته بشه ؟
ویرایش :
فکرک نم مشکل پینگمه ! همیشه 130 40 بود الان 290 شده :| ! بنظر شما هم بخاطر این کانکت نمیشه ؟

مشکل شما اینترنت هست 100 درصد و اون هم نت شب جمعه تنها کاری که میتونی انجام بدی صبر کردن هست انقدر به اون مودم بیچاره فشار نیار نت داغونه نه اون بدبخت:d
پینگ هم توی این مشکل تاثیر داره و تایم اوت و کانکت نشدن سایت ها همه اینا به هم وابستن یه امتحان کن اگه سایت ها دیر برات بالا میاد همون نت هست نه لایو.

nma619

کاربر سایت
Aug 4, 2010
1
نام
نیما
سلام دوستان من تازگی میخوام به لایو وصل شم نتم پارس آنلاینه ولی به من این اخطار میده لطفا منو راهنمایی کنید
f8d459e1-a299-42a3-95a8-f7584847a97b.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر