همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام .با توجه به گفته استاد بنده برای ریدیم گلد خدارو شکر فعلا مشکلی نیست همون راه قبل رو برید .فقط از کنسول ریدیم کنید بهتر است ..شما پوینت هم میتونید ریدیم کنید خودش تبدیل به واحد پول میکنی ولی خرجش نمیتونی بکنی توفیق اجباری البته راهایی هست که تو تاپیک های دیگه توضیح دادن دوستان و......

علی جان تو اپدیت تایتل این گیم رو میخوای چی کار بعد یعنی چی از کجا بیارم دیشب دوباره یه اپدیت 7 مگی ازم خواست .بعد مگه میتونی تو از جایی بکشیش بیرون کلیر سیستم کش کن دوباره که تو گیم هات بخوای بری اینرو میخواد.البته خوب همه برای یکی میشه.یعنی همه گیم هات اون اپدیت تتایتل هایی که طی 3 روز گذشته انجام دادی از بین میره و دوباره .البته حجمشون بین 2 تا 10 مگ هست فوقش به گفته شما هم که نتتون 450 کی دانلود داری.بیا یاهو این همه اف گذاشتی عمو.
میلاد جان من نمیتونم تو بلک لیست به لایو وصل شم یعنی تا بازی رو میزارم قطع میشه برا همین باید تاتل اپدیت رو جدا دانلود کرد ریخت من خوذم از سایت xboxjq (یا یه همچین چیزی بود دانلود کردم) فایلش کراپت شد.(corrupt)

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
از Live که بازی ها رو دانلود میکنم،دانلود میکنه حتی تا 99% اما بعدش میگه Can not Download ! (این با stop Download فرق داره )
تو قسمت Download History که میرم گزینه Play Game اومده اما وقتی میزنم هیچ بازی نمیاره.
Download Again رو هم که میزنم میره از صفر شروع میکنه.حتی رفتم از اینترنت دیگه امتحان کردم اما بازم همین اتفاق افتاد.مشکلش از کجاست؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
از Live که بازی ها رو دانلود میکنم،دانلود میکنه حتی تا 99% اما بعدش میگه Can not Download ! (این با stop Download فرق داره )
تو قسمت Download History که میرم گزینه Play Game اومده اما وقتی میزنم هیچ بازی نمیاره.
Download Again رو هم که میزنم میره از صفر شروع میکنه.حتی رفتم از اینترنت دیگه امتحان کردم اما بازم همین اتفاق افتاد.مشکلش از کجاست؟
به دلیل تحریم هست قبلا هم بعضی از دی ال سی ها ایطوری میشد مثل دی ال سی های زامبی بلک اپس 1 که باید درصد اخر رو * پی ان شیر کنی.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان
خبر بدی دارم که اگه واقعیت داشته باشه احتمالا مجبور میشیم دیگه به لایو وصل نشیم
چند روز پیش عده ی زیادی از ایرانی ها تو لایو بن شدن
خب همه دنبال علت بن شدن بودن و امشب یکی از بچه ها بهم پیغامی داد که گفته بود امارش رو در اوردم و مثل اینکه مایکروسافت میخواد IP تمام کشور های تحت تحریم ( ایران-کره شمالی-سوریه و....) رو بگیره و بن کنه و اخرش هم گفته بود اگه میخواین متنش رو هم بهتون بدم
خواهشا شما هم یک تحقیقی بکنین و فعلا موضوع بحثمون این باشه که اساسی ترین مشکلمونه.....

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
سلام دوستان
خبر بدی دارم که اگه واقعیت داشته باشه احتمالا مجبور میشیم دیگه به لایو وصل نشیم
چند روز پیش عده ی زیادی از ایرانی ها تو لایو بن شدن
خب همه دنبال علت بن شدن بودن و امشب یکی از بچه ها بهم پیغامی داد که گفته بود امارش رو در اوردم و مثل اینکه مایکروسافت میخواد IP تمام کشور های تحت تحریم ( ایران-کره شمالی-سوریه و....) رو بگیره و بن کنه و اخرش هم گفته بود اگه میخواین متنش رو هم بهتون بدم
خواهشا شما هم یک تحقیقی بکنین و فعلا موضوع بحثمون این باشه که اساسی ترین مشکلمونه.....
دوستت راست گفته.اين موضوع از چند ماه پيش شروع شده و تو همين سايت هم چند نفر به خاطر همين قضيه بن شدن.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,981
نام
احمد
دوستان یکی منو روشن کنه لطفا :d
من قبل از این قضیه ی تبدیل پوینت به پول 1 مقدار پوینت داشتم تو اکانتم الان اونا کجا هستن دقیقا ؟ و اینکه مثلا من که می خوام BF4 پرمیوم رو بگیرم بدون کردیت کارت به هیچ عنوان امکان نداره ؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
خوب گل که نه خاربود به خاک هم اراسته شد ..فقط مونده بکننمون تو شیشه ما ایرانیم تا تهش مییم همین چند روزه که نیمده پورت هامون دیدیکت کنه و دست گذاته باشه روش اگه قرار بن شیم نریم تو لایو این قدر میمونیم استفاده میکنیم خوب وقتی شدیم اونموقع یک تاجی میزنی به سر خودمون به هر حال همه ای پی ها دونه دونه اگه اینطوری ثبت شده حتی 1 ثانیه --ترسیدن نداره چه تو تو لایو نری یا ایانکه بری چند وقت دیگه بن شی کلی تفاوت داره بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد دیگه هان من گلدم تومو شه باز میخرم خاک عام تو سر هرچی امریکایی که اولش با افریقایی ها و محلی هایی که سرخ پوست بودن از بد ترین نسل بودن حالا اومدن نسل اریایی رو اذیت کنن .بیخود نیست دیگه همه کارهاشونو کردن هرچی فکر کنین کردن همین یکی مونده بود دیگه ارزویی ندارند ولی کور خوندن برید لایو وصل شین بگین گور پدر هرچی عقده اییه.بشمار..............

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
خوب گل که نه خاربود به خاک هم اراسته شد ..فقط مونده بکننمون تو شیشه ما ایرانیم تا تهش مییم همین چند روزه که نیمده پورت هامون دیدیکت کنه و دست گذاته باشه روش اگه قرار بن شیم نریم تو لایو این قدر میمونیم استفاده میکنیم خوب وقتی شدیم اونموقع یک تاجی میزنی به سر خودمون به هر حال همه ای پی ها دونه دونه اگه اینطوری ثبت شده حتی 1 ثانیه --ترسیدن نداره چه تو تو لایو نری یا ایانکه بری چند وقت دیگه بن شی کلی تفاوت داره بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد دیگه هان من گلدم تومو شه باز میخرم خاک عام تو سر هرچی امریکایی که اولش با افریقایی ها و محلی هایی که سرخ پوست بودن از بد ترین نسل بودن حالا اومدن نسل اریایی رو اذیت کنن .بیخود نیست دیگه همه کارهاشونو کردن هرچی فکر کنین کردن همین یکی مونده بود دیگه ارزویی ندارند ولی کور خوندن برید لایو وصل شین بگین گور پدر هرچی عقده اییه.بشمار..............
اینجوری دیگه مشکل دانلود نشدن بازی های من هم مشخص شد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر