همه چیز درباره ی Xbox Live

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
دوستان من اینترنتمو چک کردم مشکلی نداشت.با یه کنسوله دیگه هم به لایو وصل شد .اما با ماله خودم اصلا نشد.راهی ندارید پیشنهاد کنید؟؟؟
موقع چک کردن و تست به Network وصل میشه اما internet و XBOX LIVE نه ... . :(

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان سلام راستش من دیروز برا اولین بار به لایو وصل شدم مشکلی هم نداشت الان میخوام gta online بازی کنم راهی هست یه گلد یکی دو روزه مجانی بگیرم ببینم اصلا میشه با این اینترنتم بازی کنم بعد برم گلد بخرم.یادمه قدیما یه ماه گلد رو هر کنسول بود الان دیگه اینجوری نیست؟ من کنسولم اسلیم 250 هست اینترنتم هم 512 مخابرات .در ضمن یه سوال دیگه gta online برا اولین بار که میخوایم بازی کنیم نیاز به دانلود فایلی داره یا نه اگه اره اون فایل حجمش چقدر هست چون به لایو که وصل شدم اپدیت میخواست خیلی طول کشید تا تموم بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان سلام راستش من دیروز برا اولین بار به لایو وصل شدم مشکلی هم نداشت الان میخوام gta online بازی کنم راهی هست یه گلد یکی دو روزه مجانی بگیرم ببینم اصلا میشه با این اینترنتم بازی کنم بعد برم گلد بخرم.یادمه قدیما یه ماه گلد رو هر کنسول بود الان دیگه اینجوری نیست؟ من کنسولم اسلیم 250 هست اینترنتم هم 512 مخابرات .در ضمن یه سوال دیگه gta online برا اولین بار که میخوایم بازی کنیم نیاز به دانلود فایلی داره یا نه اگه اره اون فایل حجمش چقدر هست چون به لایو که وصل شدم اپدیت میخواست خیلی طول کشید تا تموم بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

اگه میخواید تست کنید یدونه گلد 2 روزه بخرید. ( 5 تومنه ). آپدیت برای لایو که زدید حدود 120 مگ بود و آپدیت های GTA هم 2 تا هست: 1- تایتل آپدیت بازی که 60 مگ هست 2- پک ساحل که اونم 30 مگ هست

- - -ویرایش - - -

دوستان من اینترنتمو چک کردم مشکلی نداشت.با یه کنسوله دیگه هم به لایو وصل شد .اما با ماله خودم اصلا نشد.راهی ندارید پیشنهاد کنید؟؟؟
موقع چک کردن و تست به Network وصل میشه اما internet و XBOX LIVE نه ... . :(

وقتی ارور میده More Info رو بزنید و ببینید چه اروری میده!؟ ( MTU - DNS و ... ) همینجا بگید تا راه حلش رو بگند دوستان

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
- - -ویرایش - - -

وقتی ارور میده More Info رو بزنید و ببینید چه اروری میده!؟ ( MTU - DNS و ... ) همینجا بگید تا راه حلش رو بگند دوستان

دقیقا همین 2تا رو میده.مخصوصا این ام تی یو . حتی امروز کامل با سریال نامبر هارد رو فرمت کردم :(
راستی ایکسباکسم 250 اسلیم هست.تا 2.3 هفته پیشم همش آنلاین بازی می کردم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
DLINK
نمیدونم چشه :( .

اگه تنظیماتش مثل Tp-Link باشه فک کنم اینطوری حل بشه.

اول تو مرورگرتون[FONT=Helvetica Neue, Helvetica, Arial, san-serif] [/FONT]192.168.1.1 بزنید و یوزر و پس رو وارد کنید. ( معمولا admin هستن هر دوتاشون ) بعد برید به قسمت advance settings و wan. الان ادیت رو بزنید و به هیچی دست نزنید و فقط next رو بزنید تا برسید به MTU. الان مقدار اونو تغییر بدید. ( مثلا بزارید 1480 یا 1490 ) الان با کنسول به لایو وصل بشید ببینید وصل میشه یا نه.

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
اگه تنظیماتش مثل Tp-Link باشه فک کنم اینطوری حل بشه.

اول تو مرورگرتون192.168.1.1 بزنید و یوزر و پس رو وارد کنید. ( معمولا admin هستن هر دوتاشون ) بعد برید به قسمت advance settings و wan. الان ادیت رو بزنید و به هیچی دست نزنید و فقط next رو بزنید تا برسید به MTU. الان مقدار اونو تغییر بدید. ( مثلا بزارید 1480 یا 1490 ) الان با کنسول به لایو وصل بشید ببینید وصل میشه یا نه.

یوزر نیم پسورد رو که ادمین میزنم تایید نمیکنه.

داداش رفتم اینجا اما فقط 3تا گزینه داره.
device info
diagnistics
management

آخرین ویرایش:

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
سلام. یه سوال من الان نت و وصل کنم به xbox که دقیقاً نمیدوتم اکانت لایو دارم یا نه بن میشم؟

کسی بلد نیس جواب بده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر