همه چیز درباره ی Xbox Live

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام

من وای فایم روشن بود ... ایکس باکسم شروع کرد با آپدیت شدن

مشکلی که پیش نمیاد؟

من تا حالا به لایو وصل نشدم

در ضمن میخواستم به لایو وصل شم ... بن نمیشم که؟ اگه بن بشم دیگه نمی تونم با کنسول بازی کنم؟

فعلا که داره آپدیت میشه .....

اگه بن بشی فقط نمیتونی دیگه آنلاین بازی کنی /برا آفلاین مشکلی پیش نمیاد.البته الکی هم بن نمیشی اکه نکات ایمنی رو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خدا رو شکر به خیر گذشت :-D و مشکلی نداشتم

داریم میریم تو کار آنلاین

بچه ها من میخوام از لایو خرید کنم ، بازی آرکید و تم و ...

چی کار باید بکنم؟؟ کردیت کارت مجازی داشته باشم حله؟ مثلا کارت Visa یا Master مجازی داشته باشم ؟ واسه بازی آنلاین هم باید خرید کنم؟

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
خدا رو شکر به خیر گذشت :-D و مشکلی نداشتم

داریم میریم تو کار آنلاین

بچه ها من میخوام از لایو خرید کنم ، بازی آرکید و تم و ...

چی کار باید بکنم؟؟ کردیت کارت مجازی داشته باشم حله؟ مثلا کارت Visa یا Master مجازی داشته باشم ؟ واسه بازی آنلاین هم باید خرید کنم؟
اگه از این کارت ها داری میتونی از سایت خرید کنی با برنامه هایی که ای پی بروزر رو عوض می کنن در غیر این صورت باید ای پی کنسول رو عوض کنی

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
نمیشه اخرش ارور میده
تو صفحه قبل هست!!

اگه فلش داری میتونی از PC دانلود کنی بریزی رو فلش بعد فلش رو که وصل کردی به Xbox 360 آپدیت میشه. اینم لینک آپدیتش.

http://download.microsoft.com/downl...-AC87-8AAB41C4378E/SystemUpdate_16547_USB.zip

اگر هم نشد این کار و بکن راه میفته:

طریقه نصب(در صورت نیاز) :

بعد از دانلود فایل اپدیت با کمک برنامه Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید (برروی فایل راست کرده و بر Extract Here کلیک کنید تا پوشه ای به نام SystemUpdate$ ایجاد شود)
همان پوشه ی SystemUpdate$ را در مسیر اصلی درایو USB فلش کپی کنید.
USB فلش خود را درون کنسول قرار داده و کنسول را Reset کنید تا آپدیت رو انجام دهد.
--------
در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.

parsa_mohyol

کاربر سایت
Sep 13, 2013
37
اگه فلش داری میتونی از PC دانلود کنی بریزی رو فلش بعد فلش رو که وصل کردی به Xbox 360 آپدیت میشه. اینم لینک آپدیتش.

http://download.microsoft.com/downl...-AC87-8AAB41C4378E/SystemUpdate_16547_USB.zip

اگر هم نشد این کار و بکن راه میفته:

طریقه نصب(در صورت نیاز) :

بعد از دانلود فایل اپدیت با کمک برنامه Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید (برروی فایل راست کرده و بر Extract Here کلیک کنید تا پوشه ای به نام SystemUpdate$ ایجاد شود)
همان پوشه ی SystemUpdate$ را در مسیر اصلی درایو USB فلش کپی کنید.
USB فلش خود را درون کنسول قرار داده و کنسول را Reset کنید تا آپدیت رو انجام دهد.
--------
در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
همه اینکارور کردم ولی وقتی فلشو میزنم هیچ پیغامی نمیده کنسول Reset هم میکنم ولی پیغامی نمیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از شناختن فلش منظورت چیه؟وقتی تو Setting میرم قسمت Storage فلشو نشون میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر